Licence CAL zařízení systému Windows Server 2012

Licence CAL zařízení systému Windows Server 2012
248,75 Kč * 572,50 Kč * (56,55% Uloženo)

incl. DPH Doprava zdarma

E-Mail_Versand Okamžité odeslání e-mailem

Číslo CAL

  • LS-101728
  • Microsoft
  • Trvale platné
  • Všechny jazyky
  • Celosvětově
  amazonpay Kreditní karta Klarna Invoice Sofort-uberweisung Předplatba
  Informace o produktu "Licence CAL zařízení systému Windows Server 2012"

  Proč byste si měli koupit licenci CAL zařízení systému Windows Server 2012?

  Důvodů pro takové rozhodnutí je několik. Pokud si chcete koupit Windows Server 2012, máte několik možností. Můžete si vybrat mezi zakoupením licence CAL pro uživatele systému Windows Server 2012 a zakoupením licence CAL pro zařízení systému Windows Server 2012. Na první pohled se to může zdát trochu matoucí, ale skutečný rozdíl spočívá v oblasti přístupových licencí. Podrobněji o tom bude pojednáno níže.

  Proč vůbec kupovat Windows Server 2012?

  Bez výkonného serveru dnes téměř nic nefunguje. Přestože již existuje několik soukromých uživatelů, kteří takový software používají, skutečný důraz je kladen na firmy. Každý den se hromadí obrovské množství dat. Nejde jen o přípravu a ukládání údajů o zákaznících. V dnešní době se shromažďuje velké množství údajů týkajících se nákupu, provozního využití a také v oblasti marketingu. Aby bylo možné je všechny roztřídit a vyhodnotit ve vhodné podobě, jsou zapotřebí výkonné servery. Každý, kdo si chce pořídit Windows Server 2012, tak může využít několika výhod. Například přehledné uživatelské rozhraní. Snad žádný srovnatelný systém nenabízí tak snadno použitelné rozhraní. Lze jej dokonce přizpůsobit příslušným potřebám. Pro každodenní použití je však zapotřebí také výkonná serverová architektura. V tomto ohledu je systém Windows Server 2012 velmi příkladný.

  Nákup licence CAL zařízení systému Windows Server 2012

  Zkratka CAL znamená Client Access Licence (licence pro klientský přístup). Zařízení je známo jako zařízení. Pokud si chcete zakoupit licenci Windows Server 2012 Device CAL, obdržíte přístupovou licenci pro konkrétní zařízení. Může to být například počítač ve firmě. Nezáleží však na tom, kdo tento počítač používá. A to ani v případě, že stejný počítač používají různí zaměstnanci se samostatnými uživatelskými účty. Přístupová licence je platná pouze pro příslušné zařízení. Proto je tato licence vhodná pro každého, kdo používá k důležitým pracovním úkolům převážně jen jeden počítač. Pokud si však chcete zakoupit licenci CAL pro uživatele systému Windows Server 2012, získáte přístupovou licenci vztahující se k jednomu uživateli. Tento uživatel pak může svou licenci používat na různých zařízeních. Kromě firemního počítače může pracovat například i s chytrým telefonem, aniž by si musel kupovat další licenci pro Windows Server 2012.

  Související odkazy na "Licence CAL zařízení systému Windows Server 2012"
  KOUPIT SOFTWARE LEVNĚ ONLINE NA LIZENZSTAR Je to tak snadné : KOUPIT... více

  KOUPIT SOFTWARE LEVNĚ ONLINE NA LIZENZSTAR

  Je to tak snadné:


  KOUPIT
  Využijte naše atraktivní ceny a nabídky.

  STÁHNOUT
  Po zakoupení je produkt k dispozici prostřednictvím odkazu ke stažení.

  INSTALOVAT
  Po instalaci můžete produkt přímo aktivovat.


  Zobrazeno