Zavřít filtry
od do
 
Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!
11% GESPART
O&O Defrag 24 Pro
O&O Defrag 24 Pro
 • 1 POČÍTAČ
 • Trvale platné
 • Němčina
 • Weltweit
 • E-mail
 • 998,75 Kč * 1 124,75 Kč *
  79% GESPART
  O&O Defrag 25 Pro
  O&O Defrag 25 Pro
 • 1 POČÍTAČ
 • Trvale platné
 • Němčina
 • Weltweit
 • E-mail
 • 373,75 Kč * 1 748,75 Kč *

  Výrobky od O&O

  O&O

  Společnost O&O poskytuje spolehlivé nástroje pro systém Windows

  Společnost O&O byla založena v roce 1997 v Berlíně. Název společnosti se odvíjí od křestních jmen zakladatelů Olafa Kehrera a Olivera Falkenthala, kteří již v roce 1991 během studií nabízeli pod názvem O&O počítačové systémy a software pro potřeby studentů a peněženek. Dnes je společnost O&O známá především díky svému defragmentačnímu softwaru, který je na trhu zaveden již od roku 1998. V odborných kruzích je společnost O&O považována za ztělesnění nástrojů pro Windows, které vyhrávají jeden test za druhým v časopisech a magazínech o IT. Díky spolehlivosti a efektivitě produktů je však společnost O&O velmi oblíbená i u zákazníků, kteří nejsou osvědčenými odborníky v oblasti IT.

  Výkonná defragmentační řešení od společnosti O&O

  Vedle produktů pro zálohování a obnovu dat nebo obnovu dat jsou pravděpodobně nejznámější defragmentační nástroje společnosti O&O. Tyto programy se vyznačují snadným používáním a vysokou rychlostí práce a v nejnovějších verzích se instalují do počítačových systémů již řadu let. U nás si můžete ihned online pořídit správnou licenci pro své potřeby a ihned po nákupu si stáhnout příslušný software.

  Jako jeden z mála německých výrobců systémových nástrojů se společnost O&O dokázala prosadit jako partner společnosti Microsoft a dodává své produkty také úřadům a dalším zákazníkům z řad státní správy. U programů O&O Defrag 24 Pro a O&O Defrag 25 Pro si můžete vybrat, zda utratíte o něco více peněz za nejnovější verzi defragmentačního softwaru, nebo zda vám bude stačit předchozí verze. Rozhodnutí závisí na vašich individuálních potřebách a technických požadavcích, protože předchozí verze samozřejmě obvykle běží o něco lépe na starších počítačích než novinky, které jsou optimalizovány pro současné generace PC. Ať už je řešení jakékoliv, s aplikací O&O Defrag Pro neuděláte chybu.

  Optimalizace pevných disků všech typů

  U moderních disků SSD byste si neměli zahrávat s běžnými defragmentačními postupy, protože fyzicky fungují jinak než běžné magnetické pevné disky. Někteří odborníci na IT doporučují nedefragmentovat pevné disky SSD. Nicméně ani v nejnovějších operačních systémech se nevyhnou výkonnostním omezením, pokud je optimalizace dlouhodobě vynechána.

  Pomocí aplikace O&O Defrag 24 Pro nebo O&O Defrag 25 Pro můžete optimalizovat úložiště SSD i HDD a obnovit tak obvyklou rychlost a spolehlivost. Problém defragmentace vzniká v důsledku trvalého zápisu a mazání souborů. Zatímco na začátku je na pevném disku vše pěkně uspořádané, po určité době se při mazání dat objeví mezery. Do těchto mezer se zapisují nová data. Pokud se však nová data nevejdou dokonale do stávající mezery, je třeba je rozdělit a uložit do jiných oblastí pevného disku. Data jsou tedy roztříštěná. V zásadě to není problém, ale přístup k takovým souborům, které nejsou uloženy souvisle, jednoduše trvá mnohem déle než u souborů uložených bez mezer.

  Defragmentační program toto rozdělení rozpozná a soubory zcela přeuspořádá tak, aby nezůstaly na pevném disku divoce roztroušené, ale byly opět dokonale uspořádané. Velkou výhodou aplikace O&O Defrag Pro je, že můžete defragmentovat i soubory, které jsou ve skutečnosti uzamčené. A optimalizace pevných disků SSD je také konečně možná bez jakýchkoli problémů. Kromě toho jsou při optimalizaci odstraněny i dočasné soubory, které by měly být ve skutečnosti automaticky odstraněny a zbytečně zabírají místo v úložišti. Díky aplikacím O&O Defrag 24 Pro nebo O&O Defrag 25 Pro lze moderní systémy optimalizovat nepozorovaně na pozadí za běhu systému, aniž by to ovlivnilo výkon počítače.

  Využijte výhody aplikace O&O Defrag Pro ve svém počítači

  Pokud chcete, aby váš systém zůstal stále stejně rychlý jako v první den, je důležitým prvkem pro udržení výkonu pravidelná údržba a optimalizace pevných disků. Bez této údržby bude datový odpad přebírat roli a nakonec zpomalí systém, protože fragmentované soubory výrazně prodlouží přístupové doby pevných disků. Ačkoli je to u SSD úložišť menší problém než u HDD disků, i tyto nejmodernější disky využívají občasné optimalizace. Využijte osvědčenou technologii O&O a zakupte si osobní licenci Defrag Pro v preferované verzi ještě dnes - díky okamžitému stažení po dokončení objednávky nemusíte čekat na dodání disků a můžete svůj systém optimalizovat okamžitě.

  Zobrazeno