Magix Video Deluxe Plus 2021 | pro Windows

Magix Video Deluxe Plus 2021 | pro Windows
Tento produkt není v současné době k dispozici.
1 072,50 Kč * 2 872,50 Kč * (62,66% Uloženo)

incl. DPH Doprava zdarma

ESD_Download Okamžité stažení + produktový klíč

  • LS-103072
  • Magix GmbH
  • 1 POČÍTAČ
  • Trvale platné
  • Všechny jazyky
  • E-mail
amazonpay Kreditní karta Klarna Invoice Sofort-uberweisung Předplatba
Informace o produktu "Magix Video Deluxe Plus 2021 | pro Windows"

Magix Video Deluxe Plus 2021: Vytvářejte filmy v profesionální kvalitě

S aplikací Magix Video Deluxe Plus 2021 můžete profesionálně stříhat filmy. Software tak vzdává hold potřebě, která je v dnešní době stále důležitější. Koneckonců, stále se zdokonalující fotoaparáty chytrých telefonů z nás dělají režiséry filmů o vzácných vzpomínkách nebo dokonce vtipných okamžicích. Ti, kteří chtějí natáčet klipy pro sociální média, to mohou díky těmto zařízením dělat snadněji než kdykoli předtím. Mnoha lidem chybí software, který by jim umožnil proměnit tento surový materiál v úspěšné dílo. Právě tuto mezeru odstraňuje software zmíněný na začátku. Proto si u nás můžete koupit Magix Video Deluxe Plus 2021 za nízkou cenu.

Kupte si Magix Video Deluxe Plus 2021 za nízkou cenu a využijte těchto výhod

- Nastavení vzhledu se provádí automaticky.
- Barevné korekce jsou možné i v detailech.
- Můžete importovat média všeho druhu.
- Je možné vytvářet masky vrstev pro co nejlepší umístění efektů.
- Hotové filmy lze vypálit nebo sdílet digitálně.
- pomocí tohoto softwaru lze upravovat a vytvářet videa v rozlišení 8k Ultra HD.
- Záběry z 360stupňových kamer neznamenají žádný problém.

S aplikací Magix Video Deluxe Plus mohou ihned efektivně pracovat i začátečníci 2021

Pokud jde o software pro střih videa, mnoho potenciálních kupujících před nákupem provádí rozsáhlý průzkum. Tento výzkum má často odrazující účinek, protože existují například výuková videa, která trvají čtyři, šest nebo dokonce více než deset hodin. Obsluha aplikací je odpovídajícím způsobem komplikovaná. S programem Magix Video Deluxe Plus 2021 nemusíte mít takové starosti. Je navržen tak, aby i začátečníci mohli okamžitě stříhat, optimalizovat a upravovat videa (například integrovat efekty).

Magix Video Deluxe proto sází na intuitivní ovládání. Například přidávání médií probíhá přetažením. Časovou osu tak můžete velmi snadno naplnit vhodným materiálem. K jednotlivým funkcím jsou uvedena vysvětlení. Tímto způsobem se můžete naučit používat software krok za krokem. Mimochodem, je to spojeno s velkým faktorem zábavy, protože si všimnete, že vaše videa jsou postupem času lepší a lepší.

Funkce tohoto softwaru v porovnání s ostatními verzemi rodiny

"Deluxe Plus" je prostřední verzí rodiny softwaru pro střih videa. Jednodušší edice nese pouze název "Deluxe". Poněkud podrobnější verze se nazývá"Premium". S 1 500 efekty, tituly a šablonami je odpovídající knihovna Magix Video Deluxe Plus 2021 výrazně větší než u jednoduché verze - a stejně velká jako u verze "Premium". Ani v ostatních ohledech si tato verze co do funkčnosti v ničem nezadá s tou nejlepší. Edice "Premium" má pouze některé modré filtry, které toto softwarové řešení postrádá. Většina soukromých a také mnoho profesionálních uživatelů proto dělá dobré rozhodnutí s "Video Deluxe Plus".

Toto je to, co potřebujete vědět o licenci pro Magix Video Deluxe Plus 2021

Software funguje výhradně pod systémem Windows. Zakoupíte si licenci pro jeden počítač. Na oplátku je oprávnění k přístupu trvale platné. Jedná se o jednorázovou investici, která vám umožní používat program pro střih videa po neomezenou dobu.

Máte nějaké další otázky k Magix Video Deluxe Plus 2021? Náš tým podpory vám rád pomůže. Jednoduše nás nyní kontaktujte.

Související odkazy na "Magix Video Deluxe Plus 2021 | pro Windows"
KOUPIT SOFTWARE LEVNĚ ONLINE NA LIZENZSTAR Je to tak snadné : KOUPIT... více

KOUPIT SOFTWARE LEVNĚ ONLINE NA LIZENZSTAR

Je to tak snadné:


KOUPIT
Využijte naše atraktivní ceny a nabídky.

STÁHNOUT
Po zakoupení je produkt k dispozici prostřednictvím odkazu ke stažení.

INSTALOVAT
Po instalaci můžete produkt přímo aktivovat.


Zobrazeno