Microsoft Office 2016 Home and Business | für Windows - Maloobchodní prodej

53% GESPART
Microsoft Office 2016 Home and Business | für Windows - Maloobchodní prodej
Microsoft Office 2016 Home and Business | für Windows - Maloobchodní prodej
   
1 298,75 Kč * 2 748,75 Kč *

incl. DPH Doprava zdarma

ESD_Download Okamžité stažení + produktový klíč

  • LS-101440
  • Microsoft
  • 1 POČÍTAČ
  • Trvale platné
  • Všechny jazyky
  • E-mail
  amazonpay Kreditní karta Klarna Invoice Sofort-uberweisung Předplatba
  Informace o produktu "Microsoft Office 2016 Home and Business | für Windows - Maloobchodní prodej"

  Kupte si Office 2016 Home and Business a používejte ideální řešení "vše v jednom

  Microsoft Office 2016 Home and Business kombinuje osvědčené funkce s novými a vylepšenými funkcemi a je ideálním komplexním řešením pro soukromé uživatele i firmy. Součástí balíku Office jsou známé programy Word, Excel, PowerPoint, OneNote a Outlook. Všechny softwarové potřeby jsou pokryty - od zpracování textu, tabulek a prezentací až po e-mail a správu kontaktů. Oproti předchozí verzi působí optimalizované rozhraní přesvědčivě a přehledně.

  Kupte si klíč pro Office 2016 Home and Business za nízkou cenu a používejte inteligentní asistenty

  Když si koupíte Office 2016 Home and Business, máte k dispozici nové inteligentní asistenty a automatizace, které vám pomohou profesionálně zvládnout mnoho úkolů. Obrázky lze nyní integrovat mnohem snadněji, protože software automaticky rozpozná, zda je obrázek otočený, a podle toho jej upraví. Nový asistent vyhledávání v horní části obrazovky poskytuje rychlou a okamžitou pomoc. Asistent rozumí i hovorově formulovaným větám. Nové funkce usnadňují používání ceněných kancelářských aplikací a četné drobné optimalizace pro každodenní úkoly jsou skutečným ulehčením. Office 2016 Home and Business vám umožní dosáhnout působivých výsledků v několika málo krocích po jeho zakoupení.

  Vhodné řešení pro každý úkol: Koupit Office 2016 Home and Business

  Klíč, který si můžete v několika krocích zakoupit v našem obchodě, umožňuje po stažení aktivovat rozšířený a oblíbený program pro zpracování textu Word. Pomocí tohoto programu lze snadno vytvářet dokumenty s atraktivním designem. Ať už se jedná o výpověď, pozvánky, obchodní korespondenci nebo dokonce celou knihu, rozsáhlé možnosti úprav a designu zaručují působivé výsledky.

  S aplikací Excel můžete intuitivně analyzovat a vizualizovat i složitá data a tabulky. Všechny problémy, od jednoduchých součtů až po komplexní analýzu vozového parku, lze vyřešit profesionálně. Nově integrovaná funkce předpovědi umožňuje nahlédnout do budoucího vývoje.

  Součástí sady Microsoft Office 2016 Home and Business je také aplikace PowerPoint, ideální software pro vytváření atraktivních prezentací. Díky propojení s cloudovou službou OneDrive lze prezentace vytvářet i v týmu. V podnikání lze tento komplexní nástroj někdy použít k vizualizaci obchodních výsledků.

  Aplikace Outlook, která je součástí HB 2016, je komplexní nástroj pro profesionální správu e-mailových účtů. Přehledná struktura složek umožňuje rychlé vyhledávání a přeposílání e-mailů. Tento výkonný program doplňují seznamy úkolů a praktický kalendář schůzek.
  Po zakoupení je k dispozici také aplikace OneNote. Tento digitální zápisník lze vytvořit a vést z libovolného místa. Do poznámek lze bez problémů přidávat webové stránky a odkazy. Kromě toho lze integrovat obrázky, videa a tabulky.

  Koupit Office 2016 Home and Business a pracovat odkudkoli

  Zvláštní novinkou je rozšířené propojení s cloudovým systémem OneDrive. Pokud si zakoupíte Office 2016 Home and Business, budete mít k datům přístup kdykoli, bez ohledu na umístění. Data lze sdílet s ostatními uživateli a společně je upravovat. Aktualizace dokumentů v reálném čase zaručuje efektivní a bezproblémovou spolupráci mezi účastníky. Microsoft Office 2016 Home and Business poskytuje při použití cloudového systému plný objem 15 GB pro vaše data. Úhledný, strukturovaný design a uživatelsky přívětivé rozhraní vás okamžitě přesvědčí. Pokud si chcete koupit Office 2016 Home and Business, můžete si v našem obchodě zakoupit klíč k aktivaci produktu za nízkou cenu a využít nesčetných výhod.

  Systémové požadavky pro Microsoft Office 2016 Home and Business

  Procesor: 1 gigahertz (GHz) nebo rychlejší, 32bitový (x86) - nebo 64bitový (x64)
  Operační systémy: Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 Service Pack 1, Windows Server 2016
  Paměť: alespoň 2 GB RAM
  Místo na pevném disku: alespoň 3 GB volného místa
  (pro podrobnější informace kontaktujte výrobce)

  Zaručeně rychlé dodání!

  V případě, že zboží nebude krátkodobě skladem, dodáme vám kvalitnější variantu, abychom mohli zboží dodat co nejrychleji!
  To vám přináší následující výhody:

  Dodržení dodací lhůty
  Další aplikační programy za stejnou cenu
  Vyšší verze bez dodatečných nákladů

  Poznámka:

  Máte již produkt nainstalovaný a chcete jej pouze aktivovat? Pozor: Aktivační klíč musí odpovídat instalačnímu souboru! Existují různé verze softwaru, takže může být nutné program znovu nainstalovat a aktivovat pomocí naší verze. Pokud máte stále dotazy, kontaktujte nás, abychom předešli komplikacím.

  Související odkazy na "Microsoft Office 2016 Home and Business | für Windows - Maloobchodní prodej"
  KOUPIT SOFTWARE LEVNĚ ONLINE NA LIZENZSTAR Je to tak snadné : KOUPIT... více

  KOUPIT SOFTWARE LEVNĚ ONLINE NA LIZENZSTAR

  Je to tak snadné:


  KOUPIT
  Využijte naše atraktivní ceny a nabídky.

  STÁHNOUT
  Po zakoupení je produkt k dispozici prostřednictvím odkazu ke stažení.

  INSTALOVAT
  Po instalaci můžete produkt přímo aktivovat.


  Zobrazeno