Certifikáty a pečetě

Přesvědčivé reference Lizenzstar

Pro společnost Lizenzstar je spokojenost zákazníků nejvyšším oceněním. Zpětná vazba na TrustedShops, jako je "Lizenzstar: Hvězda mezi obchody s licencemi", je pro nás hnacím motorem a motivací k dalšímu rozvoji. Kromě našich zákazníků však oceňují naši bezpečnou, spolehlivou a uživatelsky přívětivou softwarovou podporu i renomované instituce. Proto byla společnost Lizenzstar oceněna renomovanými certifikáty a pečetěmi v oboru. Jsme certifikovaný TrustedShop, který byl oceněn zlatou pečetí ShopVote a také auditem IT-Recht Kanzel. Ocenění a pečetě potvrzují vynikající služby a nejvyšší možnou důvěryhodnost. V následujícím textu bychom rádi podrobněji představili význam certifikátů a pečetí a vysoká kritéria pro udělení ocenění.

TrustedShops

Kolínská společnost TrustedShops již několik desetiletí testuje internetové obchody z hlediska jejich důvěryhodnosti a kvality. Základními prvky intenzivního zkoumání jsou zejména oblasti ochrany spotřebitele, služeb zákazníkům, bezpečnosti údajů, transparentnosti cen a úvěruschopnosti. Společnost Lizenzstar splnila všechna kritéria k naší plné spokojenosti, a proto získala prestižní certifikát TrustedShops. Náš obchod se softwarem nabízí, jak je pro TrustedShops obvyklé, jasný, transparentní a srozumitelný nákupní proces. U nás získáte jasné a srozumitelné informace o daném produktu, rozsahu dodávky a nákladech. Kromě toho klademe nejvyšší důraz na bezpečnost dat, a proto používáme nejmodernější šifrovací technologie. Lizenzenzstar přesvědčí komplexní a zákaznicky orientovanou podporou, kterou lze kontaktovat prostřednictvím chatu, telefonu i e-mailu a která nabízí kompetentní podporu pro nejrůznější dotazy. Jako obvykle u TrustedShops nabízíme bezpodmínečnou transparentnost cen pro optimální srovnatelnost. Vaše nákupy mohou být pojištěny u společnosti Lizenzstar až do výše 20 000 eur - jsme tedy zárukou komplexní ochrany kupujícího.

ShopVote

Lizenzstar nese zlatou pečeť ShopVote mnichovské společnosti Blickreif GmbH, a tím i hodnocení "velmi dobrý" za mimořádně vysokou spokojenost zákazníků. ShopVote je bezplatný, spolehlivý a nezávislý hodnotící portál s komplexní ochranou proti manipulaci, která v konečném důsledku zajišťuje, že všem spotřebitelským hodnocením lze bezvýhradně důvěřovat. Na rozdíl od jiných portálů nelze hodnocení zakoupit. Všechny ohlasy byly shromážděny a jsou výsledkem našich služeb a vynikajících podmínek. Na zpětnou vazbu se díváme s určitou hrdostí a jsme vděční za každou zpětnou vazbu.

IT advokátní kancelář

Po důkladném prověření získala společnost Lizenzstar pečeť schválení IT-Recht Kanzlei. Tato pečeť zaručuje našim zákazníkům, že právní texty jsou aktuální. Kromě levných produktů a komplexních služeb tak nabízíme také absolutní právní jistotu při nákupu klíčů k produktům. Advokátní kancelář Keller-Stoltenhoff a Keller od roku 2006 reviduje a rozšiřuje kritéria přezkumu, která společnost Lizenzstar plně splnila. Naše zásady ochrany osobních údajů pocházejí mimo jiné od právních expertů a zaručují komplexní ochranu vašich osobních údajů. Společnost Lizenzstar klade zvláštní důraz na bezpečnost, transparentnost a spolehlivost.

Zobrazeno