Microsoft Office 2019 Standard | pro Mac 1 - 5 zařízení

50% GESPART
Microsoft Office 2019 Standard | pro Mac 1 - 5 zařízení
Microsoft Office 2019 Standard | pro Mac 1 - 5 zařízení
   
1 748,75 Kč * 3 498,75 Kč *

incl. DPH Doprava zdarma

ESD_Download Okamžité stažení + produktový klíč

Vyberte počet aktivací:

  • LS-101464
  • Microsoft
  • V závislosti na výběru
  • Trvale platné
  • Všechny jazyky
  • E-mail
amazonpay Kreditní karta Klarna Invoice Sofort-uberweisung Předplatba
Informace o produktu "Microsoft Office 2019 Standard | pro Mac 1 - 5 zařízení"

Kupte si Office 2019 Standard Mac online a pracujte produktivně

Office 2019 Standard Mac od společnosti Microsoft je všestranný kancelářský balík, který obsahuje textový procesor Word 2019 Mac, tabulkový procesor Excel 2019 Mac, prezentační software PowerPoint 2019 Mac a program pro správu e-mailů Outlook 2019 Mac. Pokud si v našem obchodě levně zakoupíte výkonný balíček programů, budete moci zvládnout práci, kterou je třeba udělat v kanceláři i doma, v několika málo krocích. Řada nových funkcí, které dosud nebyly obsaženy v předchozí verzi, zvyšuje produktivitu a znamená značnou úsporu času. Jednotlivé aplikace pro Mac jsou ideálním řešením různých úkolů pro firmy, soukromé uživatele, studenty, žáky, svobodná povolání i osoby samostatně výdělečně činné.

Koupit klíč pro Microsoft Office 2019 Standard Mac online a zvýšit produktivitu

Profesionální program pro zpracování textu Word for Mac umožňuje snadno vytvářet dokumenty libovolného obsahu. Ať už se jedná o pozvánky, propouštěcí dopisy, obchodní korespondenci, kompletní knihu nebo prezentace, díky rozsáhlým možnostem úprav a designu můžete dát textu jedinečný a ucelený design. Po stažení softwaru máte k dispozici řadu možností formátování odstavců, odrážek a šablon formátů pro přehlednou strukturu.
Pomocí tabulkového procesoru Excel pro Mac můžete také složitá data převést do přehledné tabulky a komplexně je analyzovat. Informace můžete vizualizovat pomocí mnoha typů grafů, například trychtýřových grafů a 2D map. Možnosti použití jsou neomezené - od jednoduchého sčítání čísel až po rozsáhlé funkční rovnice.
Pokud si v našem obchodě levně zakoupíte klíč k balíku Office, můžete pomocí prezentačního softwaru PowerPoint pro Mac vytvářet profesionální prezentace, které udělají pozitivní dojem ve firmě, ve škole i na univerzitě.
Program pro správu e-mailů Outlook for Mac je ideálním softwarovým řešením pro odesílání, přijímání, přeposílání, správu a archivaci e-mailů. Můžete také spravovat kalendáře, organizovat schůzky a definovat úkoly.

Kupte si Office 2019 Standard Mac online za nízkou cenu a používejte inteligentní celkové řešení

Každý program v softwarovém balíčku má své silné stránky, které lze využít různými způsoby. Například po vytvoření návrhu obchodní zprávy v aplikaci Word lze dokument bez problémů odeslat dalším osobám pomocí aplikace Outlook. Pomocí praktických funkcí komentářů mohou zanechat své návrhy a soubor opět odeslat. Nakonec, po závěrečné revizi, lze obchodní zprávu prezentovat atraktivním způsobem pomocí aplikace PowerPoint. Diagramy vytvořené v aplikaci Excel lze v několika krocích znovu použít v prezentačním softwaru. Uživatelské rozhraní balíku Office bylo přizpůsobeno rozhraní počítače Mac a značně zjednodušuje jeho spuštění.

Pro mnoho funkcí: Koupit Office 2019 Standard Mac za nízkou cenu

Pokud si klíč k Office 2019 Standard Mac zakoupíte online, bude v programech Office k dispozici také tmavý režim, který je šetrný k očím, pokud jste v nastavení systému aktivovali tmavý vzhled. Optimalizované připojení ke cloudovým službám, jako je OneDrive, umožňuje efektivní týmovou práci. Tím se kancelářská spolupráce dostává na novou úroveň. Oproti předchůdci lze nyní vkládat 3D modely, které jsou zcela flexibilní a lze je libovolně otáčet. Kromě hotové 3D grafiky můžete použít také modely stažené ze serveru. Nyní můžete vkládat škálovatelnou vektorovou grafiku (SVG), jejíž velikost lze měnit bez ovlivnění kvality. Optimalizované barevné funkce, jako je citlivost na tlak, efekty náklonu a roamingová tužka, otevírají nové možnosti designu.

Související odkazy na "Microsoft Office 2019 Standard | pro Mac 1 - 5 zařízení"
KOUPIT SOFTWARE LEVNĚ ONLINE NA LIZENZSTAR Je to tak snadné : KOUPIT... více

KOUPIT SOFTWARE LEVNĚ ONLINE NA LIZENZSTAR

Je to tak snadné:


KOUPIT
Využijte naše atraktivní ceny a nabídky.

STÁHNOUT
Po zakoupení je produkt k dispozici prostřednictvím odkazu ke stažení.

INSTALOVAT
Po instalaci můžete produkt přímo aktivovat.


Zobrazeno