O&O Defrag 24 Pro

11% GESPART
O&O Defrag 24 Pro
Tento produkt není v současné době k dispozici.
Informace o produktu "O&O Defrag 24 Pro"

Koupit O&O Defrag 24 Pro zde

Chcete zvýšit výkon svého počítače na absolutní maximum? Počítá se pro vás každá milisekunda, o kterou se aplikace načte rychleji? Máte vysoká očekávání? Pokud ano, pak byste samozřejmě měli použít software, jako je Defrag 24 Pro, který se právě o to snaží. Nebo jste možná zcela zklamáni svým současným počítačovým systémem, protože nic nefunguje tak, jak by mělo. Může to být tím, že počítač spustíte a musíte čekat půl věčnosti, než se proces spouštění konečně dokončí?

Pravidelně se pokoušíte otevřít určitou aplikaci, ale ta se vůbec nespustí, případně se uprostřed pokusu přeruší nebo dokonce způsobí závažné chybové hlášení? Je váš systém možná tak přetížený nebo je paměťová kapacita vyčerpaná až po okraj, že už nic nefunguje a dokonce jste museli utrpět jeden nebo více pádů systému? V nejhorším případě jste již o data přišli, že? Pokud se to týká i vás, softwarová společnost O&O vám nabízí účinné řešení, které tyto problémy vyřeší.

Jak vám může O&O Defrag 24 Pro pomoci?

Při instalaci nových programů, vytváření dokumentů nebo složek a stahování dat nemusí operační systém, jako je Windows, postupovat uspořádaně, ale spíše se volně řídí logikou: "Co se nevejde, to se přizpůsobí". Jednoduše řečeno to znamená, že všechny soubory související s instalací, složkou nebo zástupcem jsou umístěny někde v systému. Jak víte, jednotlivé programy se liší velikostí, což operačnímu systému ještě více ztěžuje jejich vhodné uspořádání.

Výsledek si můžete představit jako divokou hromadu stavebních kostek, z nichž žádná nepasuje na druhou. Takové "uspořádání" samozřejmě stojí paměť, přesněji řečeno hodně paměti. V určitém okamžiku tyto náhodně naházené datové části zaberou tolik místa a kapacity, že dojde k masivnímu poškození systému a hrozí následky uvedené v první části. Defrag 24 pro má však pro tento případ řešení: jedná se o defragmentační program, který "shromažďuje" datové komponenty, mění jejich pořadí a logicky je rozmísťuje tak, aby se vše vešlo. Tím se uvolní spousta úložného prostoru, což zajistí rychlejší a efektivnější práci systému. Jak vidíte, koupě Defrag 24 pro se rozhodně vyplatí, ať už k tomu máte jakýkoli důvod. Tento software mohou díky jeho jednoduchému uspořádání používat jak začátečníci, tak profesionálové.
 

Operační systém:

Windows® 11, Windows® 10 (64bit), Windows® 8 (64bit)

Počítač:

Jakýkoli počítač, který podporuje výše uvedené operační systémy. Systémy s procesory ARM nejsou podporovány.

Související odkazy na "O&O Defrag 24 Pro"
KOUPIT SOFTWARE LEVNĚ ONLINE NA LIZENZSTAR Je to tak snadné : KOUPIT... více

KOUPIT SOFTWARE LEVNĚ ONLINE NA LIZENZSTAR

Je to tak snadné:


KOUPIT
Využijte naše atraktivní ceny a nabídky.

STÁHNOUT
Po zakoupení je produkt k dispozici prostřednictvím odkazu ke stažení.

INSTALOVAT
Po instalaci můžete produkt přímo aktivovat.


Zobrazeno