Microsoft Outlook 2019 | pro Mac

Microsoft Outlook 2019 | pro Mac
748,75 Kč * 1 823,75 Kč * (58,94% Uloženo)

incl. DPH Doprava zdarma

ESD_Download Okamžité stažení + produktový klíč

  • LS-101571
  • Microsoft
  • 1 Mac
  • Trvale platné
  • Všechny jazyky
  • Celosvětově
  • E-mail
  amazonpay Kreditní karta Klarna Invoice Sofort-uberweisung Předplatba
  Informace o produktu "Microsoft Outlook 2019 | pro Mac"

  Kupte si Outlook 2019 Mac za nízkou cenu a pohodlně spravujte e-maily

  Outlook 2019 Mac od společnosti Microsoft je funkcemi nabitý software pro komplexní správu e-mailů. Kromě toho lze udržovat kontaktní údaje a kalendáře a sledovat úkoly. Program je ideálním řešením pro odesílání, příjem, přeposílání a archivaci zpráv. Outlook 2019 pro Mac je mimo jiné součástí kolekce softwaru Office 2019 Home and Business MAC. Pokud si zakoupíte licenci pro Outlook 2019 Mac online prostřednictvím našeho obchodu, můžete využívat inovace, které šetří práci. V novém zobrazení Relevance se zobrazují zprávy, kterým lze prostřednictvím karty "Focus" přiřadit vyšší prioritu. Ostatní e-maily si můžete prohlédnout na kartě "Ostatní"

  Pro nové @ zmínky: Koupit Outlook 2019 Mac levně

  Pomocí praktických značek @ v aplikaci Outlook 2019 Mac se můžete zaměřit na konkrétní osobu. To otevírá nové možnosti vyhledávání a ve zprávách lze nastavit stěžejní body. Zmínky lze například použít k filtrování e-mailů, ve kterých byla určitá osoba výslovně označena. Pokud si koupíte klíč k plné verzi aplikace Outlook za nízkou cenu v našem obchodě, můžete definovat pohyb stírání zcela volně. Pro toto flexibilní přizpůsobení ovládání je však nutná myš Magic Mouse nebo vícedotykový trackpad. Při odesílání zprávy si můžete v případě potřeby vyžádat potvrzení o přečtení a doručení. Potvrzení o doručení vám poskytne zpětnou vazbu o úspěšném doručení. Potvrzení o přečtení informuje o otevření e-mailu. Po stažení programu máte vždy přehled o aktuálním stavu dodávky.

  Koupit Outlook 2019 Mac online a snadno spravovat schůzky

  V aplikaci Outlook 2019 Mac můžete vytvářet skupinové plány, organizovat schůzky a vytvářet schůzky a události. Po nekomplikovaném stažení programu budete mít všechny schůzky vždy na očích. V několika krocích můžete definovat základní parametry, jako je čas, místo, doba trvání a typ schůzky. Účastníky schůzky lze snadno přidávat. Pokud si klíč k aplikaci Microsoft Outlook 2019 Mac zakoupíte online prostřednictvím našeho obchodu, můžete nastavovat úkoly, určovat jejich priority a odpovědnosti. Úkoly můžete snadno filtrovat a třídit podle různých hledisek. Ať už jako součást balíku Office, nebo jako samostatná aplikace, se softwarovým řešením od společnosti Microsoft máte všechny e-maily, schůzky a úkoly na dosah ruky.

  Koupit klíč pro Microsoft Outlook 2019 Mac online a používat e-mailové šablony

  U zpráv s podobným obsahem nebo stejnou strukturou můžete ušetřit cenný čas díky praktickým šablonám e-mailů. Přenos zpráv lze naplánovat. To znamená, že příjemce obdrží zprávu pouze ve stanovený čas. Pokud si v našem obchodě zakoupíte klíč pro jednotlivé aplikace za nízkou cenu, můžete při cestování mezi různými časovými pásmy bez obav přenechat výpočet času začátku a konce událostí softwaru. Elektronické zprávy lze snadno kategorizovat, a tím je upřednostňovat. Opakující se úlohy lze snadno a rychle vyvolat pomocí takzvaných QuickSteps. Několik podpisů lze vytvořit a změnit v několika krocích. Praktická kontrola pravopisu, kterou lze mimo jiné použít i v programu Word 2019, usnadňuje odstranění případných chyb. E-maily lze formátovat komplexně a atraktivně. Pokud chcete získat konkrétní zpětnou vazbu od příjemců e-mailu, můžete použít praktické oblasti pro hlasování.

  Související odkazy na "Microsoft Outlook 2019 | pro Mac"
  KOUPIT SOFTWARE LEVNĚ ONLINE NA LIZENZSTAR Je to tak snadné : KOUPIT... více

  KOUPIT SOFTWARE LEVNĚ ONLINE NA LIZENZSTAR

  Je to tak snadné:


  KOUPIT
  Využijte naše atraktivní ceny a nabídky.

  STÁHNOUT
  Po zakoupení je produkt k dispozici prostřednictvím odkazu ke stažení.

  INSTALOVAT
  Po instalaci můžete produkt přímo aktivovat.


  Zobrazeno