Microsoft Office 2016 Home and Business | pro Mac | Maloobchodní prodej

60% GESPART
Microsoft Office 2016 Home and Business | pro Mac | Maloobchodní prodej
Microsoft Office 2016 Home and Business | pro Mac | Maloobchodní prodej
   
1 298,75 Kč * 3 248,75 Kč *

incl. DPH Doprava zdarma

ESD_Download Okamžité stažení + produktový klíč

  • LS-101437
  • Microsoft
  • 1 Mac
  • Trvale platné
  • Všechny jazyky
  • E-mail
  amazonpay Kreditní karta Klarna Invoice Sofort-uberweisung Předplatba
  Informace o produktu "Microsoft Office 2016 Home and Business | pro Mac | Maloobchodní prodej"

  Kupte si Office 2016 Home and Business MAC pro profesionální i soukromou kancelářskou práci

  Sestavování textů, tabulky, řešení složitých matematických úloh, vytváření prezentací a digitálních poznámek - to vše můžete snadno a rychle provádět, když si koupíte Office 2016 Home and Business MAC. Tento kancelářský balík je stejně vhodný pro malé firmy jako pro domácí uživatele.

  Díky tisícům šablon je snadné začít s Microsoft Office Home and Business MAC 2016. Optimalizovaný text a grafika pro displeje Retina mají vyšší rozlišení a ostřejší zobrazení. Vícedotyková gesta usnadňují navigaci v dokumentech, prezentacích a tabulkách. Funkce na pásu karet jsou přehledně uspořádány a umožňují intuitivní a rychlé provádění všech příkazů.

  Sada Office 2016 nabízí multifunkční výhody v kombinaci s inovativními možnostmi počítače MAC. Tento software od společnosti Microsoft je vhodný pro malé a střední firmy i pro náročné soukromé uživatele. HB byl speciálně přizpůsoben rychlému a efektivnímu systému MAC. Koupí sady Office 2016 Home and Business MAC si zajistíte profesionální práci s často používanými a oblíbenými programy Word, Excel, Power Point a One Note. Bez těchto programů pro tvorbu textů, prezentací a tabulek se neobejde žádný uživatel počítače, ať už profesionálně nebo soukromě.

  Zcela nové možnosti ve Wordu, Power Pointu a Excelu s MAC Home and Business 2016

  Prostřednictvím karty Návrh umožňuje Word rychlý přístup k návrhům a rychlé vytváření dokumentů. Vylepšené možnosti otázek a funkce komentářů nabízejí možnost upravovat texty ještě profesionálněji a sdílet je s ostatními uživateli.

  Pro všechny, kteří vytvářejí tabulky a diagramy a řeší složité matematické úlohy, je Excel tím pravým řešením sady Office. Pomocí generátoru vzorců můžete rychle dospět k řešení, protože s tímto nástrojem snadno vytvoříte potřebné vzorce. Datové oddíly Pivot Table rozpoznávají a zpracovávají rozsáhlé vzorce datových souborů, což usnadňuje vyhodnocování a zpracování odpovídajících dat.

  Díky zobrazení řečníka v aplikaci PowerPoint máte během prezentace vždy přehled. Díky funkci časovače vždy víte, kolik času vám zbývá na prezentaci, kterou můžete také opatřit poznámkami. V náhledu vidíte další snímek, zatímco publikum vidí pouze aktuální snímek prezentace. Díky inovativním rozhraním můžete snadno integrovat animace pro Mac. Požadovaný design můžete kdykoli změnit pomocí funkce Design Variant.

  Poprvé je v aplikacích Home a Business aplikace One Note k dispozici také jako digitální poznámkový blok, ve kterém můžete zaznamenávat všechny své poznámky. Zmatené papírování bylo včera, dnes můžete s tímto inovativním softwarem vnést pořádek do každodenního kancelářského života.

  AplikaceOutlook už není jen funkcí pro správu e-mailů, ale také pro správu kontaktních údajů a zadávání schůzek a úkolů. S aplikací Microsoft Office Home and Business už nikdy nezapomenete na důležité schůzky a všechny úkoly splníte včas.

  Koupit HB 2016 levně, rychle a bezpečně

  Koupit Home and Business MAC 2016 levně ke stažení na Lizenzstar. Pomocí produktového klíče a příslušného odkazu ke stažení aktivujete tento software několika kliknutími a můžete začít používat počítač v práci nebo doma.

  Systémové požadavky pro Microsoft Office 2016 Home and Business

  Procesor: počítač Mac s procesorem Intel
  Paměť: 4 GB RAM
  Místo na disku: 6 GB volného místa na pevném disku, pevný disk musí být naformátován souborovým systémem HFS+
  Obrazovka: Alespoň 1 280 x 800 pixelů
  Grafická karta: Grafický adaptér kompatibilní s DirectX-10 pro hardwarovou akceleraci grafiky
  Operační systém: OS X 10.10, doporučuje se použití nejnovějšího operačního systému.

  Poznámka:

  Už jste si produkt nainstalovali a chcete jej pouze aktivovat? Pozor: Aktivační klíč musí odpovídat instalačnímu souboru! Existují různé verze softwaru, takže může být nutné program znovu nainstalovat a aktivovat pomocí naší verze. Pokud máte stále dotazy, kontaktujte nás, abychom předešli komplikacím.

  Související odkazy na "Microsoft Office 2016 Home and Business | pro Mac | Maloobchodní prodej"
  KOUPIT SOFTWARE LEVNĚ ONLINE NA LIZENZSTAR Je to tak snadné : KOUPIT... více

  KOUPIT SOFTWARE LEVNĚ ONLINE NA LIZENZSTAR

  Je to tak snadné:


  KOUPIT
  Využijte naše atraktivní ceny a nabídky.

  STÁHNOUT
  Po zakoupení je produkt k dispozici prostřednictvím odkazu ke stažení.

  INSTALOVAT
  Po instalaci můžete produkt přímo aktivovat.


  Zobrazeno