Microsoft Publisher 2019 | pro Windows | Maloobchodní prodej

56% GESPART
Microsoft Publisher 2019 | pro Windows | Maloobchodní prodej
798,75 Kč * 1 823,75 Kč *

incl. DPH Doprava zdarma

ESD_Download Okamžité stažení + produktový klíč

  • LS-101546
  • Microsoft
  • 1 POČÍTAČ
  • Trvale platné
  • Všechny jazyky
  • E-mail
amazonpay Kreditní karta Klarna Invoice Sofort-uberweisung Předplatba
Informace o produktu "Microsoft Publisher 2019 | pro Windows | Maloobchodní prodej"

Kupte si Microsoft Publisher 2019 a vytvářejte profesionální publikace

Publisher 2019 je výkonné softwarové řešení od společnosti Microsoft, které vám umožní vytvořit profesionální letáky, brožury nebo katalogy v několika málo krocích. Kancelářský software vás podpoří nespočtem šablon. Rozvržení pro publikace všeho druhu lze vytvořit ve velmi krátkém čase. Inteligentní software mohou po zakoupení klíče kjednotlivé aplikaci využívat nejen firmy, ale po stažení se zvýší i produktivita živnostníků, pracovníků na volné noze a studentů. Program Desktop Publishing umožňuje zejména vytvářet tiskové publikace, e-mailové titulky a prezentace produktů.

Kupte si klíč pro Microsoft Publisher 2019 online za nízkou cenu a splňte nejvyšší nároky

Pokud si zakoupíte aplikaci Microsoft Publisher 2019, splníte nejvyšší nároky na své publikace z hlediska designu, barev a rozvržení. Společnosti mohou přesně reprodukovat svůj vlastní nezaměnitelný firemní design a zdůraznit tak jedinečnost firmy. Rozsáhlý katalog šablon je pouze výchozím bodem pro vaše kreativní nápady, protože samozřejmě můžete pohodlně realizovat vlastní nápady, mimo jiné s vlastními obrázky a grafikou. Další efekty, jako jsou odrazy nebo měkké stíny, působivě vylepšují importovaný obsah. Pokud si zakoupíte aplikaci Microsoft Publisher 2019, můžete při tisku dosáhnout dokonale zmenšených výsledků, zejména díky vektorové grafice SVG.

Koupit Microsoft Publisher 2019 a úspěšně pracovat v týmu

Propojení s cloudovou službou OneDrive vám také umožní rychle a efektivně vytvářet soubory připravené k tisku v týmu. Uživatelé se mohou spolehnout na spolehlivou aktualizaci souborů v reálném čase a využívat vysokých bezpečnostních standardů cloudové služby. Klíč k jednotlivým aplikacím si můžete levně zakoupit v našem obchodě v několika krocích a po stažení použít optimální řešení pro publikace. Součástí balíku Office je také Publisher. Oproti předchozí verzi lze nyní do projektů integrovat 3D objekty. To umožňuje například nastavit ideální úhel pohledu na integrovaný objekt pro pokyny nebo reklamní texty.

Profesionální program pro rozvržení kanceláře: Koupit Microsoft Publisher 2019

Pokud si zakoupíte Microsoft Publisher 2019, můžete očekávat intuitivní a uživatelsky přívětivé uživatelské rozhraní, které vám umožní prezentovat působivé výsledky již po krátké době. K dispozici jsou běžné formáty souborů, například JPG, XPS a PDF. Microsoft Publisher 2019 byl doplněn o moderní funkce, například o možnost zadávání pomocí touchpadu i pera. Stejně jako ostatní programy sady Office má i Microsoft Publisher 2019 rozhraní s páskou pro začátečníky. S Publisherem 2019 si kupujete všestranný software, který posouvá publikace na novou úroveň.

Systémové požadavky pro Microsoft Publisher 2019

Procesor: 1,6 gigahertzu (GHz) nebo rychlejší, 32bitový (x86) - nebo 64bitový (x64)
Operační systémy: Windows 10, Windows Server 2019 (jiné verze Windows nejsou podporovány)
Paměť: alespoň 2 GB RAM
Místo napevném disku: alespoň 4 GB volného místa
Obrazovka: alespoň 1024 * 768 pixelů
Prohlížeč: aktuální verze Firefoxu, Internet Exploreru, Chrome, Safari nebo Microsoft Edge
Verze .NET:.NET verze 3.5 nebo vyšší
(pro podrobnější informace kontaktujte vydavatele)

Poznámka:

Máte již produkt nainstalovaný a chcete jej pouze aktivovat? Pozor: Aktivační klíč musí odpovídat instalačnímu souboru! Existují různé verze softwaru, takže může být nutné program znovu nainstalovat a aktivovat pomocí naší verze. Pokud máte stále dotazy, kontaktujte nás, abychom předešli komplikacím.

Související odkazy na "Microsoft Publisher 2019 | pro Windows | Maloobchodní prodej"
KOUPIT SOFTWARE LEVNĚ ONLINE NA LIZENZSTAR Je to tak snadné : KOUPIT... více

KOUPIT SOFTWARE LEVNĚ ONLINE NA LIZENZSTAR

Je to tak snadné:


KOUPIT
Využijte naše atraktivní ceny a nabídky.

STÁHNOUT
Po zakoupení je produkt k dispozici prostřednictvím odkazu ke stažení.

INSTALOVAT
Po instalaci můžete produkt přímo aktivovat.


Zobrazeno