Zavřít filtry
 
 
Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!
38% GESPART
Paragon Hard Disk Manager 17 Suite
Paragon Hard Disk Manager 17 Suite
 • 1 POČÍTAČ
 • Trvale platné
 • Němčina, angličtina
 • Weltweit
 • E-mail
 • Od 1 248,75 Kč * 1 998,75 Kč *

  Výrobky od Paragon

  Paragon

  Paragon Hard Disk Manager - Správa pevných disků od profesionála

  Ti, kteří rádi pravidelně pracují na svém počítači, vylepšují jej nebo zkoušejí nové věci, jsou často nuceni provádět několik procesů najednou a provádět různé změny v systému. Zejména pokud jde o vytváření a koordinaci záloh nebo organizaci úložného prostoru, počítače i uživatelé často rychle narazí na své limity. Pokud do této skupiny patříte i vy, můžete si být jisti.

  Sada Paragon Hard Disk Manager 17 Suite je optimálním řešením jakéhokoli problému se správou pevného disku, ať už se týká čehokoli. Operace, které běžně trvají několik hodin nebo vyžadují přerušení činnosti, jsou s tímto softwarem hotové během okamžiku. Toto kompletní řešení je vhodné zejména pro soukromé uživatele, protože všechny funkce jsou jim přizpůsobeny. Pokud máte zájem o optimalizaci správy pevných disků ve vaší firmě, měli byste se obrátit na Paragon Hard Disk Manager Business. Sadu Paragon Hard Drive Manager 17 Suite navíc využijete zejména v případě, že již máte předchozí znalosti v oblasti IT.

  Jaké jsou funkce programu Paragon Hard Disk Manager?

  Paragon Hard Disk Manager 17 Suite je software, který slouží především ke správě a optimalizaci pevného disku a všech souvisejících procesů. Funkce, které jsou k dispozici, mají v zásadě za úkol především jednu věc: usnadnit procesy, které jsou obvykle složité nebo časově náročné. Pokud například plánujete migraci kompletního operačního systému na nový pevný disk, pravděpodobně víte, že v některých případech tento postup vyžaduje kompletní přeinstalaci operačního systému. Nezřídka to může vést ke ztrátě dat, pokud nebyla předem řádně zálohována. Společnost Paragon však ve svém softwarovém řešení nabízí praktickou funkci: Všechny potřebné postupy lze provádět za chodu systému, takže kvůli tomu nemusíte přerušovat žádnou ze svých činností, ale o tom až později. Nyní byste měli nejprve zjistit, jaké funkce můžete od tohoto všestranně bezstarostného balíčku očekávat.

  Obnova a zálohování dat

  Jaký je podle vás jeden z nejčastějších důvodů úplné ztráty dat? Možná vás teď napadají útoky externích hackerů, malware, krádeže dat nebo četné počítačové viry, o kterých se již psalo v médiích. Na jedné straně máte pravdu, protože vnější útoky skutečně představují nezanedbatelné riziko, ale jeden faktor je přinejmenším stejně nebezpečný, nebo dokonce nebezpečnější. Nebezpečnější je především proto, že si ho téměř nikdo nevšimne: Mluvíme o interních selháních systému způsobených logickými chybami, problémy s hardwarem nebo poruchami v procesu spouštění. Tragédií těchto havárií systému je, že často vedou ke ztrátě velkého množství dat, které bylo možné odvrátit. Ale nebojte se, Paragon ví, jak vám pomoci i zde.

  Konfigurátor záchranného disku Paragon slouží právě k tomu, aby takové ztrátě dat zabránil. Přestože nelze zcela zabránit všem chybám a haváriím, Paragon Rescue Disk Configurator vám poskytne předem vytvořené záchranné médium, které co nejrychleji opraví případné hardwarové problémy, problémy se spouštěním systému nebo jiné chyby. Nejen zde však může chytrý nástroj zabránit obrovské ztrátě dat. Jak již bylo zmíněno, existuje další riziko pro vaše data, které je obzvláště nebezpečné: vnější kybernetický útok nebo phishing. Někdy je nemožné zabránit tomu, aby se do počítače dostal malware. Stačí nešťastně kliknout na ten či onen odkaz, jednou navštívit špatnou webovou stránku a v mžiku je v systému škodlivý software. Zvláště tragické je to v případě tzv. ransomwaru. Pokud se dostane do systému, obvykle zašifruje všechny soubory a znemožní k nim přístup. Za získání dat zpět je nezřídka požadována vysoká částka. Pokud vylákané peníze nezaplatíte, data budou ztracena. Konfigurátor záchranného disku Paragon vám však může pomoci i v tomto případě, kdy pomocí předem vytvořeného paměťového média obnoví funkčnost systému napadeného malwarem nebo jej vrátí do původního stavu.

  Kromě toho vám software poskytuje záložní archiv, který nabízí dostatek prostoru pro uložení velkého množství dat. Přesněji řečeno to znamená, že do archivu můžete uložit i celé pevné disky, abyste je mohli později obnovit. Pokud se tedy stane, že je celý pevný disk napaden škodlivým softwarem a nenávratně zničen, stále můžete obnovit celý jeho obsah. Kromě toho můžete svůj archiv samozřejmě zabezpečit proti neoprávněnému přístupu třetích stran. K tomu stačí nastavit heslo, aby kyberzločinci nebo neoprávněné osoby nemohli získat přístup k vašim datům.

  Správa a organizace úložného prostoru

  Další hlavní funkcí softwaru pro správu Paragon je organizace a správa úložného prostoru. To může být nezbytné zejména v případě, že používáte více oddílů, na kterých jsou spuštěny různé operační systémy. V takovém případě se úložný prostor často neuvěřitelně rychle vyčerpá, protože různé operační systémy pracují s různými typy dat, která pak spotřebovávají různé množství úložného prostoru. Pomocí nástroje Paragon Hard Drive Manager však můžete oddíly zvětšit a získat tak více úložného prostoru. Pokud chcete oddíly zvětšit, nemusíte ani restartovat systém nebo přerušovat svou činnost. Správce pevných disků nabízí možnost zvětšovat oddíly za běhu systému, takže se můžete věnovat svým osobním věcem. Sloučení oddílů je také možné bez problémů.

  Pohodlné používání a spolehlivá oznámení

  Další výhodou softwaru je, že nemusíte nepřetržitě sledovat zahájené postupy a procesy. O dokončených procesech a operacích jste spolehlivě a včas informováni e-mailem, takže se mezitím můžete věnovat jiným činnostem. Spustíte tak například proces, který trvá několik hodin. Mezitím si můžete dělat, co chcete a kde chcete. Po dokončení procesu okamžitě obdržíte oznámení.

  Správce pevných disků vám spolehlivě pomůže i v případě, že hodláte přepínat mezi různými operačními systémy. Jak již bylo zmíněno, není neobvyklé, že různé operační systémy pracují s různými typy souborů, které jsou často vzájemně nekompatibilní a vyvolávají chyby. Správce pevných disků však spolehlivě převede software do příslušného formátu, takže se těmto chybám lze díky kompatibilitě vyhnout již v rané fázi.

  Zobrazeno