Microsoft Visual Studio 2019 Enterprise

Microsoft Visual Studio 2019 Enterprise
5 248,75 Kč * 10 498,75 Kč * (50,01% Uloženo)

incl. DPH Doprava zdarma

ESD_Download Okamžité stažení + produktový klíč

  • LS-101684
  • Microsoft
  • 1 POČÍTAČ
  • Trvale platné
  • Němčina
  • Celosvětově
  • E-mail
amazonpay Kreditní karta Klarna Invoice Sofort-uberweisung Předplatba
Informace o produktu "Microsoft Visual Studio 2019 Enterprise"

Microsoft Visual Studio 2019 Enterprise

Microsoft Visual Studio 2019 Enterprise je výkonný nástroj pro vývojové týmy libovolné velikosti. Zde lze kódy programovat a testovat v reálném čase bez ohledu na příslušnou platformu. Díky integrovanému řešení spolupráce pro DevOps nebo Team Foundation Server lze vyvíjet a realizovat i rozsáhlé projekty a pracovat na nich společně jako tým.

Microsoft Visual Studio 2019 Enterprise obsahuje všechny funkce Microsoft Visual Studio 2019 Professional. Součástí jsou však i další funkce, jako je ladicí program pro snímky a testovací verze TTD (Time Travel Debugging). Uživatelé také mohou využívat různá rozšíření Azure DevOps - například artefakty, samostatně hostované pipelines nebo Test Manager.

Důležité informace: Každý, kdo si chce zakoupit Microsoft Visual Studio 2019 Enterprise, si musí zakoupit licenci v rámci předplatného - buď jako měsíční předplatné v rámci Azure Cloud, nebo také jako předplatné prostřednictvím MSDN Subscription. Od začátku roku 2022 lze navíc Microsoft Visual Studio 2019 Enterprise zakoupit pouze prostřednictvím programu Open Value Volume Licensing Programme - to však platí i pro Microsoft Visual Studio 2019 Professional.

Koupit Windows 10 Pro a další: Podrobné možnosti licencování Microsoft Visual Studio 2019 Enterprise

Standardní předplatné: Jedná se o předplatné v rámci MSDN Subscription s dobou platnosti dva roky nebo také Open Value.

Cloudové předplatné: Tento typ předplatného je rezervován přímo u společnosti Microsoft a následně účtován prostřednictvím služby Azure Subscription. V tomto případě uživatel obdrží každý měsíc fakturu.

Licenci Microsoft Visual Studio 2019 Enterprise lze v našem obchodě zakoupit také jako běžnou trvalou licenci!

Jaké speciální výhody nabízí Microsoft Visual Studio 2019 Enterprise?

Visual Studio nabízí nejen předchozí nástroje z minulých verzí, ale také řadu dalších optimalizací a doplnění různých základních funkcí. Kromě toho Microsoft překvapuje své uživatele dalšími funkcemi, které vývojářům výrazně usnadňují každodenní život.

Dobrým příkladem je pracovní postup Git-First-Workflow, který uživatelům nabízí vysokou míru snadnosti použití a flexibility při práci. Stromová struktura, která byla běžná do verze 2018, byla nyní zrušena - místo toho je zde přehledné vyhledávací pole a různé filtry, pomocí kterých mohou uživatelé najít všechny šablony, které potřebují.

Praktické je také nové vykreslování PMA (Per-Monitor-Aware-Rendering). V předchozích verzích aplikace Microsoft Visual Studio docházelo k potížím se zobrazením při použití monitorů s různým rozlišením - jako například při vzdáleném připojení. Výsledkem byl rozmazaný obraz v aplikaci Microsoft Visual Studio nebo také nesprávné škálování. Novinkou verze 2019 je naopak aplikace podporující PMA s dokonalým vykreslováním - bez ohledu na použité faktory měřítka.

Praktické je také to, že Microsoft pro verzi 2019 optimalizoval řadu známých funkcí filtrování a vyhledávání - vývojáři tak ušetří ještě více času a mohou zefektivnit svou každodenní práci.

Vyhledávací pole, které se dříve používalo ve Visual Studiu, má nyní centrální pozici a je jasně viditelné uprostřed panelu nabídek. Kromě toho je vstupní pole vybaveno fuzzy vyhledáváním - to znamená, že při vyhledávání existuje určitá tolerance chyb a podobné výsledky se zobrazují i v případě chybně napsaných výrazů. Vyhledávání navíc podporuje tyto možnosti. Shodné shody se tak zobrazí přímo v příslušném bodě dialogu - není již nutné proklikávat se přes nabídky a několik úrovní.

Další novou funkcí je vyhledávání referencí, které filtruje uvedené výsledky vyhledávání podle určitých parametrů nebo faktorů. V závislosti na tom, zda se vyhledávají akce zápisu nebo čtení, se do vyhledávacího pole zadávají výrazy "zápis" nebo "čtení".

Vývojářům, kteří pracují se složkami projektů a zakoupí si systém Windows Pro 10, přináší inovativní funkce filtru pro složky projektů řadu výhod. Průzkumník složek projektů v aplikaci Microsoft Visual Studio 2019 Enterprise nyní přináší také možnost zcela skrýt více nenačtených souborů projektu z aktuálního zobrazení.

Panel nástrojů v Průzkumníku řešení obsahuje také tlačítka, která lze použít například k přepínání mezi zobrazením složky a zobrazením řešení. Tímto způsobem lze rychle zobrazit i soubory, které jsou aktuálně skryté.

Koupit Microsoft Office 2019: Co umí IntelliCode v Microsoft Visual Studiu 2019?

Uživatelé, kteří používají IntelliCode v aplikacích Visual Studio 2019, Microsoft Office 2019 nebo Microsoft Visual Studio 2019 Professional, mohou využít pokročilé vylepšení dříve dostupné funkce automatického dokončování IntelliSense. IntelliCode nyní zobrazuje vlastnosti a metody, které budou s největší pravděpodobností použity, a označuje je ikonou hvězdičky. Dříve mohl uživatel ručně vybírat vlastnosti ze seznamu.

 
Systémové požadavky - Visual Studio 2019 Enterprise
Procesor Procesor s frekvencí 1,8 gigahertzu (GHz) nebo vyšší
Operační systémy   

Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 7
Windows Server 2019, Windows Server 2016, Windows Server 2012 R2

Paměť Alespoň 2 GB RAM
Místo na pevném disku  V závislosti na nainstalovaných funkcích až 130 GB 
Grafická karta Rozlišení alespoň 1280 x 720, doporučené 1366 x 768

Související odkazy na "Microsoft Visual Studio 2019 Enterprise"
KOUPIT SOFTWARE LEVNĚ ONLINE NA LIZENZSTAR Je to tak snadné : KOUPIT... více

KOUPIT SOFTWARE LEVNĚ ONLINE NA LIZENZSTAR

Je to tak snadné:


KOUPIT
Využijte naše atraktivní ceny a nabídky.

STÁHNOUT
Po zakoupení je produkt k dispozici prostřednictvím odkazu ke stažení.

INSTALOVAT
Po instalaci můžete produkt přímo aktivovat.


Zobrazeno