O nás

Nejvyšší ocenění: vaše spokojenost

Společnost Lizenzstar se vyznačuje zákaznicky orientovanou podporou, příznivými cenami a bezpodmínečnou spolehlivostí. Díky této kombinaci služeb se nyní můžeme pochlubit více než 100 000 spokojenými zákazníky a odpovídající zpětnou vazbou na TrustedShops, Shopvote a Google. Ve zpětné vazbě na TrustedShops je uvedeno, že Lizenzstar je "hvězdou mezi licencovanými obchody". Taková zpětná vazba nás povzbuzuje v naší práci a inspiruje nás k neustálému zlepšování naší nabídky. Velmi nás těší různé certifikáty a pečetě, které našemu softwarovému obchodu udělily renomované instituce, ale spokojenost našich zákazníků je nejvyšší ocenění, které lze udělit.

Cíle společnosti Lizenzstar - vždy zaměřené na vaši spokojenost

Všechny cíle společnosti Lizenzstar sledují jeden hlavní cíl: vaši spokojenost. Všem našim zákazníkům chceme nabídnout software, který nejlépe vyhovuje jejich potřebám. Lizenzstar nabízí soukromým uživatelům i komerčním zákazníkům softwarová řešení na míru za nejlepší možnou cenu. Nabízíme mnoho různých platebních metod, abychom vám poskytli maximální flexibilitu. Z tohoto důvodu nabízíme jako platební metody Amazon Pay, Giropay, OKAMŽITÝ PŘEVOD / Klarna, iDEAL, Bancontact a platbu předem. Kromě toho u nás mohou nakupovat na účet také firmy, univerzity, sdružení a podobné organizace. Při pohledu na naše nízké ceny si možná položíte otázku, zda se vzhledem k takto nízkým cenám může jednat o legální produktové klíče. I při pohledu na potvrzující certifikáty a pečetě vám můžeme zaručit, že u nás kupujete pouze legální a funkční licence. Vynikající ceny jsou možné díky nákupu velkého množství a digitálnímu prodeji, který není spojen s žádnými náklady na skladování. Naším posláním je poskytovat všem zákazníkům kvalitní software za nejlepší možné ceny.

Lizenzstar - správný software pro každou potřebu

V žádném případě se nespoléháme na pozitivní hodnocení a status quo. Protože chceme nabízet ten správný software pro každého zákazníka, neustále rozšiřujeme náš katalog produktů a přidáváme nová a další softwarová řešení pro soukromé uživatele, firmy, osoby samostatně výdělečně činné a osoby na volné noze. Naše klientela, stejně jako cílová skupina, je stále větší a rozmanitější. Operační systémy, aplikace Microsoft Office, software pro rozpoznávání řeči, antivirové programy, serverový software a související přístupové licence, grafické programy a další softwarová řešení jsou součástí naší rozsáhlé nabídky, kterou neustále vyvíjíme s ohledem na vaši spokojenost.

Naším předpokladem je kvalita a vysoká hodnota

Každý výrobek opouští naše prostory až po důkladné kontrole, abyste od společnosti Lizenzstar obdrželi pouze bezpečné, funkční a bezchybné výrobky. Dodání netestovaného výrobku by nesplňovalo naše vysoké standardy kvality. Spokojeni můžeme být pouze tehdy, když jste spokojeni vy, zákazníci. Z tohoto důvodu jsme vám také v případě problémů okamžitě k dispozici a poskytujeme vám bezplatnou, zákaznicky orientovanou podporu.

Lizenzstar - vždy klademe velký důraz na odpovědnost

Pokud se během počáteční instalace nebo aktivace vyskytnou jakékoli problémy, budeme vám k dispozici se servisem zaměřeným na řešení. Vysoce motivované softwarové odborníky společnosti Lizenzstar můžete kontaktovat prostřednictvím chatu, telefonu nebo e-mailu. Pokud se na nás obrátíte prostřednictvím chatu, dostanete rychlou odpověď a kompetentní podporu pro váš problém. Pokud dáte přednost telefonní ústředně, nenajdete zde frontu, ale odborného pracovníka. Schůzku nebo zpětné zavolání lze sjednat nekomplikovaným způsobem. Na e-maily odpovídáme do 8 hodin a nabízíme užitečná řešení. Nabízíme komplexní zabezpečení, a proto poskytujeme právo na odstoupení od smlouvy, ačkoli to při prodeji digitálních produktů ke stažení není obvyklé.

Zobrazeno