Microsoft PowerPoint 2016 | für Mac

Microsoft PowerPoint 2016 | für Mac
498,75 Kč * 1 298,75 Kč * (61,6% Uloženo)

incl. DPH Doprava zdarma

ESD_Download Okamžité stažení + produktový klíč

  • LS-101577
  • Microsoft
  • 1 Mac
  • Trvale platné
  • Všechny jazyky
  • Celosvětově
  • E-mail
  amazonpay Kreditní karta Klarna Invoice Sofort-uberweisung Předplatba
  Informace o produktu "Microsoft PowerPoint 2016 | für Mac"

  Kupte si PowerPoint 2016 Mac levně a vytvářejte působivé prezentace

  Bohatě vybavený program Microsoft PowerPoint 2016 pro Mac je ideálním kancelářským programem, pokud chcete vytvářet působivé prezentace s trvalým dopadem. Jednotlivé diapozitivy mohou být rozsáhle navrženy s různými prvky. Začátek je snadný díky mnoha online šablonám. Prezentační software je někdy součástí balíku Office pro Mac, například Office 2016 Home and Business Mac. Pokud však nepotřebujete všechny aplikace sady Office, je vhodným řešením klíč k jednotlivým aplikacím, který si můžete zakoupit online v našem obchodě. Jednotlivé snímky prezentace můžete procházet pomocí známých vícedotykových pohybů. Kolaborativní tvorba dokumentů umožňuje upravovat soubor několika lidmi najednou. PowerPoint 2016 Mac nabízí nové funkce, které umožňují dosáhnout ještě působivějších výsledků v kanceláři i doma.

  Pro přesvědčivé prezentace: Koupit PowerPoint Mac 2016 online za nízkou cenu

  Pomocí tohoto softwaru můžete dokonale prezentovat informace, produkty a kreativní nápady. Po nekomplikovaném stažení aplikace PowerPoint Mac 2016 můžete používat různé přechody snímků, aby byla prezentace ještě živější a rozmanitější. K jednotlivým objektům, jako jsou texty a obrázky, můžete přidávat atraktivní animace. V podnikatelském sektoru se tento software používá mimo jiné k prezentaci plánů, organizačních změn, produktů, čtvrtletních zpráv a obchodních cílů. V soukromém sektoru lze zase prezentovat klubové zprávy a fotografie z dovolené se speciálními grafickými akcenty. Žáci a studenti mohou srozumitelně předávat učební látku, elaboráty, prezentace a další obsah. Pokud si zakoupíte aplikaci PowerPoint Mac 2016 za nízkou cenu, můžete do textů prezentace přidávat různé odrážky, číslování, písma a řádkování. Obsah vytvořený v aplikacích Word 2016 Mac a Excel 2016 Mac lze snadno a rychle znovu použít v aplikaci PowerPoint 2016.

  Kupte si PowerPoint 2016 Mac online a používejte profesionální grafy

  Výchozím bodem prezentace jsou často střízlivá čísla nebo soubor statistických údajů. Aplikace PowerPoint 2016 Mac od společnosti Microsoft pak pomáhá jasně a srozumitelně předávat informace pomocí různých typů diagramů. Pokud si v našem obchodě zakoupíte PowerPoint 2016 Mac za nízkou cenu, můžete mimo jiné používat sloupcové, čárové, plošné, kruhové, sloupcové a síťové diagramy. Oproti předchůdci jsou nyní k dispozici také vodopádové a trychtýřové diagramy. Změnu určité počáteční hodnoty následnými hodnotami lze dokonale vizualizovat pomocí vodopádového diagramu. Procesy lze vizuálně popsat pomocí trychtýřového diagramu. Pokud chcete mapovat hierarchická data, můžete použít nový diagram Sunburst. Tato speciální forma koláčového grafu může zobrazovat různé podkategorie současně. Tímto způsobem prezentační software vdechne i tomu nejsuššímu číselnému materiálu srozumitelný a přitažlivý efekt. Nové typy grafů lze s výhodou použít i v aplikaci Excel 2016.

  Velká tvůrčí svoboda: kupte si PowerPoint 2016 pro Mac za nízkou cenu

  Pokud jde o předávání, zobrazování a prezentování informací, je aplikace Microsoft PowerPoint 2016 dokonalým řešením pro žáky, studenty, firmy i soukromé uživatele. Máte k dispozici různá připravená rozvržení, díky nimž snadno a rychle najdete to správné rozvržení snímku. Nespočet tvarů, jako jsou čáry a šipky, lze individualizovat pomocí efektů, výplní a obrysů tvarů. Pokud si zakoupíte licenci pro PowerPoint 2016 Mac online, nemáte téměř žádná omezení pro svůj návrh. Můžete snadno vkládat obrázky, tabulky, snímky obrazovky a SmartArty. Praktické komentáře pomáhají týmu pracovat cíleněji. Výsledky práce lze pomocí aplikace Outlook 2016 Mac snadno a rychle odeslat několika příjemcům.

  Související odkazy na "Microsoft PowerPoint 2016 | für Mac"
  KOUPIT SOFTWARE LEVNĚ ONLINE NA LIZENZSTAR Je to tak snadné : KOUPIT... více

  KOUPIT SOFTWARE LEVNĚ ONLINE NA LIZENZSTAR

  Je to tak snadné:


  KOUPIT
  Využijte naše atraktivní ceny a nabídky.

  STÁHNOUT
  Po zakoupení je produkt k dispozici prostřednictvím odkazu ke stažení.

  INSTALOVAT
  Po instalaci můžete produkt přímo aktivovat.


  Zobrazeno