Microsoft Office 2019 Professional Plus | pro Windows 1 - 5 zařízení

45% GESPART
Microsoft Office 2019 Professional Plus | pro Windows 1 - 5 zařízení
Microsoft Office 2019 Professional Plus | pro Windows 1 - 5 zařízení
   
2 048,75 Kč * 3 748,75 Kč *

incl. DPH Doprava zdarma

ESD_Download Okamžité stažení + produktový klíč

Vyberte počet aktivací:

  • LS-101458
  • Microsoft
  • V závislosti na výběru
  • Trvale platné
  • Všechny jazyky
  • E-mail
amazonpay Kreditní karta Klarna Invoice Sofort-uberweisung Předplatba
Informace o produktu "Microsoft Office 2019 Professional Plus | pro Windows 1 - 5 zařízení"

Kancelářský software pro profesionální použití - Koupit Office 2019 Professional Plus

Společnost Microsoft poskytuje svůj známý kancelářský software Office v několika variantách. Verze 2019 je k dispozici mimo jiné jako Professional Plus. Tato edice přesvědčí svými rozsáhlými možnostmi. Pro je tak vhodný pro všechny uživatele, kteří od svého softwaru očekávají kromě každodenních kancelářských úkolů i něco víc.

Komplexní kancelářský balík - Professional Plus je vhodný pro tyto cílové skupiny

Se sadou Office 2019 PP si koupíte kompletní balíček sady. Když si u nás objednáte Office 2019 Professional Plus, aktivujete si všechny programy, které patří do rodiny Office. Sbírku softwaru pak budete mít na svém počítači během krátké doby prostřednictvím levného klíče a stahování. Díky širokému spektru funkcí je Professional Plus určen pro všechny uživatele. Soukromí uživatelé, studenti i osoby samostatně výdělečně činné a firmy získají všechny funkce, které software od společnosti Microsoft umožňuje. Můžete profesionálně psát všechny druhy textů a tabulkový procesor je vhodný pro matematické úlohy i pro tvorbu statistik. Kromě toho lze vytvářet databáze, prezentace a spravovat schůzky.

Co umí Office 2019 Professional Plus

Office 2019 PP se skládá z velkého množství jednotlivých programů, z nichž každý je určen pro jiné úkoly. S celkem šesti samostatnými programy jste při koupi Office 2019 Professional Plus vybaveni prakticky pro veškerou práci. Těchto šest programů, které patří do skupiny PP, jsou Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Publisher a Access.

Word je pravděpodobně nejznámějším programem v balíku. Při zpracování textu se vždy používá Word. Pomocí tohoto programu můžete psát dopisy, dlouhé texty nebo dokonce knihy. Pomocí aplikace Word je také možné vytvářet dokumenty ve formátu PDF.

Excel je zodpovědný za tabulky, výpočty a matematické kalkulace. Tabulkový program si poradí se složitými vzorci i s rozsáhlými statistickými údaji. Zajímavou funkcí je možnost vizualizace dat prostřednictvím aplikace Excel. Tím se vytvoří smysluplná a přehledná grafika.

PowerPoint je především o grafice. Jedná se o software pro vytváření prezentací. V aplikaci PowerPoint lze vytvářet jak digitální prezentace, které se promítají například na přednáškách nebo akcích, tak šablony pro tištěné letáky a podobné tiskoviny.

Outlook je řešení společnosti Microsoft pro správu zpráv, kalendářů schůzek a kontaktů. Program umožňuje importovat poštu, takže ji lze číst a archivovat i offline. Synchronizace je také možná. Tímto způsobem jsou vlastní data nezávislá na konkrétním systému.

Publisher je k dispozici také ve verzi Pro sady Office. Tento program je speciálně navržen pro tvorbu publikací, e-mailových titulků nebo prezentací. Vizuální uživatelské rozhraní je intuitivní a umožňuje dosáhnout zajímavých výsledků i bez větších zkušeností.

Tento kancelářský balík Access obsahuje také software pro správu, vytváření a import databází. To je užitečné zejména v každodenním obchodním životě, ale rozhodně existují i zajímavé možnosti využití v soukromé sféře.

Co je nového při koupi sady Office 2019 Professional Plus

S verzí Professional Plus 2019 si kupujete verzi, která má oproti svému předchůdci několik aktualizací v rozsahu funkcí. V aplikaci Access je nyní možné vizualizovat data přímo v grafech. Byly také přidány nové datové typy, které poskytují ještě větší výběr při definování dat. V aplikaci Publisher lze nyní úkoly vzájemně propojovat, což zajišťuje přehlednost. Kromě toho dnes existují šablony pro organizační schémata a brainstorming, což umožňuje kreativní práci bez dlouhé přípravy.

Systémové požadavky pro Microsoft Office 2019 Professional Plus

Procesor: 1,6 gigahertzu (GHz) nebo rychlejší, 32bitový (x86) - nebo 64bitový (x64)
Operační systémy: Windows 10, Windows Server 2019 (jiné verze Windows nejsou podporovány)
Paměť: alespoň 2 GB RAM
Místo napevném disku: alespoň 4 GB volného místa
Obrazovka: alespoň 1024 * 768 pixelů
Prohlížeč: aktuální verze Firefoxu, Internet Exploreru, Chrome, Safari nebo Microsoft Edge
Verze .NET:.NET verze 3.5 nebo vyšší
(podrobnější informace získáte od dodavatele)

Poznámka:

Již jste produkt nainstalovali a chcete jej pouze aktivovat? Pozor: Aktivační klíč musí odpovídat instalačnímu souboru! Existují různé verze softwaru, takže může být nutné program znovu nainstalovat a aktivovat pomocí naší verze. Pokud máte stále dotazy, kontaktujte nás, abychom předešli komplikacím.

 

Související odkazy na "Microsoft Office 2019 Professional Plus | pro Windows 1 - 5 zařízení"
KOUPIT SOFTWARE LEVNĚ ONLINE NA LIZENZSTAR Je to tak snadné : KOUPIT... více

KOUPIT SOFTWARE LEVNĚ ONLINE NA LIZENZSTAR

Je to tak snadné:


KOUPIT
Využijte naše atraktivní ceny a nabídky.

STÁHNOUT
Po zakoupení je produkt k dispozici prostřednictvím odkazu ke stažení.

INSTALOVAT
Po instalaci můžete produkt přímo aktivovat.


62% GESPART
63% GESPART
55% GESPART
51% GESPART
48% GESPART
55% GESPART
45% GESPART
14% GESPART
21% GESPART
14% GESPART
Microsoft Office 2021 Standard | pro Windows Microsoft Office 2021 Standard | pro Windows
2 998,75 Kč * 3 497,50 Kč *
43% GESPART
Microsoft RDS 2019 User CAL + User Zugriffslizenz Microsoft RDS 2019 User CAL + User Zugriffslizenz
Od 1 422,50 Kč * 2 497,50 Kč *
67% GESPART
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
748,75 Kč * 2 247,50 Kč *
50% GESPART
30% GESPART
18% GESPART
38% GESPART
45% GESPART
48% GESPART
45% GESPART
Zobrazeno