Microsoft Office 2021 Home and Student | für Windows - Maloobchodní prodej

53% GESPART
Microsoft Office 2021 Home and Student | für Windows - Maloobchodní prodej
2 248,75 Kč * 4 748,75 Kč *

incl. DPH Doprava zdarma

ESD_Download Okamžité stažení + produktový klíč

  • LS-101486
  • 1 POČÍTAČ
  • Trvale platné
  • Všechny jazyky
  • E-mail
amazonpay Kreditní karta Klarna Invoice Sofort-uberweisung Předplatba
Informace o produktu "Microsoft Office 2021 Home and Student | für Windows - Maloobchodní prodej"

Microsoft Office 2021 Home & Student: Ideální řešení pro soukromé uživatele

Kancelářský balík Microsoft Office 2021 Home and Student pro Windows je určen především soukromým uživatelům, včetně žáků a studentů, kteří chtějí používat nejdůležitější programy Office. Výhody sady Office však mohou využívat i malé podniky. Kromě aplikace Word 2021 obsahuje kolekce softwaru také aplikace Excel 2021, PowerPoint 2021 a OneNote. Zakoupíte-li si licenci pro Microsoft Office 2021 Home & Student online prostřednictvím našeho obchodu, budete moci bez obav řešit nejrůznější úkoly v kanceláři i doma. Ať už se jedná o domácí kancelář nebo domácí výuku, s tímto softwarem jste dobře připraveni. Pokud chcete používat také program pro správu e-mailů Outlook 2021, je Microsoft Office 2021 Home & Business ideálním řešením. V našem obchodě můžete vždy očekávat nejnovější software za vynikající ceny.

Office 2021 Home and Student: Rozsah služeb sady Office Suite

S programem pro zpracování textu Word 2021 můžete pohodlně vytvářet, upravovat a následně tisknout jakýkoli typ obsahu. Od školních úkolů, přes zprávy až po korespondenci s bankami - neexistují žádná omezení. Co se týče délky, můžete napsat krátký popis nebo celý román. Pokud si zakoupíte licenci pro Microsoft Office 2021 Home & Student online prostřednictvím našeho obchodu, můžete s aplikací Excel 2021 snadno provádět nejrůznější výpočty. Kromě matematických funkcí máte k dispozici také komerční funkce. Údaje obsažené v tabulkách lze vizualizovat pomocí grafů atraktivním a srozumitelným způsobem. Po stažení softwaru ze serveru můžete pomocí aplikace PowerPoint 2021 vytvářet působivé prezentace, které lze využít v nejrůznějších oblastech života. Ať už se jedná o přednášku ve škole, prezentaci rodinných fotografií nebo vylíčení průběhu soukromé oslavy, s PowerPointem 2021 můžete vždy srozumitelně předat informace.

Koupit Microsoft Office 2021 Home & Student levně a efektivně spravovat data

Pokud si zakoupíte Microsoft Office 2021 Home & Student Key online v našem obchodě, můžete používat Excel 2021 k zaznamenávání, správě, třídění a vyhodnocování různých dat prostřednictvím tabulek. Kromě sloupcových, sloupcových, koláčových a čárových grafů můžete očekávat řadu nových typů grafů, které vám umožní rychle analyzovat složité informace. Díky praktickým šablonám mohou mít nové sešity atraktivní vzhled již po krátké době. Plná verze aplikace Excel 2021 nabízí uživatelsky definované pohledy (zobrazení plánu), které výrazně zjednodušují týmovou spolupráci. Zatímco v předchozích verzích se třídění a filtrování zobrazovalo vždy všem uživatelům, nová funkce umožňuje zobrazení v závislosti na uživateli. Tím se zabrání tomu, aby ostatní uživatelé museli zrušit svá nastavení dříve, než budou moci plně využívat informace uložené v tabulkách.

Kupte si Microsoft Office 2021 Home & Student online a pohodlně vytvářejte texty

Po stažení aplikace Microsoft Office 2021 Home & Student můžete používat výkonnou plnou verzi aplikace Word 2021. V několika málo krocích můžete vytvořit oznámení, děkovné kartičky, pozvánky, klubové kroniky nebo kompletní knihu. Při navrhování textů můžete nejen určovat vzhled jednotlivých písmen, ale také vkládat četné objekty a přizpůsobovat je podle svých představ. Obrázky, diagramy, 3D modely, snímky obrazovky a tvary lze vložit po několika krocích. Pokud jde o strukturování textu, můžete se opřít o různé prvky. Patří mezi ně odrážky, číslování a různé šablony formátů. Pokud si zakoupíte Microsoft Office 2021 Home & Student za nízkou cenu, budete moci využívat řadu novinek. Pomocí nového inkoustového editoru můžete snadno označit nebo zvýraznit určitou část textu prstem nebo perem, jakmile se jedná o koncové zařízení s dotykovou obrazovkou.

Pro působivé prezentace: Koupit Microsoft Office 2021 Home & Student

Klíč Microsoft Office 2021 Home and Student Key vás opravňuje k neomezenému používání aplikace PowerPoint 2021. Software umožňuje pohodlně vytvářet prezentace, které vždy působí profesionálním dojmem. Jednotlivé snímky můžete obohatit o texty, obrázky, tabulky a videa, a tak různě měnit vizuální efekt. Pokud si zakoupíte licenci pro Microsoft Office 2021 Home & Student online prostřednictvím našeho obchodu, máte k dispozici řadu přechodů mezi snímky. Při společném vytváření prezentace jsou funkce komentářů více než užitečné. Výsledky práce lze snadno a rychle zpřístupnit prostřednictvím služby OneDrive. Po stažení softwaru ze serveru budete moci využívat řadu nových funkcí, z nichž některé jsou navrženy tak, aby zlepšily vizuální dojem.

Zaručeně rychlé dodání!

V případě, že zboží nebude po krátkou dobu skladem, poskytneme vám kvalitnější verzi, abychom vám mohli zboží dodat co nejrychleji!
To vám přináší následující výhody:

Dodržení dodací lhůty
Další aplikační programy za stejnou cenu
Vyšší verze bez dodatečných nákladů

Poznámka:

Máte již produkt nainstalovaný a chcete jej pouze aktivovat? Pozor: Aktivační klíč musí odpovídat instalačnímu souboru! Existují různé verze softwaru, takže může být nutné program znovu nainstalovat a aktivovat pomocí naší verze. Pokud máte stále dotazy, kontaktujte nás, abychom předešli komplikacím.

Související odkazy na "Microsoft Office 2021 Home and Student | für Windows - Maloobchodní prodej"
KOUPIT SOFTWARE LEVNĚ ONLINE NA LIZENZSTAR Je to tak snadné : KOUPIT... více

KOUPIT SOFTWARE LEVNĚ ONLINE NA LIZENZSTAR

Je to tak snadné:


KOUPIT
Využijte naše atraktivní ceny a nabídky.

STÁHNOUT
Po zakoupení je produkt k dispozici prostřednictvím odkazu ke stažení.

INSTALOVAT
Po instalaci můžete produkt přímo aktivovat.


Zobrazeno