Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise Device CAL

Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise Device CAL
998,75 Kč * 1 322,50 Kč * (24,48% Uloženo)

incl. DPH Doprava zdarma

E-Mail_Versand Okamžité odeslání e-mailem

Číslo CAL

  • LS-102434
  • Microsoft
  • Trvale platné
  • Všechny jazyky
  • Celosvětově
  amazonpay Kreditní karta Klarna Invoice Sofort-uberweisung Předplatba
  Informace o produktu "Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise Device CAL"

  Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise Device CAL

  Licence Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise Device CAL je klientská licence, která je vyžadována pro přístup k serveru Microsoft Exchange Server. Tato licence tedy umožňuje přístup k serveru Microsoft Exchange Server z vašeho zařízení. Za jakých okolností se vyplatí zakoupit tuto licenci nebo server Microsoft Exchange a co je třeba zvážit?

  Jaké jsou úkoly serveru Microsoft Exchange 2019?

  Hlavními úkoly serveru Exchange je odesílání, přijímání a ukládání e-mailů. Server Exchange však obsahuje také kontaktní údaje, černé a bílé seznamy, adresáře a poznámky. V podstatě jsou zde tedy všechny funkce potřebné pro správnou správu e-mailů. K čemu je ale server Exchange vlastně potřeba? Nemůže být tato organizace vlastně prováděna i v běžných e-mailových programech?

  Jaké jsou výhody Microsoft Exchange Serveru 2019?

  Chcete-li odpovědět na tuto otázku, musíte nejprve pochopit, proč společnosti často spoléhají na serverové systémy nebo do nich investují. V závislosti na tom, jak je společnost velká, je třeba spravovat každého uživatele IT v rámci společnosti. Tyto úkoly správy se týkají různých zařízení, uživatelských účtů, antivirových programů a obecných opatření na ochranu dat, operačních systémů a samozřejmě e-mailů. Pokud se tato správa provádí ručně nebo pro každé zařízení zvlášť, vzniká obrovská administrativní zátěž, která pohlcuje čas a zdroje.

  Serverové systémy, jako je Microsoft Exchange Server 2019, zajišťují minimalizaci organizačních nároků a centrální správu. Jako správce máte možnost vytvářet, spravovat a odstraňovat uživatelské účty. Pomocí licence Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise Device CAL lze licencovat další zařízení, které pak získá přístup k samotnému serveru Exchange.

  Jaké další funkce jsou k dispozici?

  Microsoft Exchange Server 2019 obsahuje některé užitečné doplňkové funkce, o kterých byste měli vědět, abyste je mohli co nejefektivněji používat.

  Jádro serveru Windows

  V předchozích verzích serverového systému nebylo možné jádro Windows Server Core používat se systémem Exchange, což již neplatí. Jádro systému Windows Server je velmi jednoduše navržená serverová služba, která odstraňuje nepotřebné aplikace a zaměřuje se na to nejdůležitější.

  Dynamická mezipaměť databáze

  V rámci serveru Exchange je obvykle úkolem správců určit a regulovat použitý úložný prostor databáze. Ačkoli to může být výhoda, část dostupného úložného prostoru zůstává nevyužita. Dynamická mezipaměť databáze, nazývaná také DDC, poskytuje dynamicky upravované zásady ukládání. Program přizpůsobuje kapacitu paměti okolnostem tak, aby nevyužité paměťové místo již nepoškozovalo využití systému.

  Odstranění služby Unified Messaging

  Důležité vědět: Od verze Microsoft Exchange Server 2019 již není služba Unified Messaging k dispozici. Dřívější funkce hlasové pošty zde tedy již nejsou k dispozici a jsou pokryty alternativami, jako jsou Microsoft Teams nebo Skype pro firmy. Investice do licence Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise Device CAL se rozhodně vyplatí větším společnostem, které musí vynaložit odpovídající úsilí na správu. Do systému serveru lze přidat jedno zařízení na jednu licenci Device CAL.

  Související odkazy na "Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise Device CAL"
  KOUPIT SOFTWARE LEVNĚ ONLINE NA LIZENZSTAR Je to tak snadné : KOUPIT... více

  KOUPIT SOFTWARE LEVNĚ ONLINE NA LIZENZSTAR

  Je to tak snadné:


  KOUPIT
  Využijte naše atraktivní ceny a nabídky.

  STÁHNOUT
  Po zakoupení je produkt k dispozici prostřednictvím odkazu ke stažení.

  INSTALOVAT
  Po instalaci můžete produkt přímo aktivovat.


  Tip!
  Windows Server 2022 Standard Windows Server 2022 Standard
  Od 9 973,75 Kč * 24 772,50 Kč *
  Tip!
  Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise
  29 998,75 Kč * 116 748,75 Kč *
  Tip!
  Microsoft Exchange Server 2019 Standard Microsoft Exchange Server 2019 Standard
  10 248,75 Kč * 21 748,75 Kč *
  Microsoft SQL Server 2017 Standard Microsoft SQL Server 2017 Standard
  6 248,75 Kč * 13 998,75 Kč *
  Zobrazeno