Microsoft Excel 2016 | für Mac

Microsoft Excel 2016 | für Mac
498,75 Kč * 1 298,75 Kč * (61,6% Uloženo)

incl. DPH Doprava zdarma

ESD_Download Okamžité stažení + produktový klíč

  • LS-101567
  • Microsoft
  • 1 Mac
  • Trvale platné
  • Všechny jazyky
  • Celosvětově
  • E-mail
  amazonpay Kreditní karta Klarna Invoice Sofort-uberweisung Předplatba
  Informace o produktu "Microsoft Excel 2016 | für Mac"

  Kupte si Excel 2016 Mac online a spravujte data pohodlně pomocí tabulek

  Excel 2016 Mac od společnosti Microsoft je profesionální tabulkový procesor, s nímž můžete bez námahy zpracovávat velké množství dat v přehledných tabulkách. Kromě jednoduchých operátorů jsou k dispozici logické, obchodní a vědecké funkce. Program představuje značné ulehčení práce pro soukromé uživatele, studenty, žáky, firmy a úřady. Pokud si klíč k aplikaci Microsoft Excel 2016 Mac zakoupíte online prostřednictvím našeho obchodu, můžete v několika málo krocích vytvářet výkazy majetku, seznamy úkolů, rozvrhy a inventurní seznamy. Tato výkonná samostatná aplikace je mimo jiné součástí kancelářského balíku Microsoft Office 2016 Home and Business pro Mac.

  Pro mnoho typů grafů: Koupit Microsoft Excel 2016 Mac za nízkou cenu

  Po nekomplikovaném stažení aplikace Excel 2016 Mac můžete využít různé typy grafů, které přehledně zobrazí i rozsáhlá data. Ať už se jedná o sloupcové, čárové, koláčové nebo sloupcové grafy, informace lze připravit rychle a efektivně. Oproti svému předchůdci můžete nyní vytvářet také trychtýřové a vodopádové diagramy. Pokud chcete ukázat, jak se počáteční hodnota mění v řadě různých hodnot, je ideálním řešením vodopádový diagram. Trychtýřové grafy jsou ideálním výchozím bodem pro mapování procesů. Excel 2016 Mac umožňuje také vytvářet histogramy, které lze použít k zobrazení absolutních nebo relativních rozdělení četností. Pokud si zakoupíte klíč k aplikaci Microsoft Excel 2016 Mac online, můžete k vizualizaci hierarchických dat použít nový typ grafu Sunburst. Tento speciální koláčový graf může představovat více podkategorií.

  Koupit Klíč pro Excel 2016 Mac online a používat software mnoha způsoby

  Pomocí logických operátorů můžete podrobněji analyzovat soubory dat a nechat provést určité výpočty v závislosti na hodnotě. Doma nebo v kanceláři můžete pomocí aplikace Excel otevřít data a přehledně je prezentovat. Podnikům může tento software pomáhat při prodeji, plánování produktů, účetnictví, vedení účetnictví a řízení lidských zdrojů. Můžete snadno sčítat tržby, určovat počty návštěvníků, provádět výpočty produktů a vypočítávat kategorie ABC. Pokud si levně pořídíte licenci Excel 2016 pro Mac, můžete vytvářet i seznamy služeb, které využívají zejména lékařské ordinace a kliniky. Výsledky můžete snadno odeslat e-mailem pomocí aplikace Outlook 2016. Soukromí uživatelé si mohou vést rozpočtovou knihu v aplikaci Excel, která v tabulkové formě obsahuje všechny účty a peněžní příjmy a zobrazuje také kategorie, jako jsou náklady na energie, potraviny, pojištění a volnočasové aktivity. Vygenerované grafy pak mohou na první pohled odhalit, které příjmy a výdaje se vyskytovaly v které kategorii.

  Kupte si Excel 2016 Mac levně a analyzujte data efektivně

  Program nabízí rychlejší funkce analýzy dat a optimalizované připojení ke cloudovým službám. Nové funkce pivot a slicer umožňují rychlejší filtrování datových modelů a usnadňují zadávání dat. Pokud si v našem obchodě zakoupíte licenci pro Excel 2016 Mac za nízkou cenu, získáte výkonný všestranný nástroj, který umožňuje statistické analýzy a poskytuje obchodní a matematické funkce. Integrovaný programovací jazyk Visual Basic for Applications (VBA) vám umožní spravovat velmi složité úlohy, protože můžete vytvářet i vlastní programy. Texty, časy a čísla zadané do buněk v aplikaci Microsoft Excel 2016 Mac lze komplexně zpracovávat pomocí mnoha funkcí. Sešity lze rozšířit pomocí SmartArts, tvarů, ClipArts a grafiky. Po nekomplikovaném stažení tabulkového procesoru lze vložit také WordArts. Výsledky práce lze bez problémů používat v aplikacích Word 2016 a PowerPoint 2016.

  Související odkazy na "Microsoft Excel 2016 | für Mac"
  KOUPIT SOFTWARE LEVNĚ ONLINE NA LIZENZSTAR Je to tak snadné : KOUPIT... více

  KOUPIT SOFTWARE LEVNĚ ONLINE NA LIZENZSTAR

  Je to tak snadné:


  KOUPIT
  Využijte naše atraktivní ceny a nabídky.

  STÁHNOUT
  Po zakoupení je produkt k dispozici prostřednictvím odkazu ke stažení.

  INSTALOVAT
  Po instalaci můžete produkt přímo aktivovat.


  Zobrazeno