Zavřít filtry
 
od do
 
Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!
60% GESPART
Trend Micro Maximum Security 2022
Trend Micro Maximum Security 2022
 • 1 / 3 / 5 jednotek
 • 1 - 3 roky
 • Všechny jazyky
 • Celosvětově
 • E-mail
 • Od 298,75 Kč * 747,50 Kč *
  75% GESPART
  Trend Micro Antivirus + Security 2022
  Trend Micro Antivirus + Security 2022
 • 1 / 3 / 5 jednotek
 • 1 - 3 roky
 • Všechny jazyky
 • Celosvětově
 • E-mail
 • Od 248,75 Kč * 999,75 Kč *
  60% GESPART
  Trend Micro Internet Security 2022
  Trend Micro Internet Security 2022
 • 1 / 3 / 5 jednotek
 • 1 - 3 roky
 • Všechny jazyky
 • Celosvětově
 • E-mail
 • Od 248,75 Kč * 624,75 Kč *

  Výrobky od Trend Micro GmbH

  Trend Micro GmbH

  Chraňte se před viry pomocí Trend Micro

  Jedním z velkých a známých výrobců antivirových programů je japonská společnost Trend Micro Incorporated. Zde najdete spolehlivá řešení, která vás ochrání před každodenními hrozbami z internetu. Moderní nástroje jsou založeny na nejnovějších technikách detekce a odstraňování virů, malwaru, adwaru a mnoha dalších. Chráněny jsou nejen počítače, ale i mobilní zařízení. Pokud jste často na internetu, neměli byste se v žádném případě obejít bez této ochrany proti virům a surfování. Možná byste si rádi koupili spolehlivou antivirovou ochranu. V takovém případě vám zde nabízíme odpovídající registrační klíče za výhodné ceny.

  Co je to Trend Micro Maximum Security?

  V dřívějších dobách byla individuální antivirová řešení naprosto dostačující. V současné době byste měli věnovat pozornost kompletní ochraně počítače před viry, protože hrozeb z internetu je stále více. Dobrou volbou je v tomto případě Trend Micro Maximum Security.

  Zde získáte profesionální detekci virů a malwaru a automatické odstranění všech hrozeb. Nejenže jste na internetu ve větším bezpečí a můžete zabezpečit svůj e-mailový provoz, ale můžete také využívat výhod bezpečných bankovních transakcí. Pokud je soubor skutečně napaden, je umístěn do karantény. Sami se pak rozhodnete, co s tímto souborem uděláte.

  Maximum Security používá zabezpečenou databázi, ve které jsou registrovány všechny známé i nové hrozby. To znamená, že máte vždy aktuální informace pro spolehlivou detekci virů. Inteligentní funkce skenování a připojení ke cloudu zajišťují, že jsou detekovány i viry, které jsou na internetu zcela nové.

  Jednou z největších předností je ochrana před hrozbami z internetu. Pochybné webové stránky s nebezpečným obsahem jsou okamžitě blokovány. Ransomware je vyloučen. Tím je zajištěna ještě lepší ochrana vašeho soukromí. Podvodné e-maily jsou spolehlivě detekovány v e-mailovém provozu. Integrovaná ochrana dětí by neměla zůstat nezmíněna. Vaše děti mohou prozkoumávat internet ještě bezpečněji, zatímco pochybné webové stránky jsou blokovány. Mezi hlavní funkce patří optimalizátor, který vyčistí počítač a zajistí vyšší rychlost a bezpečnost. Tento nástroj lze úspěšně použít při mnoha problémech s počítačem.

  Trend Micro Maximum Security nabízí ochranu až pro 10 koncových zařízení. Nezáleží na tom, zda se jedná o počítače, notebooky, tablety nebo chytré telefony. K dispozici je předplatné na jeden až tři roky. Můžete využít výhod vícejazyčné verze, která se velmi snadno instaluje. Poskytneme vám nejen příslušný produktový klíč, ale také bezpečné stažení.

  Co je Trend Micro Antivirus + Security?

  Trend Micro Antivirus + Security je profesionální antivirová ochrana, která také detekuje a zakazuje možné viry, malware atd. z internetu. Webové stránky s nebezpečným obsahem mohou být blokovány. Tímto způsobem jsou vaše osobní údaje a také bankovní transakce monitorovány a chráněny. Kromě toho jsou příchozí e-maily spolehlivě skenovány, takže jste optimálně chráněni před pishingem.

  Přestože Antivirus + Security nemá takový rozsah funkcí jako Maximum Security, nabízí tento nástroj vynikající ochranu před malwarem. Lze jej použít k ochraně soukromých i firemních počítačů před hrozbami. Výhodou je opět snadná instalace a obsluha.

  Trend Micro Internet Security pro každodenní používání internetu

  Většina hrozeb dnes pochází z internetu. Zde vám může pomoci řešení Trend Micro Internet Security. Viry a ransomware jsou automaticky detekovány a odstraněny. Webové stránky s nebezpečným obsahem mohou být blokovány, i když máte možnost je povolit, pokud jim důvěřujete. Tímto způsobem se vyhnete vydírání trojskými koni, červy, viry a dalšími hrozbami.

  Služba Internet Security vás chrání také během e-mailového provozu. Stejně jako ostatní řešení Trend Micro jsou i příchozí e-maily kontrolovány na výskyt podvodů. Nemusíte se obejít bez spolehlivé rodičovské kontroly. Díky tomu je surfování na internetu pro vaše děti ještě bezpečnější. Další velmi praktickou funkcí je integrovaný optimalizátor, který počítač opět zrychlí a zvýší jeho rychlost. Všechny úlohy probíhají na pozadí, takže vás neovlivní při běžné práci s počítačem.

  Pokud máte zájem o tuto antivirovou ochranu, měli byste si uvědomit, že existují různé verze pro různý počet uživatelů. Zde v obchodě si můžete objednat příslušné licence za výhodné ceny.

  Zobrazeno