Microsoft PowerPoint 2013 | pro Windows

Microsoft PowerPoint 2013 | pro Windows
373,75 Kč * 923,75 Kč * (59,54% Uloženo)

incl. DPH Doprava zdarma

ESD_Download Okamžité stažení + produktový klíč

  • LS-101532
  • Microsoft
  • 1 POČÍTAČ
  • Trvale platné
  • Všechny jazyky
  • Celosvětově
  • E-mail
amazonpay Kreditní karta Klarna Invoice Sofort-uberweisung Předplatba
Informace o produktu "Microsoft PowerPoint 2013 | pro Windows"

Koupit aplikaci Microsoft PowerPoint 2013 a vytvářet profesionální prezentace

Název PowerPoint je již léta synonymem pro profesionální prezentace v komerčním i soukromém sektoru. Aplikaci Microsoft PowerPoint 2013 si kupují podnikatelé, ale také soukromí uživatelé a žáci a studenti. Tento software je ideální pro vytváření působivých prezentačních snímků. Ty lze obohatit o text, fotografie, animace, videa, webové stránky a hudbu na pozadí. Do šablon lze integrovat i Facebook a Twitter.

Aplikace Microsoft PowerPoint 2013 se velmi snadno používá

Zakoupením aplikace Microsoft PowerPoint 2013 získáte software s jednoduchým a intuitivním uživatelským rozhraním. Ten je založen na osvědčeném systému Office. Aplikace Microsoft PowerPoint obsahuje mnoho vzorových rozvržení, do kterých můžete snadno přidat svůj obsah. Působivá je animovaná grafika a multimediální prvky až po integraci sociálních médií. Kupujete si kancelářskou aplikaci, která vám prezentaci ještě více usnadní.

Microsoft PowerPoint jako osvědčené řešení pro výkonné prezentace

Aplikace 2013 není aktuální programovou verzí tohoto softwaru Office. Najdete zde mnohem více funkcí než ve verzi 2010. Zde jsou k dispozici rozhraní pro Facebook a Twitter a export do videa. Microsoft PowerPoint 2013 je určen pro všechny, kteří se nechtějí obejít bez vysokého výkonu, flexibility a spolehlivosti tohoto prezentačního softwaru, ale na druhou stranu za něj nechtějí utrácet velké peníze. Kupujete si software, který vám umožní získat představu o následném procesu prezentace v reálném čase a kdykoli. Zároveň je toto řešení cenově velmi výhodné.

Zakupte si aplikaci Microsoft PowerPoint 2013 a využívejte výkonné textové funkce

Verze 2013 aplikace PowerPoint podporuje nejen zcela nové šablony, ale využívá také četná písma, kterými můžete vyplnit připravená textová pole. Textové rámečky lze kdykoli kopírovat a přesouvat. Vytvářejte nové nadpisy, které lze navrhnout i v aplikaci WordArt. Bez dalších technických znalostí si můžete prezentační snímky sestavit podle vlastního uvážení.

Proč byste si měli koupit aplikaci Microsoft PowerPoint 2013 zde

Tato verze je o něco starší, a proto je nabízena za mnohem nižší cenu než aktuální verze 2019. Získáte zde profesionální jednotnou aplikaci, která je k dispozici také jako součást balíku Office. Zde si zakoupíte klíč, který můžete po stažení použít k aktivaci.

Systémové požadavky pro aplikaci Microsoft PowerPoint 2013

Procesor: 1 gigahertz (GHz) nebo rychlejší, 32bitový (x86) - nebo 64bitový (x64)
Operační systémy: Windows Server 2003 (SP2), Windows Vista, Windows Server 2008, Windows 7, Windows 8, Windows Server 2012, Windows 10, Windows 11
Paměť: alespoň 1 GB RAM (32bit) nebo 2 GB RAM (64bit)
Místo na pevném disku: 3,5 GB
(podrobnější informace vám poskytne výrobce)

Důležité: Produkt jste již nainstalovali a chcete jej pouze aktivovat?

Komentář: Poskytneme vám instalační soubor, který je součástí klíče! Vzhledem k tomu, že existují různé verze, doporučujeme novou instalaci s naším souborem, abyste se vyhnuli pozdějším nepříjemnostem. Pokud si nejste jisti nebo máte jakékoli dotazy, obraťte se na naši bezplatnou podporu. Rádi vám poradíme!

Související odkazy na "Microsoft PowerPoint 2013 | pro Windows"
KOUPIT SOFTWARE LEVNĚ ONLINE NA LIZENZSTAR Je to tak snadné : KOUPIT... více

KOUPIT SOFTWARE LEVNĚ ONLINE NA LIZENZSTAR

Je to tak snadné:


KOUPIT
Využijte naše atraktivní ceny a nabídky.

STÁHNOUT
Po zakoupení je produkt k dispozici prostřednictvím odkazu ke stažení.

INSTALOVAT
Po instalaci můžete produkt přímo aktivovat.


Zobrazeno