Zavřít filtry
 
od do
 
Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!
42% GESPART
Roxio Toast 19 Titanium | pro Mac
Roxio Toast 19 Titanium | pro Mac
 • 1 Mac
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • Weltweit
 • E-mail
 • 1 748,75 Kč * 2 999,75 Kč *
  33% GESPART
  Roxio Toast 20 Titanium | pro Mac
  Roxio Toast 20 Titanium | pro Mac
 • 1 Mac
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • Weltweit
 • E-mail
 • 1 998,75 Kč * 2 999,75 Kč *

  Výrobky od Roxio

  Roxio

  Roxio - specialista na vypalovací software a zabezpečení dat

  Mnoho uživatelů dnes ohrnuje nos nad myšlenkou vypalovacího softwaru - vždyť mnoho koncových zařízení již nemá optickou mechaniku pro vypalování disků CD, DVD nebo Blu-ray. Filmy a hudba, stejně jako videa ze sociálních sítí, jsou streamovány přes internet a ukládány přímo do zařízení nebo na paměťové karty. Ale i ukládání na USB klíče je srovnatelné s vypalováním na CD, protože pro počítač nakonec typ mechaniky nehraje žádnou roli.

  Pro zabezpečení dat a spolehlivě fungující kopie softwaru nebo zálohy dat celých systémů je však důležité používat kvalitní a spolehlivé softwarové řešení. Takzvané vestavěné nástroje, které výrobci počítačů integrují do svých operačních systémů, často selhávají již při převodu dat a jejich ukládání do nových formátů, které již nejsou kompatibilní se staršími operačními systémy. K čemu je například dobré, když máte již léta videa a fotografie na CD, ale v novém počítači je již nelze zobrazit? Bez ohledu na to, o jaká data se jedná - s řešeními od společnosti Roxio jste jako uživatel vždy v bezpečí.

  Pravidelné zálohování dat - protože pevné disky mohou selhat

  S aplikací Roxio Toast si výrobce získal podobnou pověst jako konkurence s programem Nero. Obojí znamená spolehlivou a jednoduchou reprodukci dat, zálohování dat a vytváření záložních kopií na různých datových nosičích. Mnoho uživatelů se v dnešní době až příliš spoléhá na pevný disk. Pokud však dojde k problémům s tímto diskem, data na něm uložená již často nejsou vůbec přístupná.

  Ať už musíte nainstalovat nový pevný disk, nebo zcela zformátovat starý, abyste systém znovu zprovoznili, vaše vlastní data a nastavení jsou nenávratně ztracena. Pokud však používáte software, jako je Roxio Toast 19 Titanium nebo jeho nástupce Roxio Toast 20 Titanium, můžete včas zálohovat svá nejdůležitější data, jako jsou fotografie, dokumenty, videa nebo dokonce kompletní hudební sbírky.

  Zálohování dat je v každodenním profesním životě naprostou nezbytností, protože ztráta dat stojí v podstatě čas a peníze - zejména v případě, že soubory již nelze obnovit vůbec. Ale i v soukromé sféře jsou v počítačích a mobilních koncových zařízeních uložena nenahraditelná data, která by měla být rozhodně pravidelně zálohována. Dnes často využívaný outsourcing důležitých souborů do decentralizovaných cloudů je jistě alternativou, ale pokud není k dispozici připojení k internetu nebo je přenos dat pomalý, je vypalování na CD nebo DVD nebo přenos dat na jiná mobilní paměťová média stále nejspolehlivějším způsobem zálohování dat. Obzvláště proto, že obnovení funguje, i když nemáte přístup k internetu.

  Roxio Toast nabízí ochranu před ztrátou dat způsobenou malwarem

  I když jste ušetřeni závad na pevném disku nebo počítači, neznamená to, že jsou vaše data v bezpečí. Právě neustálé připojení k internetu totiž zvyšuje riziko napadení systémů malwarem. Viry, trojské koně a zejména obávaný ransomware mohou zajistit, že vaše data budou navždy ztracena. Ransomware je obzvláště zákeřný, protože zločinci pomocí něj zašifrují celý systém a data znovu uvolní až po zaplacení vysoké částky výkupného - za předpokladu, že dohodu dodrží.

  Pokud nechcete riskovat ztrátu dat, je pravidelné vytváření čistých záloh bez škodlivého softwaru naprostou nutností. Roxio Toast 20 Titanium a jeho předchůdce Roxio Toast 19 Titanium však nabízejí mnohem více užitečných nástrojů a funkcí. Při vytváření vlastních DVD včetně interaktivních nabídek můžete popustit uzdu své kreativitě a dosáhnout profesionálních výsledků. Nástroj MultiCam Capture Life, který je součástí celého balíčku, je velmi oblíbený. S jeho pomocí můžete snadno zaznamenat obsah webové kamery nebo celý obsah obrazovky a uložit jej jako obrázek nebo video soubor pro další úpravy. Pro tvorbu herních videí nebo návodů na YouTube jsou tyto funkce dokonce naprosto nezbytné.

  Proč aplikace Roxio Toast funguje lépe než vestavěné nástroje operačního systému?

  Data, jako jsou fotografie, videa nebo dokumenty, lze samozřejmě přenášet na externí paměťová média pomocí funkcí operačního systému. Pokud vám však záleží na bezpečnosti vašich dat, Roxio Toast 20 Titanium a Roxio Toast 19 Titanium nabízejí například možnost spolehlivě šifrovat citlivé soubory a chránit je tak před cizíma očima a ušima.

  To je aspekt, který se v minulosti téměř nehodnotil, protože kdo před deseti nebo dvaceti lety šifroval záložní kopie svých souborů? Protože však zálohy dat často obsahují citlivé dokumenty a další obsah, měli byste si položit otázku, zda by měly být viditelné pro každého, kdo si datové médium přečte. Pokud je odpověď záporná, pak je pro vás určitě správnou volbou licence na kvalitní vypalovací software od společnosti Roxio. Software se nejen snadno používá, ale můžete si jej také stáhnout a nainstalovat přímo po nákupu u nás. Rychlejší ani jednodušší už to být nemůže.

  Zobrazeno