Zavřít filtry
 
 
Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!
3% GESPART
Zemana AntiLogger 2022 | pro Windows
Zemana AntiLogger 2022 | pro Windows
 • 1 POČÍTAČ
 • 1 rok
 • Všechny jazyky
 • Celosvětově
 • E-mail
 • 873,75 Kč * 898,75 Kč *

  Výrobky od Zemana Ltd.

  Zemana Ltd.

  Inovativní bezpečnostní řešení od společnosti Zemana

  Kybernetičtí zločinci okamžitě využijí jakoukoli slabinu vašeho počítače. Ať už se jedná o viry, trojské koně nebo jiný malware - bez spolehlivé ochrany je váš systém vždy v ohrožení. To platí zejména pro hrozby z internetu, protože surfování po síti je jedním z nejčastějších zdrojů přenosu malwaru. Zatímco dříve byla za největší nebezpečí považována vyměnitelná média a přílohy e-mailů, nyní moderní koncepty malwaru přelstily uživatele tam, kde je největší šance na chybu - při zadávání dat.

  Nezáleží na tom, zda zadáváte stisky kláves v aplikaci v počítači nebo zadáváte přístupové údaje v prohlížeči. Všechny záznamy mohou být zaznamenány takzvanými keyloggery - zločinci se tak mohou snadno dostat k heslům a dalším citlivým informacím. To platí nejen pro bezdrátové klávesnice, které s počítačem komunikují rádiově, ale také pro kabelové vstupy, protože keyloggery jsou často v počítači umístěny nepozorovaně a zaznamenávají všechny činnosti. Keylogger poté předá odposlechnutá data původci infekce.

  Je zřejmé, že zde existuje extrémní potenciál pro zneužití a poškození. Takový malware je často neodhalitelný i nejlepším antivirovým softwarem a nepozorovaně se vplíží do systému. Naštěstí pro to existuje velmi dobré řešení. S programem AntiLogger od společnosti Zemana máte ve svém počítači inovativní software, který nejen chrání váš prohlížeč, ale také monitoruje všechny aplikace, ve kterých jsou prováděny stisky kláves. Společnost Zemana přitom uplatňuje jiný přístup než většina ostatních poskytovatelů.

  Namísto snahy o nalezení a odstranění neustále se měnícího malwaru je AntiLogger zbaví jejich základu tím, že okamžitě zašifruje všechny vstupy na pozadí. Takže i když keylogger zaznamená vaše stisky kláves, nelze z něj vyčíst žádné použitelné informace. V nejlepším případě hacker obdrží zašifrované kombinace znaků, se kterými nemůže nic dělat.

  Použití AntiLoggeru v kombinaci s dalšími bezpečnostními řešeními

  Ochrana proti keyloggerům je samozřejmě pouze jedním z prvků bezpečného systému počítače. Proto byste měli Zemana AntiLogger vždy používat v kombinaci s dalšími bezpečnostními programy, například výkonnými virovými skenery. Aby bylo zajištěno bezproblémové fungování, nabízí Zemana AntiLogger komplexní kompatibilitu s téměř všemi běžnými antivirovými řešeními na trhu. Kromě toho program zvyšuje zabezpečení systému prostřednictvím takzvané prevence narušení SSL.

  To má za cíl odstranit případná slabá místa v šifrování SSL již od samého počátku. V plné verzi nabízí AntiLogger by Zemana samozřejmě podstatně více funkcí než v bezplatné zkušební verzi, která má pouze základní ochranu. Ve verzi Premium získáte například také účinnou ochranu proti narušení systému, ochranu cloudových souborů a ochranu proti nepřátelskému převzetí webové kamery nebo mikrofonu. Zvláště důležité je také blokování pokusů o snímání obrazovky zvenčí.

  Bezpečnější na webu s AntiLoggerem od společnosti Zemana

  Přítomnost keyloggerů v systému je obzvláště důležitá, pokud jde o bankovní údaje. Při používání internetového bankovnictví se samozřejmě nelze vyhnout zadávání citlivých údajů. Navzdory vysokým bezpečnostním standardům je klávesnice stále největším slabým místem internetového bankovnictví. Přístupu k takovým informacím brání také nástroj AntiLogger by Zemana.

  Zemana AntiLogger nabízí:

  - ochrana proti zaznamenávání kláves při psaní
  - bezpečné šifrování všech vstupů
  - kompatibilita s většinou antivirových programů
  - ochrana proti únosu webové kamery a mikrofonu
  - ochrana proti snímání obrazovky
  - bezpečné vytváření a úprava hesel
  - větší bezpečnost při nakupování a bankovnictví online

  Zakupte si licenci pro AntiLogger od společnosti Zemana přímo v našem obchodě. Program si pak můžete okamžitě stáhnout a nainstalovat, abyste se v budoucnu už nemuseli obávat, že vám při zadávání kláves budou cizí lidé virtuálně koukat přes rameno. V kombinaci s výkonným antivirovým softwarem, který rovněž najdete v naší nabídce, můžete použít AntiLogger k doplnění ochrany systému.

  Zobrazeno