Microsoft SQL Server 2016 Enterprise 2 Core

Microsoft SQL Server 2016 Enterprise 2 Core
Tento produkt není v současné době k dispozici.
Informace o produktu "Microsoft SQL Server 2016 Enterprise 2 Core"

Profesionální organizace databáze pomocí Microsoft SQL Server 2016 Enterprise 2 Core

Pro malé a střední podniky byla integrace výkonného softwaru SQL Server dosud spíše výjimkou než pravidlem. Přesto tyto společnosti těží zejména z lepší organizační struktury, bezpečného nakládání s daty a efektivní organizace databází. Zejména v sektoru malých a středních podniků a v úředních orgánech, jako je obecní správa, se od dobře organizované struktury v oblasti serverů SQL až děsivě často upouští. Přestože pozdější provedení reorganizace databáze je vždy méně optimálním řešením, lze pomocí serveru Microsoft SQL Server 2016 vnést do chaosu pořádek. Přesto doporučujeme našim zákazníkům, aby pokud možno již od začátku pracovali s vhodně uspořádanou strukturou databáze, protože následné úpravy se mohou ukázat jako velmi nákladné a složité. Pro potřeby středně velkých firem nebo menších administrativních jednotek byste si měli pořídit SQL Server 2016 Standard. Tento osvědčený software nabízí velkou část funkcí, které Microsoft poskytuje i v dalších verzích. Licence na software SQL Server 2016 od společnosti Microsoft je tedy výkonnou a zároveň ekonomickou alternativou.

Zavedení jednotné struktury databází pomocí SQL Serveru 2016

Pokud si pořídíte štíhlejší řešení SQL Server 2016 Standard, budete jako začátečníci těžit z velmi dobrého uživatelského rozhraní Management Studio, které má poměrně krátkou dobu zaškolení a rychle přináší použitelné výsledky. Pomocí něj lze pohodlně ovládat a konfigurovat všechny funkce softwaru. Je jedno, zda chcete objekty ve správě dat organizovat pomocí tabulek, nebo potřebujete relační databázi. Široká kompatibilita a řada funkcí odlišuje software od jiných řešení pro správu SQL. Díky nástrojům pro tvorbu reportů a analýzu má správce databáze vždy úplný přehled o optimalizaci postupů a procesů při správě dat. To šetří peníze a čas, protože úsilí při pozdějších změnách je vždy vyšší než při počáteční organizaci datových systémů. Samozřejmě není opomenuto ani zabezpečení, protože odpovídající funkce poskytuje společnost Microsoft.

Kdy byste si měli koupit Microsoft SQL Server 2016 Enterprise?

Rozhodnutí mezi SQL Server Standard a Enterprise spočívá ve škálovatelnosti a složitosti vašich databází. Verze Enterprise je určena pro velmi složité a rozsáhlé databáze, u nichž je pro správu dat důležitý vysoký výkon. Verzi SQL Server Enterprise lze navíc téměř neomezeně škálovat a rozšiřovat podle potřeby, což je nezbytné pro velké společnosti se složitými strukturami zpracování dat. Mezi rozšířené funkce nástroje Enterprise patří také transparentní šifrování dat nebo integrace programovacího jazyka R. Vzhledem k tomu, že upgrade z verze Standard lze provést bez problémů, můžete si také nejprve zakoupit licenci Microsoft SQL Server 2016 Standard a později v případě potřeby přejít na verzi Enterprise. To samozřejmě platí i pro upgrade na novější verze, které Microsoft uvádí na trh v poměrně nepravidelných intervalech.
 

Systémové požadavky:

Pevný disk: SQL Server vyžaduje alespoň 6 GB volného místa na pevném disku.

Grafická karta: SQL Server vyžaduje grafickou kartu Super VGA s minimálním rozlišením 800x600 pixelů.

Paměť: Express edice: 512 MB, všechny ostatní edice: 1 GB

Rychlost procesoru: Minimální: x64 procesor: 1,4 GHz

Typ procesoru: x64 procesor: AMD Opteron, AMD Athlon 64, Intel Xeon s podporou Intel EM64T, Intel Pentium IV s podporou EM64T

Související odkazy na "Microsoft SQL Server 2016 Enterprise 2 Core"
KOUPIT SOFTWARE LEVNĚ ONLINE NA LIZENZSTAR Je to tak snadné : KOUPIT... více

KOUPIT SOFTWARE LEVNĚ ONLINE NA LIZENZSTAR

Je to tak snadné:


KOUPIT
Využijte naše atraktivní ceny a nabídky.

STÁHNOUT
Po zakoupení je produkt k dispozici prostřednictvím odkazu ke stažení.

INSTALOVAT
Po instalaci můžete produkt přímo aktivovat.


Zobrazeno