Nuance Dragon Professional Individual v15 Vollversion - Volumenlizenz

42% GESPART
Nuance Dragon Professional Individual v15 Vollversion - Volumenlizenz
8 748,75 Kč * 15 129,00 Kč *

incl. DPH Doprava zdarma

ESD_Download Okamžité stažení + produktový klíč

  • LS-101818
  • Stín
  • V závislosti na výběru
  • Trvale platné
  • Němčina, angličtina
  • Celosvětově
  • E-mail
amazonpay Kreditní karta Klarna Invoice Sofort-uberweisung Předplatba
Informace o produktu "Nuance Dragon Professional Individual v15 Vollversion - Volumenlizenz"

Kupte si licenci Nuance Dragon Professional Individual 15 Volume a upravujte dokumenty produktivně pomocí hlasu

Aplikace Nuance Dragon Professional Individual 15 umožňuje upravovat zprávy, formuláře, e-maily a další dokumenty hlasem. Přesvědčivé a spolehlivé rozpoznávání řeči je možné díky technologii hlubokého učení, která dynamicky přizpůsobuje program vašemu hlasu a všem okolním zvukům. Námaha při opravách se výrazně snižuje, protože software si pamatuje výrazy a slova, která nejraději používáte. Optimální rozpoznání je zaručeno i u mluvčích s přízvukem. Zakoupením softwaru Nuance Dragon Professional Individual 15 získáte software, který zohledňuje vaše osobní preference formátování dat, zkratek a podobně prostřednictvím pravidel SmartFormat.

Kupte si klíč pro Nuance Dragon Professional Individual 15 online za nízkou cenu a pracujte, ať jste kdekoli

Program je optimalizován pro použití na zařízeních s dotykovým displejem a umožňuje tak mobilní zpracování informací prostřednictvím mobilního zařízení se systémem iOS nebo Android. Po zakoupení v našem obchodě můžete očekávat neomezenou délku diktátu, což vám umožní vytvořit cokoli od krátkého přepisu až po celou knihu. Nuance Dragon Professional Individual 15 nabízí až o 10 % vyšší přesnost rozpoznávání řeči než jeho předchůdce a optimalizovanou nabídku možností, která kombinuje příslušné možnosti i nastavení v jednom dialogovém okně. Tato verze umožňuje přepis bez časově náročného tréninku řeči.

Zakupte si aplikaci Nuance Dragon Professional Individual 15 a přizpůsobte si ji svému způsobu práce

Aplikaci Nuance Dragon Professional Individual 15 lze rozsáhle personalizovat. Můžete importovat a exportovat vlastní seznamy slov, zkratek a speciálních termínů, definovat vlastní hlasové příkazy pro opakovaně používané výrazy a grafiku a vytvářet automatizované pracovní postupy. Po zakoupení v našem obchodě můžete pohodlně diktovat své texty v běžných programech, jako je Word, WordPerfect a Excel. Program nyní podporuje také Skype for Business a mnohonásobně zjednodušuje komunikaci. Po stažení softwaru se vám bude pracovat na počítači obzvláště ergonomicky a pohodlně.

Koupit Nuance Dragon Professional Individual 15 pro přesvědčivou přesnost

Pokud si v našem internetovém obchodě zakoupíte klíč pro Nuance Dragon Professional Individual 15 za nízkou cenu, můžete těžit z přesvědčivého zlepšení přesnosti. Zatímco v předchozích verzích se přesnost optimalizovala předčítáním vzorových textů, nyní lze optimalizaci provádět také diktováním a následnou korekcí. Pokud jste často na služebních cestách, a nejste tedy stále v kanceláři, pravděpodobně snadno nestíháte psát. S aplikací Nuance Dragon Professional Individual 15 a digitálním diktafonem můžete diktovat v naprostém pohodlí a pak si vše nechat převést do textu přímo na pracovním stole.

Systémové požadavky pro Nuance Dragon Professional Individual

Paměť RAM 1,6 gigahertzu (GHz) nebo rychlejší, 32bitový (x86) nebo 64bitový (x64) procesor
Procesor Intel® Dual Core nebo ekvivalentní procesor AMD. Rychlejší procesory budou výkonnější.
Volné místo na pevném disku 8 GB
Operační systémy Windows 7, 8.1, 10, 11 (32bitové a 64bitové), Windows Server 2008 R2 a 2012 R2
Internet Explorer 11 nebo vyšší nebo nejnovější verze prohlížeče Chrome nebo Firefox
Zvuková karta pro 16bitový záznam
Vestavěný mikrofon nebo mikrofon certifikovaný společností Nuance. Další informace najdete na adrese support.nuance.com/compatibility.
Připojení k internetu pro stažení produktu, automatickou aktivaci produktu (krátký, anonymní proces) a přístup k online nápovědě.

 

Právní předpisy:

S konečným rozsudkem Spolkového soudního dvora ze dne 11.12.2014 se spisovou značkou: IZR 8/1 /3 naší nabídkou neporušujeme žádná práva třetích stran, a proto neporušujeme žádné zásady, software je jednouživatelská licence z objemové smlouvy převzetí. Registrace na ID tedy není možná. Produkt můžete aktivovat, používat bez omezení a také získat aktualizaci na verzi 15.3, ale nemůžete jej zaregistrovat.

Související odkazy na "Nuance Dragon Professional Individual v15 Vollversion - Volumenlizenz"
KOUPIT SOFTWARE LEVNĚ ONLINE NA LIZENZSTAR Je to tak snadné : KOUPIT... více

KOUPIT SOFTWARE LEVNĚ ONLINE NA LIZENZSTAR

Je to tak snadné:


KOUPIT
Využijte naše atraktivní ceny a nabídky.

STÁHNOUT
Po zakoupení je produkt k dispozici prostřednictvím odkazu ke stažení.

INSTALOVAT
Po instalaci můžete produkt přímo aktivovat.


Zobrazeno