Zavřít filtry
 
 
Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!
77% GESPART
Sticky Password Premium
Sticky Password Premium
 • 1 POČÍTAČ
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • Weltweit
 • E-mail
 • 1 148,75 Kč * 4 998,75 Kč *

  Výrobky od Lamantine

  Lamantine

  Chraňte své informace pomocí aplikace Lamantine Sticky Password Premium

  Téměř všichni uživatelé jsou obeznámeni s problémem, o kterém se opakovaně píše v médiích a v časopisech na ochranu spotřebitelů. Mnohá hesla jsou nezabezpečená a navíc se používají vícekrát. Někteří uživatelé si dokonce nastavují pouze jedno heslo, které používají pro všechny služby. Ať už se jedná o internetové bankovnictví, přihlašování na Facebook nebo e-mailový účet - používat stále stejné heslo není nic chytrého. Zločincům totiž stačí jednou prolomit nebo uhodnout vaše heslo, aby získali kontrolu nad vaší digitální identitou a případně způsobili obrovské finanční škody.

  S klasickým hackingem to vlastně nemá téměř nic společného, když lze uhodnout i hesla s příliš jednoduchou strukturou. Ve skutečnosti hackeři nepotřebují ani zvlášť složitý software, ani důmyslné znalosti, aby se dozvěděli hesla běžného uživatele. Vzhledem k tomu, že mnoho lidí používá jako kód PIN kombinace typu "heslo123", datum narození dítěte nebo "1234", lze velký počet účtů prolomit a ovládnout pouhým odhadem.

  Proč se však uživatelé chovají tak riskantně, když jsou si vědomi nebezpečí jednoduchých hesel a vícenásobného použití stejného hesla? Odpověď je zřejmá: mnoho lidí si nemůže nebo nechce pamatovat složité a dlouhé kombinace hesel - a už vůbec ne několik z nich. Vzhledem k tomu, že se dnes musíte téměř všude přihlašovat navíc, abyste získali bezpečný přístup k sociálním médiím, online obchodům a dalším službám, je to skutečný problém. Naštěstí to lze vyřešit.

  Nepoužívejte jen tak nějakého správce hesel

  Správců hesel existuje nespočet. I internetové prohlížeče nabízejí funkce pro generování a ukládání hesel. Proti tomu se nedá nic namítat, ale samotné prohlížeče se pravidelně stávají terčem kybernetických útoků a ne každý chce slepě svěřit své přístupové údaje velkým společnostem. Pokud tedy chcete mít vše pod kontrolou a přitom používat bezpečná hesla, musíte používat dobrého správce hesel.

  Neměli byste však používat jen tak nějaký produkt, protože ne všechny jsou účinné, bezpečné a důvěryhodné. Se Sticky Password od společnosti Lamantine tyto problémy nemáte. Software automaticky generuje bezpečné kombinace hesel, které nelze prolomit pouhým odhadem. Všechny generátory hesel to umí více či méně dobře. Je však třeba vyřešit i druhý problém uživatelů - nikdo si nechce pamatovat záhadná hesla z generátoru.

  Už s jedním účtem by to bylo obtížné, ale představte si, že byste si museli uložit do mozku samostatné složité heslo pro všechny přihlašovací údaje na síti - to zvládne jen málokdo. V důsledku toho by se taková hesla buď vůbec nepoužívala, nebo by se někam zapisovala, což vynálezce opět neměl na mysli. Sticky Password od společnosti Lamantine nejen vytváří bezpečná hesla, ale také je ukládá do naprosto bezpečné databáze, ke které máte přístup pouze vy. Hlavní heslo, které si musíte zapamatovat, nastavíte pouze jednou. Můžete tak bezpečně zálohovat všechny účty s různými a složitými hesly, aniž byste si je museli všechna pamatovat nebo aniž by vás někdo mohl snadno napadnout.

  Další funkce dělají ze Sticky Password prémiový produkt

  Sticky Password Premium umí víc než jen generovat a bezpečně ukládat hesla. Například můžete pomocí aplikace Sticky Password bezpečně spravovat celý seznam kontaktů z telefonu nebo počítače. Už nikdy nebudete muset hledat v různých aplikacích nebo se rozčilovat, že v novém počítači nejsou uloženy staré kontakty. Jména, adresy, e-mailové kontakty, telefonní čísla a všechny další informace lze ukládat do přehledné databáze. Samozřejmě stejně bezpečné jako vaše hesla.

  - Synchronizace dat s ostatními koncovými zařízeními bezpečně přes WiFi (a ne přes internet)
  - podpora 16 populárních prohlížečů umožňuje bezproblémovou práci bez chaosu hesel
  - vhodné pro koncová zařízení PC, Mac, Android a iOS
  - bezpečné ukládání údajů o kreditních kartách pro rychlejší zpracování nákupů na internetu
  - šifrování podle nejvyšších vojenských standardů

  Pokud někdy ztratíte mobilní telefon nebo se vám porouchá počítač, můžete kdykoli obnovit decentrálně uložené kontakty. Pokud tedy hledáte bezpečný systém pro správu hesel, který automaticky podporuje všechny hlavní prohlížeče, je pro vás licence na software Lamantine tou správnou volbou. Zakupte si software přímo u nás a stáhněte si jej pohodlně ihned po zaplacení, takže od nynějška budete používat pouze bezpečná hesla.

  Zobrazeno