Microsoft Visio 2019 Professional | pro Windows | Maloobchodní prodej

86% GESPART
Microsoft Visio 2019 Professional | pro Windows | Maloobchodní prodej
998,75 Kč * 6 998,75 Kč *

incl. DPH Doprava zdarma

ESD_Download Okamžité stažení + produktový klíč

  • LS-101674
  • Microsoft
  • 1 POČÍTAČ
  • Trvale platné
  • Všechny jazyky
  • E-mail
amazonpay Kreditní karta Klarna Invoice Sofort-uberweisung Předplatba
Informace o produktu "Microsoft Visio 2019 Professional | pro Windows | Maloobchodní prodej"

Kupte si aplikaci Microsoft Visio 2019 Professional a přehledně vizualizujte rozsáhlá data

Microsoft Visio 2019 Professional je profesionální softwarové řešení pro snadnou vizualizaci složitých dat a vytváření přehledných diagramů. Začátek je mnohem snazší, pokud použijete existující zdroje dat, například soubor aplikace Excel. Microsoft Visio 2019 Professional vypadá důvěrně díky svému uživatelskému rozhraní podobnému kancelářskému balíku Office a nabízí nejen firmám, správním orgánům a osobám samostatně výdělečně činným působivou sbírku nástrojů, ale je také cenným softwarem pro soukromé osoby a osoby na volné noze.

Visio 2019 Professional: Tvary, šablony a šablony pro rychlé výsledky práce

Pokud si zakoupíte aplikaci Microsoft Visio 2019 Professional, díky nesčetným šablonám a tvarům budete moci již po krátké době vytvářet profesionální diagramy. Ať už se jedná o střízlivá čísla nebo inovativní nápady, stačí jen několik kroků, abyste informace působivě vizualizovali a srozumitelně prezentovali. Mezi silné stránky softwaru patří vizualizace databází, organigramy, vývojové diagramy, síťové diagramy a další univerzální diagramy. Licenční klíč, nazývaný také aktivační klíč nebo produktový klíč, je nabízen k zakoupení v našem obchodě a může vám otevřít cestu ke stažení softwaru za výhodnou cenu. Po zakoupení můžete okamžitě využívat značné výhody softwaru. Program lze použít k vytváření map i pracovních postupů, ale také k marketingu, brainstormingu, analýze struktury poruch a diagramů pracovních postupů. Program je tak optimálním řešením pro mnoho oblastí použití. Zatímco firmy a úřady s oblibou používají Visio 2019 Professional pro výrazné znázornění organizačních struktur a pracovních postupů, soukromé domácnosti někdy používají program pro vizuální organizaci větších rodinných oslav.

Kupte si Microsoft Visio 2019 Professional a dosáhněte více s týmovou prací

Microsoft Visio 2019 Professional se zaměřuje na týmovou práci jako záruku úspěchu, a proto nabízí komplexní funkci připomínkování. Propojením komentářů v aplikaci s konkrétními formuláři lze včas zohlednit zpětnou vazbu od zákazníků, zaměstnanců nebo dodavatelů. Pokud si zakoupíte aplikaci Microsoft Visio 2019 Professional online, můžete profesionální diagramy sdílet prostřednictvím zabezpečených online úložišť, jako je SharePoint a OneDrive for Business. Změna tvarů v existujících diagramech nevede k přerušení odkazů na tvary. Kromě toho není negativně ovlivněno uspořádání. To znamená, že vložená práce zůstane vždy zachována, a to i po úpravě vzhledu. Univerzální softwarové řešení lze používat okamžitě po zakoupení licenčního klíče a následném stažení.

Zakupte si Microsoft Visio 2019 Professional a využijte dalšího vývoje

S aplikací Microsoft Visio 2019 Professional si kupujete verzi, která nabízí optimalizovanou podporu AutoCadu a překonává tak rozsah funkcí svého předchůdce. Překrývání souborů CAD s tvary je nyní rychlejší, takže je pro uživatele softwaru pohodlnější. Nová schémata drátěných rámů pro webové stránky umožňují pohodlnou tvorbu plánů a hrubých náčrtů návrhu. Vylepšení můžete produktivně využít po výhodném nákupu v našem obchodě.

Systémové požadavky pro Microsoft Visio Professional 2019

Operační systém:
Windows 10 a Windows 10S

Pracovní paměť:
alespoň 2 GB RAM k dispozici

Pevný disk:
alespoň 3 GB volného místa

Obrazovka:
s rozlišením alespoň 1 024 * 768 pixelů

Grafická karta:
Pro rozhraní akcelerované grafickým procesorem je vyžadována podpora DirectX 10

Prohlížeč:
aktuální verze prohlížeče Internet Explorer, Chrome, Firefox nebo Microsoft Edge

verze .NET:
neznámá

Související odkazy na "Microsoft Visio 2019 Professional | pro Windows | Maloobchodní prodej"
KOUPIT SOFTWARE LEVNĚ ONLINE NA LIZENZSTAR Je to tak snadné : KOUPIT... více

KOUPIT SOFTWARE LEVNĚ ONLINE NA LIZENZSTAR

Je to tak snadné:


KOUPIT
Využijte naše atraktivní ceny a nabídky.

STÁHNOUT
Po zakoupení je produkt k dispozici prostřednictvím odkazu ke stažení.

INSTALOVAT
Po instalaci můžete produkt přímo aktivovat.


Zobrazeno