Microsoft 365 A3 pro vzdělávací instituce (fakulty) | Licence CSP

Microsoft 365 A3 pro vzdělávací instituce (fakulty) | Licence CSP
Tento produkt není v současné době k dispozici.
1 498,75 Kč * 1 998,75 Kč * (25,02% Uloženo)

incl. DPH Doprava zdarma

E-Mail_Versand Okamžité odeslání e-mailem

POZOR! Jedná se o licenci CSP.
Před objednáním si přečtěte Popis produktu !

  • LS-102515
  • Microsoft
  • 1 Zařízení
  • 1 rok
  • Všechny jazyky
  • Celosvětově
  • E-mail
amazonpay Kreditní karta Klarna Invoice Sofort-uberweisung Předplatba
Informace o produktu "Microsoft 365 A3 pro vzdělávací instituce (fakulty) | Licence CSP"
 

Cloud Solution Provider (CSP)
Pro licenci CSP neexistuje žádný produktový klíč. Licence je přidána k účtu Microsoft Business Account. Pokud již takový účet máte, potřebujeme vaši standardní doménu Microsoft Business. Můžete nás o tom informovat ihned po nákupu telefonicky nebo e-mailem. Licence bude následně přidána na váš účet. Pokud nemáte firemní účet, vytvoříme vám ho a zašleme vám přístupové údaje.

Microsoft 365 A3 pro vzdělávací instituce - učení na vyšší úrovni?

Microsoft 365 A3 pro vzdělávání je aktuální startovací balíček pro žáky, studenty a učitele. Microsoft 365 A3 pro vzdělávání se zabývá zlepšením učení, kreativity, budování týmů a spolupráce studentů. Tohoto cíle má být dosaženo prostřednictvím implementovaných nástrojů, jejichž používání lze zahájit přímo. Jaké jsou však funkce služby Microsoft 365 A3 pro vzdělávací instituce?

Jeden produkt, dvě verze

Vzhledem k tomu, že Microsoft 365 A3 pro vzdělávací instituce nebo Microsoft 365 Education A3 má specifickou cílovou skupinu, může si program zakoupit pouze tato skupina. Mluvíme samozřejmě o studentech a žácích, stejně jako o učitelích a lektorech. Protože se však i zde potřeby liší, existují dvě verze programu:

- Pro pracovníky příslušných vzdělávacích institucí a učitele
- Pro studenty a žáky

Co nástroj obsahuje?

U Microsoft 365 A3 pro vzdělávací instituce stojí za zmínku zejména to, že velkou část programů, které jsou jinak dostupné pouze na počítačích, lze používat i na mobilních zařízeních, jako jsou chytré telefony nebo tablety. Program lze nainstalovat na 10 zařízení na uživatele, což vytváří velkou kapacitu. Microsoft 365 A3 pro vzdělávací instituce navíc obsahuje velké množství programů, které jsou speciálně přizpůsobené pro vzdělávání. Patří mezi ně například:

- Nastavení školních počítačů Aplikace
- OneNote Class Notebook
- Yammer Academic
- Výukové nástroje

Kromě toho jsou samozřejmě zahrnuty všechny programy a funkce, které jsou standardně dostupné ve Windows 365. Mimochodem, komunikační nástroje, jako je Microsoft Teams, jsou také ideální pro kombinované použití s programy Microsoft 365 A3 pro vzdělávací instituce.

Jaká bezpečnostní opatření jsou přijata?

Nesmí samozřejmě chybět nejmodernější bezpečnostní opatření. Ani vzdělávací instituce nejsou imunní vůči kybernetické kriminalitě, například v podobě malwaru, a proto společnost Microsoft vytváří silnou bezpečnostní linii, aby zabránila poškození uživatelů. Windows Defender Antivirus je antivirový program, který se stará o ochranu celého systému. Na pozadí vždy probíhá skenování v reálném čase, které kontroluje, zda počítač není nebo nebyl vystaven malwaru. V takovém případě je postižený soubor umístěn do karantény nebo přímo odstraněn. Dalším aspektem ochrany dat je DLP, tzv. prevence ztráty dat.

Není vždy možné zaručit, že všechna data jsou stoprocentně chráněna a zůstanou chráněna po celou dobu. Někdy může dojít ke ztrátě dat, ať už v důsledku kybernetické kriminality nebo technických závad. Často jsou chybějící údaje tak důležité, že negativně ovlivňují celé vzdělávací instituce. Prevence ztráty dat existuje proto, aby se takovému incidentu předešlo. Osobní a důležitá data jsou chráněna tak, aby je bylo možné získat zpět v případě havárie nebo útoku. Microsoft 365 A3 pro vzdělávací instituce je vynikající investicí, pokud má být běžné vzdělávání podpořeno moderními technologiemi. Svět je stále více digitální a pokrok se zdá být nekonečný. Investovat do Microsoft 365 A3 pro vzdělávací instituce tedy znamená vždy převzít odpovědnost a předat ji mladé generaci.

Související odkazy na "Microsoft 365 A3 pro vzdělávací instituce (fakulty) | Licence CSP"
KOUPIT SOFTWARE LEVNĚ ONLINE NA LIZENZSTAR Je to tak snadné : KOUPIT... více

KOUPIT SOFTWARE LEVNĚ ONLINE NA LIZENZSTAR

Je to tak snadné:


KOUPIT
Využijte naše atraktivní ceny a nabídky.

STÁHNOUT
Po zakoupení je produkt k dispozici prostřednictvím odkazu ke stažení.

INSTALOVAT
Po instalaci můžete produkt přímo aktivovat.


Microsoft Office 365 Enterprise E3 Microsoft Office 365 Enterprise E3
Od 46 748,75 Kč * 59 998,75 Kč *
Tip!
Windows Server 2022 Standard Windows Server 2022 Standard
Od 9 973,75 Kč * 24 772,50 Kč *
Tip!
Tip!
Tip!
Microsoft Office 2021 Standard | pro Mac Microsoft Office 2021 Standard | pro Mac
2 998,75 Kč * 3 498,75 Kč *
Microsoft Office 365 Enterprise E1 Microsoft Office 365 Enterprise E1
2 973,75 Kč * 3 522,50 Kč *
Tip!
Microsoft Windows Server 2019 Datové centrum Microsoft Windows Server 2019 Datové centrum
Od 29 998,75 Kč * 44 748,75 Kč *
Zobrazeno