Microsoft Project 2010 Standard | pro Windows

Microsoft Project 2010 Standard | pro Windows
398,75 Kč * 2 473,75 Kč * (83,88% Uloženo)

incl. DPH Doprava zdarma

ESD_Download Okamžité stažení + produktový klíč

  • LS-101601
  • Microsoft
  • 1 POČÍTAČ
  • Trvale platné
  • Všechny jazyky
  • Celosvětově
  • E-mail
amazonpay Kreditní karta Klarna Invoice Sofort-uberweisung Předplatba
Informace o produktu "Microsoft Project 2010 Standard | pro Windows"


Koupit Microsoft Project 2010 Standard levně


Microsoft Project 2010 Standard je zavedené softwarové řešení od společnosti Microsoft pro plánování a inteligentní realizaci projektů. Program umožňuje organizaci a přidělování zdrojů, tvorbu harmonogramů a další funkce, které jsou v moderním řízení projektů nepostradatelné. Microsoft Project 2010 Standard je k dispozici ke stažení v našem obchodě. S každým produktovým klíčem získáte licenci pro používání dalšími zaměstnanci.

MS Project 2010 Standard - osvědčený software pro plánování projektů

V posledním desetiletí se Project 2010 stal důležitým standardem pro plánování projektů ve firmách a sdruženích. Software je založen na uživatelském rozhraní sady Microsoft Office a nabízí uživateli nespočet možností v oblasti písem, barev, designu a dalších. Program tak vytváří okamžitý přehled o všech zdrojích projektu.

S aplikací Microsoft Project 2010 Standard si kupujete aplikaci, která vám aktivně pomáhá řešit problémy v projektech. Pokud se vytvořené plány překrývají, Project 2010 vám nabídne aktivní návrhy na odstranění problému. Díky přehlednému zobrazení na časové ose můžete sledovat všechny jednotlivé kroky i u rozsáhlých projektů.

Spolehlivé plánování s Microsoft Project 2010 v jakémkoli rozsahu

S aplikací Microsoft Project 2010 Standard získáte okamžitě a za rozumnou cenu aplikaci, která je stejně vhodná pro malé podniky jako pro velké společnosti. Ve verzi Standard si zakoupíte edici bez připojení k serveru pro práci na jednom počítači nebo notebooku. Soukromí a firemní uživatelé, kteří chtějí pracovat na projektech centrálně na svém počítači s výhradním přístupem k obsahu projektu, si kupují edici produktu.

Po stažení z našeho obchodu je projektový software okamžitě připraven k použití. Stejným způsobem můžete později zakoupit klíč k produktu a vždy začlenit nové zaměstnance do používání programu. Před zakoupením produktu Microsoft Project 2010 Standard vám rádi poradíme ohledně edice produktu a licencí.

Koupit Microsoft Project 2010 Standard online

U nás najdete a online zakoupíte také novější edice Project 2013, 2016 a 2019. Spolu s dalším licencovaným softwarem od MS a dalších renomovaných vývojářů se soukromě i komerčně vybavíte nejlepšími digitálními řešeními pro efektivní práci. Objevte v našem obchodě, jak levně lze koupit produkty jako Project 2010, a ušetřete na každém nákupu licence!

Související odkazy na "Microsoft Project 2010 Standard | pro Windows"
KOUPIT SOFTWARE LEVNĚ ONLINE NA LIZENZSTAR Je to tak snadné : KOUPIT... více

KOUPIT SOFTWARE LEVNĚ ONLINE NA LIZENZSTAR

Je to tak snadné:


KOUPIT
Využijte naše atraktivní ceny a nabídky.

STÁHNOUT
Po zakoupení je produkt k dispozici prostřednictvím odkazu ke stažení.

INSTALOVAT
Po instalaci můžete produkt přímo aktivovat.


Zobrazeno