Zavřít filtry
 
 
Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!
13% GESPART
Malwarebytes Premium 2022 | pro MAC
Malwarebytes Premium 2022 | pro MAC
 • 1 Mac
 • 1 rok
 • Všechny jazyky
 • DACH
 • E-mail
 • 873,75 Kč * 999,75 Kč *
  13% GESPART
  Malwarebytes Premium 2022 | pro Windows
  Malwarebytes Premium 2022 | pro Windows
 • 1 / 3 zařízení
 • 1 rok
 • Všechny jazyky
 • DACH
 • E-mail
 • Od 873,75 Kč * 999,75 Kč *

  Výrobky od Malwarebytes Inc.

  Malwarebytes Inc.

  Antivirová ochrana Malwarebytes - protože bezpečnost je prioritou

  Malwarebytes Inc. je kalifornská softwarová společnost, která se specializuje především na antivirový software. Pokud uvažujete o koupi softwaru od společnosti Malwarebytes, máte jednu zásadní výhodu: nemusíte se starat o operační systém, který používáte, protože k dispozici je jak Malwarebytes Premium pro MAC, tak Malwarebytes Premium pro Windows. Celkově software funguje bezchybně v systémech Windows, MAC a Android. Tento všestranný software od společnosti Malwarebytes mohou používat jednotlivci i profesionálové. Pokud si chcete zakoupit software od společnosti Malwarebytes, stačí si vybrat jednu z licencí, které nabízejí ochranu proti virům v různém rozsahu.

  K čemu dnes potřebujete antivirovou ochranu?

  Jak jste si pravděpodobně všimli, trh je v současné době téměř zaplaven antivirovými programy. Zajímá vás, proč se vyvíjí tolik antivirového softwaru? Jste snad přesvědčeni, že k dostatečné ochraně před nebezpečím ze sítě by měl stačit zdravý rozum? Pokud jste na tyto otázky odpověděli kladně, musím s vámi bohužel nesouhlasit. Technologický pokrok samozřejmě přináší četné pokroky, z nichž těží především běžný uživatel. Stačí se podívat, co se dnes děje: velká část moderní komunikace, ať už v soukromém nebo profesním životě, se dnes odehrává prostřednictvím internetu a sociálních médií. Nespočet příspěvků, blogových záznamů, fotografií, videí, komentářů a dalších datových balíčků je sdíleno s mnoha lidmi z celého světa. Práce s internetem je v dnešní době standardem, a proto by velká část společnosti měla mít určitou úroveň znalostí. Na jedné straně je tento předpoklad správný, ale často se zapomíná na druhou stranu mince.

  Zatímco veřejnost se díky internetu vyvíjí, z digitálního pokroku těží i organizovaný zločin. Nezapomínejte, že i kyberzločinci se den ode dne snaží zdokonalovat své metody trestné činnosti, aby mohli páchat trestné činy, jako jsou krádeže dat nebo vydírání přes internet. Malware používaný právě k takovýmto zločinům se dnes již nevyskytuje pouze v odlehlých koutech internetu, ale kyberzločinci jej záměrně umisťují tam, kde bychom jej nečekali. Zejména falešné webové stránky vybavené phishingovým softwarem nebo odkazy, které do vašeho počítače nainstalují malware, byly potenciálními útočníky navrženy tak, aby působily obzvláště zodpovědně a důvěryhodně a uvedly vás v omyl.

  Příklad bez antivirové ochrany Malwarebytes

  Dramatické důsledky, které může mít nedostatečná ochrana, si ukážeme na následujícím příkladu. Jste na pracovišti, přesněji řečeno u pracovního počítače, a právě plníte důležité úkoly. Váš počítač obsahuje citlivá data, včetně firemních tajemství a osobních údajů některých zaměstnanců. V systému však není nainstalována odpovídající antivirová ochrana, například Malwarebytes Premium pro Windows nebo Malwarebytes Premium pro MAC. Při kontrole pošty rozpoznáte údajný mail od banky, který vás žádá o souhlas s aktuálními podmínkami.

  Protože mail vypadá úplně stejně jako originální mail z vaší banky a vy nevidíte důvod k podezření, kliknete na přiložený odkaz. Během velmi krátké doby se stáhne určitý malware, tzv. ransomware, který zašifruje všechny soubory v systému. Všechna citlivá data uložená v počítači jsou nyní v rukou kybernetických zločinců. Poté následuje požadavek na zaplacení vysoké částky za odkoupení dat. Během velmi krátké doby se z kliknutí na odkaz stala velká hrozba pro celou společnost, které však bylo možné předejít.

  Jak vás může antivirový software ochránit?

  Antivirové programy, jako je Malwarebytes Premium pro Windows nebo Malwarebytes Premium pro MAC, přijímají určitá účinná opatření proti nebezpečí na síti. Tímto způsobem lze včas odhalit malware a zabránit průniku do systému.

  Skenování v reálném čase

  Skenování v reálném čase jsou tichými společníky, kteří vždy zůstávají na pozadí a chrání vás před nebezpečím během vašich internetových aktivit. Taková kontrola by mohla přímo odhalit e-mail nebo falešnou webovou stránku uvedenou v příkladu jako falešnou a okamžitě ji zablokovat. Obecně platí, že pokud je zjištěna falešná nebo nebezpečná webová stránka nebo e-mail, budete na to přímo upozorněni a příslušná pošta nebo webová stránka bude zablokována. Tímto způsobem nemůže dojít k poškození systému. Příslušný odkaz, který vede ke stažení malwaru, bude rovněž zablokován a případně zahájené stahování bude okamžitě přerušeno.

  Ruční skenování

  Ruční kontrola je také standardním nástrojem každého spolehlivého antivirového programu. S jeho pomocí je váš systém jednou kompletně prohledán a analyzován, a to shora dolů a zleva doprava. Tímto způsobem lze najít i skrytý malware, který se vplížil do systému. Pokud je nalezen, je postižený soubor přesunut do karantény, abyste se mohli rozhodnout, co přesně se souborem udělat. Vidíte tedy, že ani malware, který již pronikl do systému, není důvodem k panice, pokud jste vybaveni antivirovou ochranou Malwarebytes.

  Ochrana proti útokům zneužitím

  Některý software je bohužel ze své podstaty vůči určitým formám kybernetických útoků zranitelnější než jiný. S technickými okolnostmi bohužel nic nenaděláte, ale s aplikací Malwarebytes Premium můžete chránit nejzranitelnější části systému před útoky exploitů. Antivirový program účinně chrání právě tyto oblasti před jakoukoli formou útoku, takže je můžete bez obav používat i nadále.

  Pro koho je software Malwarebytes užitečný?

  Jak již bylo zmíněno, Malwarebytes můžete používat jako soukromý uživatel i pro svou firmu. Četné, ale nekomplikované funkce nabízejí i laikům, kteří nemají žádné zkušenosti s antivirovými programy nebo IT obecně, možnost chránit celý systém před kybernetickými útoky jakéhokoli druhu. Software Malwarebytes spolehlivě pokrývá všechny oblasti, ať už se jedná o skenování v reálném čase, ruční skenování, ochranu proti spamu nebo štítování. Nejlepší je vybrat si přesně takovou licenci, která vyhovuje vašemu operačnímu systému i vašim potřebám ochrany, abyste byli dlouhodobě spolehlivě chráněni před jakýmkoli škodlivým programem.

  Zobrazeno