Správce hesel Steganos 22

Správce hesel Steganos 22
848,75 Kč * 997,50 Kč * (14,91% Uloženo)

incl. DPH Doprava zdarma

ESD_Download Okamžité stažení + produktový klíč

  • LS-103269
  • Steganos GmbH
  • 1 POČÍTAČ
  • 1 rok
  • Všechny jazyky
  • E-mail
amazonpay Kreditní karta Klarna Invoice Sofort-uberweisung Předplatba
Informace o produktu "Správce hesel Steganos 22"

Koupit Steganos Password Manager 22 levně

Jistota a ochrana: to je to, po čem většina lidí v životě touží. To je samozřejmě pochopitelné, protože nikdo nechce trpět újmu, ať už z jakéhokoli důvodu. Tato zcela běžná základní potřeba se nyní rozšiřuje i na digitální sektor, ale ani to není žádný zázrak. Technologický pokrok jde v dnešní době neúprosně kupředu a zajišťuje, že si musíme zvykat na mnoho nových situací.

Používáme počítačové systémy, tablety, chytré telefony, chytré hodinky a mnoho dalších nástrojů, které nám technologie a výzkum přinášejí. Ke komunikaci používáme sociální sítě, na nákupních portálech hledáme nejnovější trendy a často spravujeme své finanční záležitosti prostřednictvím internetového bankovnictví. Svět se stal rychlejším, ale také pohodlnějším. Jsme v pokušení vyřizovat stále více svých záležitostí prostřednictvím celosvětové sítě. V zásadě to samozřejmě není špatně, ale je třeba přijmout určitá bezpečnostní opatření, zejména pokud jde o používané profily a účty.

Které profily používáte?

Možná si říkáte, jaký bezpečnostní aspekt má software jako Steganos Password Manager 22 pokrýt, vždyť je přece tak snadné zabezpečit své profily hesly, ne? V zásadě by to měla být pravda, ale málokdy tomu tak je. Pokud používáte mnoho profilů a účtů, může být obtížné zapamatovat si všechna hesla potřebná k zabezpečení všech účtů. To bohužel často vede k tomu, že uživatelé IT používají stejné heslo pro každý profil, což nakonec není ani skutečně bezpečné. Jednoduché kombinace čísel nebo písmen jsou stejně nevhodné jako bezpečné heslo, stejně jako vlastní jméno nebo rok narození. Z tohoto důvodu vyvinula společnost Steganos aplikaci Password Manager 22, která vám pomůže vhodně zabezpečit všechny vaše profily.

Jak vám může nástroj Steganos pomoci?

Pokud je pro vás velmi obtížné vymýšlet bezpečná hesla a používat je pro své profily, Password Manager 22 vás této práce zbaví. Tento chytrý nástroj generuje bezpečná hesla pro všechny vaše profily a účty, ukládá je do souboru a šifruje je. K otevření souboru potřebujete heslo, které vám umožní přístup. Mimochodem, toto je jediné heslo, které si musíte pamatovat. Všechna ostatní hesla můžete jednoduše přetáhnout do příslušného sloupce, aniž byste o nich museli dlouze přemýšlet.
 

Systémové požadavky:

  • Windows 11, 10, 8
  • alespoň 1 GB RAM (32 a 64 bitů)
  • 100 MB místa na pevném disku
  • Připojení k internetu
Související odkazy na "Správce hesel Steganos 22"
KOUPIT SOFTWARE LEVNĚ ONLINE NA LIZENZSTAR Je to tak snadné : KOUPIT... více

KOUPIT SOFTWARE LEVNĚ ONLINE NA LIZENZSTAR

Je to tak snadné:


KOUPIT
Využijte naše atraktivní ceny a nabídky.

STÁHNOUT
Po zakoupení je produkt k dispozici prostřednictvím odkazu ke stažení.

INSTALOVAT
Po instalaci můžete produkt přímo aktivovat.


Zobrazeno