Microsoft Office 2021 Home and Business | für Windows - Maloobchodní prodej

14% GESPART
Microsoft Office 2021 Home and Business | für Windows - Maloobchodní prodej
4 748,75 Kč * 5 498,75 Kč *

incl. DPH Doprava zdarma

ESD_Download Okamžité stažení + produktový klíč

  • LS-101487
  • 1 POČÍTAČ
  • Trvale platné
  • Všechny jazyky
  • E-mail
amazonpay Kreditní karta Klarna Invoice Sofort-uberweisung Předplatba
Informace o produktu "Microsoft Office 2021 Home and Business | für Windows - Maloobchodní prodej"

Microsoft Office 2021 Home&Business - ideální pro domácnost i kancelář

Kancelářský balík Microsoft Office 2021 Home and Business nabízí bohatě vybavené kancelářské programy Word 2021, Excel 2021, PowerPoint 2021, Outlook 2021 a OneNote pro domácnosti a kanceláře. Pokud si v našem obchodě zakoupíte licenci Microsoft Office 2021 Home and Business pro Windows za rozumnou cenu, budete dobře vybaveni pro širokou škálu kancelářských úloh. Software pokrývá všechny aspekty od zpracování textu a tabulek až po tvorbu prezentací. Po stažení softwaru ze serveru budete moci využívat četné optimalizace a inovace, které odstraňují bariéry, zvyšují komfort a dále zvyšují rychlost práce. Microsoft Office 2021 Home and Business Key je určen především soukromým uživatelům, firmám, osobám samostatně výdělečně činným a osobám na volné noze, které chtějí získat nejdůležitější programy Office v praktickém balení. Sadu Office si budete moci zakoupit v našem obchodě co nejdříve. Přesné datum vydání zatím nebylo stanoveno.

Microsoft Office 2021 Home and Business - obsažené aplikace

Pokud si zakoupíte licenci Microsoft Office 2021 Home and Business levně prostřednictvím našeho obchodu, získáte nejnovější plnou verzi aplikace Word 2021. Bez ohledu na typ a objem můžete vytvářet, formátovat a upravovat texty podle svých představ. Ať už se jedná o jednoduchý průvodní dopis nebo rozsáhlou magisterskou práci, s aplikací Word 2021 získáte první pracovní výsledky během okamžiku. Po stažení aplikace Microsoft Office 2021 Home and Business ze serveru můžete pomocí aplikace Excel 2021 zadávat, spravovat a vyhodnocovat různá data prostřednictvím tabulek. Tabulkový program nabízí řadu matematických a obchodních funkcí a také různé typy diagramů. Pomocí prezentačního softwaru PowerPoint 2021 můžete v několika málo krocích vytvořit působivé prezentace, které lze použít jak ve firmě, tak v soukromé sféře. Do digitálních diapozitivů můžete přidávat různé objekty, například grafiku a diagramy, a tím ještě srozumitelněji předávat informace. Pokud si v našem obchodě zakoupíte licenci pro Microsoft Office 2021 Home and Business online, můžete Outlook 2021 používat k rychlému a bezpečnému odesílání, přijímání, přeposílání a archivaci e-mailů. Kromě toho můžete spravovat kalendáře i úkoly a mít tak přehled o nejdůležitějších aspektech. Digitální poznámkový blok OneNote doplňuje kancelářskou sadu a umožňuje rychle zaznamenávat informace.

Pro časově úspornou práci: Koupit Microsoft Office 2021 Home and Business

Po stažení aplikace Office 2021 Home&Business budete mít k dispozici plnou verzi aplikace PowerPoint 2021. Při navrhování jednotlivých snímků můžete použít grafiku i videa, abyste zvýšili vizuální efekt. Přechod morph dokonce umožňuje vytvářet vlastní animace, které zdůrazní podstatné informace. Pokud si zakoupíte licenci pro Office 2021 Home and Business online prostřednictvím našeho obchodu, můžete atraktivním způsobem prezentovat širokou škálu obsahu. V podnikové sféře lze tento software využít k prezentaci obchodních údajů a nových produktů. Doma můžete pomocí těchto funkcí vytvořit moderní prezentaci.

Koupit Office 2021 Home and Business online a snadno sdílet informace

Pomocí aplikace Outlook 2021 můžete vytvořené soubory rychle a bezpečně zpřístupnit prostřednictvím e-mailu. Software však nabízí ještě více než jen komplexní funkce pro správu elektronických zpráv. Můžete snadno definovat úkoly, určovat jejich priority a přiřazovat jim milníky. Kromě toho můžete využívat i funkce kalendáře k pohodlnému organizování schůzek a pozvání účastníků. Pokud si v našem obchodě zakoupíte klíč pro Office 2021 Home and Business za nízkou cenu, můžete s Wordem 2021 zpracovávat nejrůznější texty. Ať už se jedná o vytváření sériových písmen, kontrolu pravopisu nebo automatickou tvorbu pomlček, cílem těchto funkcí je zvýšit komfort a usnadnit každodenní život v kanceláři i doma. Mezi novinky patří inkoustový editor známý z Office 365, který výrazně zjednodušuje označování a zvýrazňování textových pasáží na zařízení s dotykovou obrazovkou.

Pro větší pohodlí: koupit Microsoft Office 2021 Home & Business online

V aplikacích Word 2021 a Excel 2021 můžete nyní uložit více objektů, například textová pole a tvary, v uspořádaném formuláři jako soubor obrázku, což usnadňuje jejich opakované použití. Tabulkový procesor Excel 2021 nabízí oproti svému předchůdci nové grafy, funkce a šablony. Po stažení Office 2021 Home & Business můžete také pohodlně spravovat rozsáhlá data. Software nabízí nespočet funkcí pro provádění výpočtů. Výpočtu se meze nekladou - od prostého sčítání až po diskusi o křivkách. Společnosti používají kancelářský program mimo jiné pro přípravu čtvrtletních údajů.

Rychlé dodání zaručeno!

Pokud zboží není krátkodobě skladem, dodáme vám kvalitnější verzi, abychom vám ho mohli dodat co nejrychleji!
To vám přináší následující výhody:

Dodržení dodací lhůty
Další aplikační programy za stejnou cenu
Vyšší verze bez dalších nákladů

Poznámka:

Máte již produkt nainstalovaný a chcete jej pouze aktivovat? Pozor: Aktivační klíč musí odpovídat instalačnímu souboru! Existují různé verze softwaru, takže může být nutné program znovu nainstalovat a aktivovat pomocí naší verze. Pokud máte stále dotazy, kontaktujte nás, abychom předešli komplikacím.

Související odkazy na "Microsoft Office 2021 Home and Business | für Windows - Maloobchodní prodej"
KOUPIT SOFTWARE LEVNĚ ONLINE NA LIZENZSTAR Je to tak snadné : KOUPIT... více

KOUPIT SOFTWARE LEVNĚ ONLINE NA LIZENZSTAR

Je to tak snadné:


KOUPIT
Využijte naše atraktivní ceny a nabídky.

STÁHNOUT
Po zakoupení je produkt k dispozici prostřednictvím odkazu ke stažení.

INSTALOVAT
Po instalaci můžete produkt přímo aktivovat.


Zobrazeno