Microsoft Access 2019 | pro Windows | Maloobchodní prodej

55% GESPART
Microsoft Access 2019 | pro Windows | Maloobchodní prodej
798,75 Kč * 1 794,00 Kč *

incl. DPH Doprava zdarma

ESD_Download Okamžité stažení + produktový klíč

  • LS-101558
  • Microsoft
  • 1 POČÍTAČ
  • Trvale platné
  • Všechny jazyky
  • E-mail
amazonpay Kreditní karta Klarna Invoice Sofort-uberweisung Předplatba
Informace o produktu "Microsoft Access 2019 | pro Windows | Maloobchodní prodej"

Koupit Microsoft Access 2019 - efektivnější navrhování projektů

Databáze jsou užitečnými pomocníky v mnoha oblastech, které zefektivňují práci. K realizaci svých nápadů na databázi nemusíte být vývojář. Vše, co potřebujete, je Microsoft Access 2019, a když si koupíte Microsoft Access 2019, budete moci využívat výhod databázového softwaru.

vývoj řešení na míru pomocí aplikace Microsoft Access 2019

V mnoha firmách jsou databáze důležitým nástrojem pro ukládání, správu a zpracování informací v síti. Pořiďte si všestranného pomocníka a zvládněte kompletní procesy například v prodeji nebo nákupu s pomocí přizpůsobené databáze. Největšími výhodami aplikace Microsoft Access 2019 jsou přehledná struktura a jednoduché ovládání. Pomocí softwaru můžete řídit přístupová práva, kdo může číst pouze určité databáze a kdo je může upravovat.

Vaše výhody s Accessem 2019

Zakupte si verzi programu 2019 jako samostatnou aplikaci nebo jako součást kompletního balíku Office od společnosti Microsoft a využijte jeho snadné používání. Stejně jako ostatní produkty sady Office je i Microsoft Access 2019 přizpůsoben koncovému uživateli. Základní funkce jsou zřejmé. Kromě toho je zde řada praktických prvků, jako jsou rozevírací nabídky s návrhy na zadání. Minimalizujte riziko nesprávného zadání údajů. V programu je již integrováno mnoho šablon formátů a formulářů. Díky tomu je ovládání podobně jako u jiných kancelářských aplikací hračkou i pro neprogramátory.

Pokud si chcete poprvé koupit systém pro správu databází za rozumnou cenu, nemusíte se obávat kompatibility nebo integrace se systémem Windows. Oba programy pocházejí od společnosti Microsoft, takže integrace je v podstatě samozřejmostí. Jiná situace nastane, pokud jej plánujete používat s operačním systémem Mac OS. Zatímco ostatní aplikace Office jsou pro operační systémy Apple k dispozici, v případě databázového softwaru tomu tak není.

koupit Microsoft Access 2019 s těmito inovacemi

Software přichází s několika novými funkcemi. Více než 10 nových grafů pomáhá lépe vizualizovat data uložená ve formulářích a sestavách. Sloupcové, čárové nebo sloupcové grafy jsou jen malým výběrem z těch, které máte v databázi Access k dispozici. Znovu je k dispozici podpora souborů dBASE (DBF) pro import a propojení dat a export dat do souborů dBASE. Spolu se zlepšením přístupnosti to představuje jen malý výtah z novinek, které na vás čekají, když si koupíte Microsoft Access 2019. V našem obchodě na vás čeká mnoho skvělých nabídek. Pokud si u nás zakoupíte jednotlivou aplikaci nebo kompletní balíček za nízkou cenu, obdržíte po nákupu odkaz ke stažení. Po instalaci odemknete produkt klíčem a můžete okamžitě začít pracovat s první databází.


Systémové požadavky pro Microsoft Access 2019

Procesor: 1,6 gigahertzu (GHz) nebo rychlejší, 32bitový (x86) - nebo 64bitový (x64)
Operační systémy: Windows 10, Windows Server 2019 (jiné verze Windows nejsou podporovány)
Paměť: alespoň 2 GB RAM
Místo napevném disku: alespoň 4 GB volného místa
Obrazovka: alespoň 1024 * 768 pixelů
Prohlížeč: aktuální verze Firefoxu, Internet Exploreru, Chrome, Safari nebo Microsoft Edge
Verze .NET:.NET verze 3.5 nebo vyšší
(podrobnější informace získáte od dodavatele)

Poznámka:

Máte již produkt nainstalovaný a chcete jej pouze aktivovat? Pozor: Aktivační klíč musí odpovídat instalačnímu souboru! Existují různé verze softwaru, takže může být nutné program znovu nainstalovat a aktivovat pomocí naší verze. Pokud máte stále dotazy, kontaktujte nás, abychom předešli komplikacím.

Související odkazy na "Microsoft Access 2019 | pro Windows | Maloobchodní prodej"
KOUPIT SOFTWARE LEVNĚ ONLINE NA LIZENZSTAR Je to tak snadné : KOUPIT... více

KOUPIT SOFTWARE LEVNĚ ONLINE NA LIZENZSTAR

Je to tak snadné:


KOUPIT
Využijte naše atraktivní ceny a nabídky.

STÁHNOUT
Po zakoupení je produkt k dispozici prostřednictvím odkazu ke stažení.

INSTALOVAT
Po instalaci můžete produkt přímo aktivovat.


Zobrazeno