Microsoft Office 2016 Standard | pro Windows 1 - 5 zařízení

55% GESPART
Microsoft Office 2016 Standard | pro Windows 1 - 5 zařízení
Microsoft Office 2016 Standard | pro Windows 1 - 5 zařízení
   
1 448,75 Kč * 3 248,75 Kč *

incl. DPH Doprava zdarma

ESD_Download Okamžité stažení + produktový klíč

Vyberte počet aktivací:

 • LS-101485
 • Microsoft
 • V závislosti na výběru
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • E-mail
amazonpay Kreditní karta Klarna Invoice Sofort-uberweisung Předplatba
Informace o produktu "Microsoft Office 2016 Standard | pro Windows 1 - 5 zařízení"

Koupit Office 2016 Standard levně

V každodenním kancelářském životě je třeba v krátkém čase splnit různé úkoly: Psaní dopisů, posílání e-mailů, vytváření zpráv a shromažďování a analýza dat. Balík Office od společnosti Microsoft nabízí vhodný program pro každý úkol. Všechny aplikace jsou navíc vzájemně kompatibilní a lze je propojit do sítě. Podporu a aktualizace získáte pouze od jednoho výrobce a nemusíte se zabývat různými podmínkami a specifikacemi různých poskytovatelů. Tímto způsobem zůstane vaše úsilí úsporné, náklady nízké a způsob práce efektivní a orientovaný na budoucnost.

Efektivní a úsporná práce s Microsoft Office 2016 Standard

Hledáte inovativní kancelářský balík, který vám nabídne všechny důležité programy ve vysoké kvalitě? Pak jste s Office 2016 Standard od společnosti Microsoft našli funkční software, který efektivně organizuje váš každodenní kancelářský život. Standardní verze Office 2016 obsahuje:

 • program pro zpracování textu Word
 • tabulkový procesor Excel
 • digitální poznámkový blok OneNote
 • prezentační software PowerPoint
 • e-mailovou službu Outlook
 • publikační software Publisher

S těmito programy můžete bez námahy a efektivně provádět nejdůležitější úkoly v kanceláři: sestavovat formulářové dopisy, vytvářet a spravovat tabulky, vytvářet prezentace, posílat e-maily, digitálně zaznamenávat důležité poznámky a digitálně vést kalendář. E-mailový program Outlook nabízí také možnost správy schůzek, úkolů a kontaktů.

Uživatelsky přívětivé a intuitivní používání: Office Standard 2016

Ať už kupujete kancelářský software poprvé, nebo přecházíte z jiné verze: Software nabízí uživatelsky přívětivé rozhraní a oproti předchozím verzím je vybaven přepracovanými a rozsáhlými nástroji nápovědy. Verze Office 2016 také nabízí ještě více možností propojení s cloudovou službou Microsoft OneDrive. To podporuje spolupráci v týmu bez ohledu na to, kde se jednotliví zaměstnanci nacházejí. Ovládání je intuitivní a mezi jednotlivými aplikacemi lze flexibilně přecházet. Jednotlivé funkce aktivujete jediným kliknutím. Využijte při nákupu našich atraktivních nabídek a cen. Kromě různých kancelářských aplikací zde najdete také operační systémy, servery, antivirové programy, nástroje a speciální aplikace pro kancelář a finance.

Práce orientovaná na budoucnost a bez omezení se standardní sadou Office 2016

Při vývoji této verze svého kancelářského softwaru severoamerický lídr světového trhu myslel nejen na stolní počítače, ale aplikaci navrhl i pro použití jako univerzální aplikaci v mobilním sektoru kromě počítačů Mac a PC. Spolu s vylepšeným propojením se službou OneDrive je práce s různými koncovými zařízeními ještě jednodušší a plynulejší. Kancelářský software můžete používat jak ve firmě, tak v domácí kanceláři.

Snadné stažení a aktivace

Zakupte si kancelářský software ve standardní verzi jednoduše, rychle a bez dalších nákladů. Po obdržení platby obdržíte klíč k aktivaci softwaru v digitální podobě bez nákladů na dopravu. Jakmile se rozhodnete pro aplikaci, můžete si software stáhnout ihned po zakoupení. Konečné uvolnění k plnému používání proběhne po obdržení platby zasláním aktivačního klíče.

Systémové požadavky pro Microsoft Office 2016 Standard

Procesor: 1 gigahertz (GHz) nebo rychlejší, 32bitový (x86) - nebo 64bitový (x64)
Operační systémy: Wimdwos 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 Service Pack 1, Windows Server 2016
Paměť: alespoň 2 GB RAM
Místo na pevném disku: alespoň 3 GB volného místa
(podrobnější informace vám poskytne výrobce)

Zaručeně rychlé dodání!

V případě, že zboží nebude krátkodobě skladem, dodáme vám kvalitnější variantu, abychom mohli zboží dodat co nejrychleji!
To vám přináší následující výhody:

Dodržení dodací lhůty
Další aplikační programy za stejnou cenu
Vyšší verze bez dodatečných nákladů

Poznámka:

Máte již produkt nainstalovaný a chcete jej pouze aktivovat? Pozor: Aktivační klíč musí odpovídat instalačnímu souboru! Existují různé verze softwaru, takže může být nutné program znovu nainstalovat a aktivovat pomocí naší verze. Pokud máte stále dotazy, kontaktujte nás, abychom předešli komplikacím.

Související odkazy na "Microsoft Office 2016 Standard | pro Windows 1 - 5 zařízení"
KOUPIT SOFTWARE LEVNĚ ONLINE NA LIZENZSTAR Je to tak snadné : KOUPIT... více

KOUPIT SOFTWARE LEVNĚ ONLINE NA LIZENZSTAR

Je to tak snadné:


KOUPIT
Využijte naše atraktivní ceny a nabídky.

STÁHNOUT
Po zakoupení je produkt k dispozici prostřednictvím odkazu ke stažení.

INSTALOVAT
Po instalaci můžete produkt přímo aktivovat.


Zobrazeno