Microsoft Visio 2019 Standard | pro Windows | Maloobchodní prodej

81% GESPART
Microsoft Visio 2019 Standard | pro Windows | Maloobchodní prodej
898,75 Kč * 4 748,75 Kč *

incl. DPH Doprava zdarma

ESD_Download Okamžité stažení + produktový klíč

  • LS-101673
  • Microsoft
  • 1 POČÍTAČ
  • Trvale platné
  • Všechny jazyky
  • E-mail
amazonpay Kreditní karta Klarna Invoice Sofort-uberweisung Předplatba
Informace o produktu "Microsoft Visio 2019 Standard | pro Windows | Maloobchodní prodej"

Kupte si aplikaci Microsoft Visio 2019 Standard a vizualizujte složitá data srozumitelným způsobem

Microsoft Visio 2019 Standard je komplexní nástroj pro tvorbu grafů, který usnadňuje vizualizaci i složitých dat. Může být vytvořen na základě existujících dat, například z tabulky Excelu. Microsoft Visio 2019 Standard umožňuje díky uživatelskému rozhraní podobnému kancelářskému balíku Office rychlý start a představuje úlevný software pro soukromé osoby, osoby na volné noze a osoby samostatně výdělečně činné.

Visio 2019 Standard: Šablony, tvary a vzory pro rychlé výsledky

Pokud si zakoupíte aplikaci Microsoft Visio 2019 Standard, můžete v krátké době vytvářet profesionální diagramy pomocí připravených šablon a tvarů. Střízlivé údaje a inovativní myšlenky lze působivě vizualizovat a srozumitelně prezentovat v několika málo krocích. S tímto softwarem získáte univerzální nástroj pro tvorbu vizualizací databází, organizačních schémat, síťových diagramů, vývojových diagramů a dalších univerzálních diagramů. Licenční klíč, nazývaný také produktový klíč nebo aktivační klíč, lze levně zakoupit v našem obchodě a otevírá cestu ke stažení aplikace Visio 2019 Standard. Poté můžete okamžitě využívat působivých výhod softwaru a mimo jiné vytvářet mapy a pracovní postupy. Program umožňuje modelovat brainstorming, marketing, analýzu struktury chyb a diagramy pracovních postupů, a je tedy univerzální. V soukromém sektoru se silné stránky programu často využívají k vytvoření rodokmenu. Administrativa a komerční podniky používají Visio 2019 Standard s nadšením pro profesionální znázornění pracovních postupů i organizačních struktur.

Kupte si Microsoft Visio 2019 Standard a pracujte flexibilně v týmu

Tento software podporuje týmovou práci a umožňuje přidávat komentáře a odpovídat na ně přímo ve Visiu. Připomínky v aplikaci lze propojit s konkrétními formuláři a včas zohlednit zpětnou vazbu od zaměstnanců, zákazníků nebo dodavatelů. Při zakoupení aplikace Microsoft Visio 2019 Standard online lze diagramy sdílet prostřednictvím zabezpečených online úložišť, jako je OneDrive for Business a SharePoint, které jsou k dispozici samostatně. Tvary ve stávajících diagramech lze snadno měnit, aniž by se ztratily vazby tvarů nebo bylo ovlivněno rozložení. Vložená práce tak zůstane zachována i při změně vzhledu. Rozsáhlé nástroje společnosti Microsoft lze použít ihned po zakoupení produktového klíče a jeho stažení.

Zakupte si Microsoft Visio 2019 Standard a využijte významná vylepšení

S aplikací Microsoft Visio 2019 Standard si koupíte verzi, která na rozdíl od svého předchůdce nabízí rozšířenou podporu aplikace AutoCad. Výrazně se zvýšil výkon při překrývání souborů CAD s tvary. Nová schémata drátěných rámů pro webové stránky jsou optimální pro nákresy a hrubé náčrty návrhu. Všechny výhody lze využít po výhodném nákupu v našem obchodě.

Systémové požadavky pro Microsoft Visio Standard 2019

Operační systém:
Windows 10 a Windows 10S

Pracovní paměť:
alespoň 2 GB RAM k dispozici

Pevný disk:
alespoň 3 GB volného místa

Obrazovka:
s rozlišením alespoň 1 024 * 768 pixelů

Grafická karta:
Pro rozhraní akcelerované grafickým procesorem je vyžadována podpora DirectX 10

Prohlížeč:
aktuální verze prohlížeče Internet Explorer, Chrome, Firefox nebo Microsoft Edge

verze .NET:
neznámá

Související odkazy na "Microsoft Visio 2019 Standard | pro Windows | Maloobchodní prodej"
KOUPIT SOFTWARE LEVNĚ ONLINE NA LIZENZSTAR Je to tak snadné : KOUPIT... více

KOUPIT SOFTWARE LEVNĚ ONLINE NA LIZENZSTAR

Je to tak snadné:


KOUPIT
Využijte naše atraktivní ceny a nabídky.

STÁHNOUT
Po zakoupení je produkt k dispozici prostřednictvím odkazu ke stažení.

INSTALOVAT
Po instalaci můžete produkt přímo aktivovat.


Zobrazeno