Microsoft Office 2016 Standard | pro Mac 1 - 5 zařízení

55% GESPART
Microsoft Office 2016 Standard | pro Mac 1 - 5 zařízení
Microsoft Office 2016 Standard | pro Mac 1 - 5 zařízení
   
1 448,75 Kč * 3 248,75 Kč *

incl. DPH Doprava zdarma

ESD_Download Okamžité stažení + produktový klíč

Vyberte počet aktivací:

  • LS-101484
  • Microsoft
  • V závislosti na výběru
  • Trvale platné
  • Všechny jazyky
  • E-mail
amazonpay Kreditní karta Klarna Invoice Sofort-uberweisung Předplatba
Informace o produktu "Microsoft Office 2016 Standard | pro Mac 1 - 5 zařízení"

Kupte si Office 2016 Standard Mac za nízkou cenu a používejte efektivní balík programů

Komplexní kancelářský balík Microsoft Office Mac 2016 Standard s textovým editorem Word 2016, prezentačním softwarem PowerPoint 2016, tabulkovým procesorem Excel 2016 a programem pro správu e-mailů Outlook 2016 vám umožní snadno spravovat všechny úkoly doma i v kanceláři. Pomocí přiloženého programu OneNote lze v několika krocích vytvořit digitální zápisníky. Oproti svému předchůdci můžete očekávat výrazné vylepšení připojení ke cloudovým službám, jako jsou SharePoint, OneDrive for Business a OneDrive. Sada Office byla optimalizována pro displeje Retina. Jednotlivé aplikace jsou ideálním řešením pro firmy, soukromé uživatele, studenty, žáky, osoby samostatně výdělečně činné a živnostníky. Po stažení Office 2016 Standard Mac budete moci využívat nové týmové funkce, které výrazně zjednodušují spolupráci s dalšími lidmi. Kromě toho lze soubory sdílet rychle a spolehlivě. OneNote nyní umožňuje integrovat i zvukové záznamy. Soubory Office vytvořené v počítači Mac lze dále zpracovávat v počítači se systémem Windows. Nezáleží tedy na tom, zda byl dokument vytvořen pomocí Office 2016 pro Mac nebo Office 2016 pro Windows.

Připraven na každý úkol: Koupit Office Mac 2016 Standard online

Program Word pro zpracování textu, který je součástí balíčku, umožňuje vytvářet dokumenty s libovolným obsahem, které lze v několika krocích opatřit atraktivním designem. Když si koupíte Office 2016 Standard Mac online, můžete mimo jiné pohodlně vytvářet pozvánky, obchodní dopisy, prezentace nebo kompletní knihy.
Excel pro Mac je výkonný tabulkový procesor, který umožňuje spravovat složitá data pomocí praktických tabulek. K analýze i vizualizaci datových souborů můžete použít nespočet funkcí. K dispozici jsou různé typy diagramů, které pomáhají srozumitelně předávat informace. Excel 2016 zvládne všechny matematické úkoly, ať už jde o jednoduché součty nebo vědecké výpočty.
Pomocí prezentačního softwaru PowerPoint můžete vytvářet profesionální prezentace, které zanechají trvalý dojem ve firmě, ve škole i na univerzitě. Prezentace mohou být vybaveny různými grafickými prvky, efekty a působivými přechody.
Pomocí softwarového e-mailového řešení Outlook můžete přijímat, přeposílat a odesílat zprávy. Pomocí softwaru lze také snadno spravovat a archivovat e-maily. Program lze použít také ke správě kalendářů, kontaktních údajů a úkolů.

Kupte si Office 2016 Standard pro Mac za nízkou cenu a využijte praktické inovace

Programy balíku Office byly komplexně přepracovány a výrazně usnadňují práci v kanceláři i doma. Excel umožňuje vytvářet vzorce ještě efektivněji a dokonce umožňuje kreslit různé vzorce na dotykovém monitoru. Byly integrovány nové typy grafů, které jsou užitečné zejména v oblastech Business Intelligence a Big Data. Pokud si koupíte Office 2016 Standard Mac online prostřednictvím našeho obchodu , můžete si přechody mezi jednotlivými snímky v aplikaci PowerPoint ještě více zatraktivnit. Praktický náhled pro řečníky zobrazuje další snímky a zjednodušuje tak prezentaci.

Pro efektivní plnění úkolů: Koupit Office 2016 Standard pro Mac za skvělou cenu

Dokumenty aplikace Word lze snadno obohatit o textová pole, tvary, tabulky a grafiku. Stejně jako u ostatních programů balíku Office lze k odstranění existujících chyb jednoduše použít spolehlivý nástroj pro kontrolu pravopisu a gramatiky. Pokud si zakoupíte Microsoft Office 2016 Standard Mac online v našem obchodě, formátovací šablony vám pomohou předvést profesionální formátování během chvilky. Ať už se jedná o faktury, upomínky, pracovní doporučení, formuláře nebo oznámení, Word 2016 lze použít ke zpracování obsahu tohoto typu.

Související odkazy na "Microsoft Office 2016 Standard | pro Mac 1 - 5 zařízení"
KOUPIT SOFTWARE LEVNĚ ONLINE NA LIZENZSTAR Je to tak snadné : KOUPIT... více

KOUPIT SOFTWARE LEVNĚ ONLINE NA LIZENZSTAR

Je to tak snadné:


KOUPIT
Využijte naše atraktivní ceny a nabídky.

STÁHNOUT
Po zakoupení je produkt k dispozici prostřednictvím odkazu ke stažení.

INSTALOVAT
Po instalaci můžete produkt přímo aktivovat.


Zobrazeno