Zavřít filtry
 
od do
 
Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!
31% GESPART
Editor Tracker PDF-XChange
Editor Tracker PDF-XChange
 • 1 POČÍTAČ
 • 1 rok
 • 1 - 1000 User
 • Němčina
 • Celosvětově
 • E-mail
 • Od 1 548,75 Kč * 2 248,75 Kč *
  35% GESPART
  Tracker PDF-XChange Editor Plus
  Tracker PDF-XChange Editor Plus
 • 1 POČÍTAČ
 • 1 rok
 • 1 - 1000 User
 • Němčina
 • Celosvětově
 • E-mail
 • Od 1 973,75 Kč * 3 023,75 Kč *
  33% GESPART
  Tracker PDF-XChange Pro
  Tracker PDF-XChange Pro
 • 1 POČÍTAČ
 • 1 rok
 • 1 - 1000 User
 • Němčina
 • Celosvětově
 • E-mail
 • Od 3 348,75 Kč * 4 998,75 Kč *

  Výrobky od tracker

  tracker

  Správa PDF pomocí produktů společnosti Tracker Software

  Společnost Tracker Software Products byla založena ve Velké Británii již v roce 1997. Cílem zakladatelů bylo vyvinout kompatibilní alternativy k předním poskytovatelům na trhu v oblasti zpracování PDF a obrázků. Společnost mezitím přesunula své sídlo do Kanady, kde se soustředí na svou hlavní činnost, kterou je vývoj vysoce kvalitního softwaru PDF. Zejména editor PDF-Xchange od společnosti Tracker je mezi znalci známý svou rozmanitostí funkcí v kombinaci s dobrou použitelností. V závislosti na vašich potřebách jsou k dispozici také výkonnější verze s širším rozsahem funkcí v podobě programů Tracker PDF-Xchange Editor Plus a Tracker PDF-Xchange Pro. Bez ohledu na to, kterou verzi si vyberete, můžete si u nás licenci na software Tracker pořídit za výhodných podmínek a ihned ke stažení, abyste mohli začít pracovat bez prodlení.

  K čemu můžete produkty společnosti Tracker Software použít?

  Software Tracker PDF-Xchange je více než jen jednoduchý prohlížeč PDF. I v základní verzi můžete využívat mnoho dalších funkcí, které u jiných výrobců často nejsou k dispozici vůbec nebo jen za příplatek. Software Tracker je ideální pro všechny uživatele, kteří mají vysoké nároky na jeho používání. Při používání produktů Tracker máte následující výhody:

  - snadné vytváření, úpravy nebo editace souborů PDF
  - otevírání, tisk a editace souborů PDF (např. přidávání poznámek a komentářů nebo nastavování podpisů)
  - spolehlivé a profesionální vytváření souborů PDF v průmyslové kvalitě
  - žádná nespolehlivá open source varianta, která není pravidelně aktualizována
  - rychlá a spolehlivá podpora

  Jaké jsou výhody aplikace Tracker PDF-Xchange Pro ve srovnání s ostatními verzemi?

  Při výběru vhodné verze vždy vyvstává otázka, zda se vyplatí výdaje za profesionální licenci. Na tuto otázku však lze odpovědět pouze individuálně, protože neznáme vaše osobní potřeby a požadavky na možnosti zpracování. Pro mnoho soukromých uživatelů je rozsah funkcí programu Tracker PDF-Xchange Editor již plně dostačující, zatímco někteří pokročilí uživatelé sáhnou po rozšířených funkcích programu Tracker PDF-Xchange Editor Plus.

  Plnou škálu funkcí však nabízí Tracker PDF-Xchange Pro, který by neměl být při zobrazování a úpravách souborů PDF v počítači nijak omezován. Software má například integrovanou funkci OCR pro rozpoznávání textu, která umožňuje prohledávat dokumenty PDF jako jiné soubory a správně je archivovat. Při vytváření a vyplňování formulářů máte k dispozici všechny možnosti až po nastavení dynamických razítek pro ověřování dokumentů. V případě potřeby lze dokumenty PDF snadno a rychle exportovat i do jiných formátů.

  Díky tomu můžete soubory PDF bez problémů upravovat například v aplikaci Microsoft Word nebo PowerPoint. V mnoha situacích je důležitá zejména možnost spojit několik dokumentů PDF do jednoho souboru nebo přenést jednotlivé stránky do nového dokumentu. Zejména v případě několika souborů PDF jsou přílohy mnohem přehlednější a příjemce nepřehlédne žádný důležitý dokument, protože vše je zobrazeno v jednom souboru. Ve verzi Pro můžete samozřejmě také snadno začernit citlivé oblasti textu a další pasáže, abyste zajistili bezpečnost dat. Další možnosti aplikace Tracker PDF Xchange Pro:

  - Nastavení a definování geometrických obrazců a tvarů v dokumentu
  - Vkládání vyplnitelných textových polí
  - Integrace plně funkčních hypertextových odkazů
  - Vkládání zvukových souborů
  - Vylepšování dokumentů

  Paleta nástrojů produktů Tracker PDF je příkladně uspořádaná a vybavená. V praktických navigačních oknech a různých možnostech úprav stránek se bez problémů zorientují i začínající uživatelé. Kromě toho lze ovládací prvky uživatelského rozhraní individuálně měnit a přizpůsobovat vlastním preferencím. V dnešní době je integrace cloudových služeb velmi důležitým prvkem, který by neměl chybět v žádném softwaru PDF. Tracker umožňuje integrovat nejdůležitější cloudové služby, jako je Dropbox, Disk Google, MS Office 365 nebo SharePoint. Pro bezpečnou výměnu je k dispozici také možnost účinného šifrování dokumentů. Chraňte své programy před malwarem a viry pomocí softwaru Tracker PDF pomocí funkce Inherent Data Execution Protection. Tím spolehlivě zabráníte malwaru v přístupu k souborům PDF.

  Využijte všechny naše levné licence na software Tracker a začněte ihned po dokončení procesu objednávky. Stahování nevyžaduje žádné čekání ani manipulaci s externími datovými nosiči, na jejichž odeslání musíte čekat. Rádi vám také osobně poradíme s výběrem vhodného softwaru Tracker pro vaše účely.

  Zobrazeno