Microsoft Project 2010 Professional | pro Windows

Microsoft Project 2010 Professional | pro Windows
473,75 Kč * 2 748,75 Kč * (82,76% Uloženo)

incl. DPH Doprava zdarma

ESD_Download Okamžité stažení + produktový klíč

  • LS-101602
  • Microsoft
  • 1 POČÍTAČ
  • Trvale platné
  • Všechny jazyky
  • Celosvětově
  • E-mail
amazonpay Kreditní karta Klarna Invoice Sofort-uberweisung Předplatba
Informace o produktu "Microsoft Project 2010 Professional | pro Windows"

Koupit Microsoft Project 2010 Professional bezpečně

Microsoft Project 2010 Professional je jedním z nejdůležitějších řešení pro komerční uživatele pro plánování a realizaci všech typů projektů. Software od společnosti Microsoft usnadňuje podrobné plánování času a řízení všech zdrojů, stejně jako rozdělování zaměstnanců a projektových skupin. U nás si můžete software zakoupit pohodlně online ke stažení nebo si můžete licencovat nové zaměstnance pro program s každým produktovým klíčem.

Proč si koupit Microsoft Project 2010 Professional?

Při profesionálním řízení projektů je třeba mít neustále na paměti nespočet zdrojů, jako je čas, materiál a personál. Zakupte si Microsoft Project 2010 Professional pro komerční uživatele, kteří chtějí bezpečně zpracovávat projekty všeho druhu od plánování až po realizaci. Digitální plánování projektů je v krátké době implementováno pomocí MS Project 2010 a poskytuje všem zúčastněným bezpečnost a dobrý přehled. Software je vhodný jak pro malé skupiny, tak pro velké projekty.

Uživatelské rozhraní ve známém designu Office

Co se týče designu, společnost Microsoft sází u aplikace Project 2010 na známé uživatelské rozhraní produktů Office. Stačí několik kliknutí a máte k dispozici různé barvy, písma a optické efekty, které zvýrazní jednotlivé fáze a kroky plánování projektu. Přiřazování spolupracovníků je také snadné pomocí funkce drag & drop, takže celková správa projektů v aplikaci Project 2010 je jednodušší než kdy dříve.

Inteligentní souběžná práce na projektech

Na rozdíl od standardní verze nabízí verze Professional možnost přímého připojení k projektovému serveru. Díky tomu je mnohem snazší pracovat na projektech souběžně nebo upravovat jejich plány. Prostřednictvím služby SharePoint je možné publikovat seznamy úkolů, které jsou okamžitě k dispozici všem zúčastněným zaměstnancům. To znamená, že každý člen projektu je okamžitě informován o změnách a úpravách.

Koupit Microsoft Project 2010 Professional online za rozumnou cenu

V našem obchodě si můžete zakoupit Microsoft Project 2010 Professional a po stažení jej používat přímo ve svém pracovním prostředí. V našem obchodě si můžete zakoupit také novější verze 2013, 2016 a 2019 , které lze přizpůsobit vašim potřebám při profesionálním plánování projektů.

S produktovým klíčem pro Microsoft Project 2010 Professional si zakoupíte další licenci, která umožní přístup k softwaru každému z vašich zaměstnanců. Pokud si chcete koupit Professional za výhodnou cenu a máte další dotazy k aplikaci, náš tým vám rád osobně pomůže!

Související odkazy na "Microsoft Project 2010 Professional | pro Windows"
KOUPIT SOFTWARE LEVNĚ ONLINE NA LIZENZSTAR Je to tak snadné : KOUPIT... více

KOUPIT SOFTWARE LEVNĚ ONLINE NA LIZENZSTAR

Je to tak snadné:


KOUPIT
Využijte naše atraktivní ceny a nabídky.

STÁHNOUT
Po zakoupení je produkt k dispozici prostřednictvím odkazu ke stažení.

INSTALOVAT
Po instalaci můžete produkt přímo aktivovat.


Zobrazeno