Microsoft PowerPoint 2021 | für Mac

Microsoft PowerPoint 2021 | für Mac
1 498,75 Kč * 1 823,75 Kč * (17,82% Uloženo)

incl. DPH Doprava zdarma

ESD_Download Okamžité stažení + produktový klíč

  • LS-101575
  • Microsoft
  • 1 Mac
  • Trvale platné
  • Všechny jazyky
  • Celosvětově
  • E-mail
  amazonpay Kreditní karta Klarna Invoice Sofort-uberweisung Předplatba
  Informace o produktu "Microsoft PowerPoint 2021 | für Mac"

  Kupte si PowerPoint 2021 pro Mac a navrhujte profesionální prezentace

  PowerPoint 2021 pro Mac přináší do počítače Mac jeden z nejúspěšnějších a nejpoužívanějších prezentačních programů. K vytvoření jednotlivých snímků prezentace s nejrůznějšími prvky, jako je grafika, tabulky a diagramy, a k upoutání pozornosti diváka pomocí různých přechodů mezi snímky stačí jen několik kroků. Softwarové řešení umožňuje přehledně vizualizovat i složité souvislosti, a tím je srozumitelně předat. Pokud si v našem obchodě zakoupíte Microsoft PowerPoint 2021 Mac za nízkou cenu, můžete tento prezentační software s výhodou používat v nesčetných oblastech života. Ať už se jedná o přednášku ve škole nebo na univerzitě, prezentaci obchodních údajů ve firmě, prezentaci fotografií na rodinné oslavě nebo prezentaci o ročním plánování klubu, s licencí Microsoft PowerPoint 2021 Mac jste pro tyto a mnohé další úkoly dobře vybaveni. Pokud chcete po prezentaci rozdávat letáky, je to možné bez větší námahy. K vytvoření skriptu založeného na prezentaci PowerPoint je zapotřebí pouze několik kroků.

  Kupte si PowerPoint 2021 Mac a využívejte působivé inovace

  Pokud si koupíte Microsoft PowerPoint 2021 Mac, můžete očekávat řadu novinek a vylepšení, které na jedné straně zvyšují pohodlí a na druhé straně rozšiřují možnosti. Díky sdílenému vytváření dokumentů můžete nyní na prezentaci pracovat s ostatními lidmi ještě efektivněji. Toto takzvané spoluautorství umožňuje upravovat stejný obsah v reálném čase, aniž byste obdrželi varování o ochraně proti zápisu. Barevné kurzory ukazují, kteří uživatelé právě provádějí změny v prezentaci. Microsoft Teams a pokročilé funkce komentování v aplikaci PowerPoint 2021 Mac jsou mimo jiné skvělé pro dialog a společné dosahování velkých úspěchů bez vazby na konkrétní místo. Namísto poznámek jsou jádrem komentářových funkcí virtuální konverzace. Společnost Microsoft k tomuto účelu přidala odpovídající tlačítko pro odpověď. Když si zakoupíte aplikaci Microsoft PowerPoint 2021 Mac, získáte rozšířenou knihovnu médií, která nyní obsahuje ještě více grafiky, ikon a dalšího mediálního obsahu. Nové vyhledávací pole v horní části prezentačního softwaru umožňuje ještě rychleji najít a používat obsah, články nápovědy a funkce. Nyní můžete prezentaci uložit jako animovaný GIF a sdílet ji na sociálních sítích.

  Koupit PowerPoint 2021 Mac online a srozumitelně sdělovat informace

  Když si koupíte aplikaci Microsoft PowerPoint 2021 Mac, získáte plnou verzi, kterou můžete používat bez omezení a která není spojena s předplatným. S odhadovaným 95% podílem na trhu je prezentace PowerPoint lídrem a zůstává hlavním měřítkem pro sdělování vizuálně atraktivních informací vašemu publiku. PowerPoint 2021 nabízí množství funkcí, efektů a animací, kterým se žádný jiný prezentační software nevyrovná. Prezentační program je vysoce flexibilní řešení, které bez problémů spolupracuje s desítkami nástrojů třetích stran. Pedagogové i firemní uživatelé zde najdou všechny nástroje, které potřebují k vytvoření plnohodnotného kurzu v aplikaci PowerPoint. Mnoho řešení pro tvorbu obsahu a e-learning je postaveno na platformě PPT. S licencí Microsoft PowerPoint 2021 Mac získáte výkonný software, který vám díky mnoha funkcím umožní během chvilky vytvořit prezentaci, která na diváky zanechá pozitivní a trvalý dojem.

  Systémové požadavky:

  Procesor

  Procesor Intel nebo Apple Silicon (čip M1)

  Operační systémy

  Mac OS pro Mac
  Office pro Mac je podporován pod třemi nejnovějšími verzemi macOS. S obecnou dostupností nových hlavních verzí systému macOS ukončí společnost Microsoft podporu nejstarší verze a místo toho bude podporovat nejnovější a obě předchozí verze systému macOS. Funkce a dostupnost funkcí produktu se mohou u starších systémů lišit. Pro bezproblémové používání používejte nejnovější verze všech výše uvedených operačních systémů.

  Operační paměť

  alespoň 4 GB RAM

  Místo napevném disku

  alespoň 10 GB volného místa na disku

  Displej

  alespoň Rozlišení displeje 1 280 x 800 pixelů

  (pro podrobnější informace kontaktujte výrobce)

  Související odkazy na "Microsoft PowerPoint 2021 | für Mac"
  KOUPIT SOFTWARE LEVNĚ ONLINE NA LIZENZSTAR Je to tak snadné : KOUPIT... více

  KOUPIT SOFTWARE LEVNĚ ONLINE NA LIZENZSTAR

  Je to tak snadné:


  KOUPIT
  Využijte naše atraktivní ceny a nabídky.

  STÁHNOUT
  Po zakoupení je produkt k dispozici prostřednictvím odkazu ke stažení.

  INSTALOVAT
  Po instalaci můžete produkt přímo aktivovat.


  Zobrazeno