Zavřít filtry
 
Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!
15% GESPART
AnyDroid
AnyDroid
 • 1 POČÍTAČ
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • Weltweit
 • E-mail
 • 973,75 Kč * 1 149,75 Kč *

  Výrobky od iMobie

  iMobie

  Bezpečná a efektivní správa dat pro chytré telefony s iMobie

  Chytré telefony se staly nepostradatelnou součástí našeho moderního života. Čím více funkcí nabízejí a čím lepší jsou jejich fotoaparáty, tím důležitější jsou data, která se v zařízeních časem nashromáždí. Pro mnoho uživatelů jsou důležité nejen z profesního nebo finančního hlediska, ale také z velmi soukromých a sentimentálních důvodů.

  Při přechodu na nový chytrý telefon nebo tablet, ať už z důvodu ztráty, krádeže nebo prostého upgradu na novější model, se často ukáže, že možnosti přenosu dat nabízené výrobcem jsou nedostatečné. Zde přichází iMobie se svými inovativními a bezpečnými řešeními pro moderní a rychlou správu dat v mobilních zařízeních. Cílem společnosti bylo zajistit bezpečný a nekomplikovaný přenos dat do chytrých telefonů pomocí snadno použitelného softwaru. Produkty AnyTrans pro iPhone a jeho protějšek pro Android si od té doby zakoupilo mnoho milionů zákazníků, kteří je s nadšením používají. Mezi funkce, které iMobie v těchto programech nabízí, patří:

  - Přenos dat v libovolném směru
  - Správa dat z mobilního telefonu v počítači PC nebo Mac pro lepší přehlednost
  - Bezpečné šifrování dat pro ochranu před neoprávněným přístupem
  - Snadné použití pro cílené a rychlé umístění souborů

  AnyTrans ještě více usnadňuje správu dat pro iOS a Mac

  Jakkoli jsou zařízení Apple inovativní, mnoho uživatelů si často zoufá nad těžkopádnými nástroji na palubě Macu, iPhonu a iPadu, pokud jde o jednoduchý přenos dat nebo jejich obnovu. Zejména přenos při přechodu ze zařízení se systémem Android na varianty Apple se často stává neřešitelným problémem - alespoň pokud je požadována kompletní migrace dat do nového zařízení.

  Ruční kopírování jednotlivých složek a souborů je nejen časově velmi náročné a těžkopádné, ale může být i zcela nedostatečné, protože důležité věci se rychle zapomenou nebo je nelze snadno přenést do jiného zařízení kvůli omezením operačního systému. Pomocí aplikace AnyTrans můžete pohodlně organizovat a spravovat obsah všech zařízení se systémem iOS. Ať už jde o fotografie, videa nebo zprávy, vždy je zaručen bezpečný přenos.

  Přenos dat je obzvláště snadný díky integraci všech důležitých a běžných cloudových služeb. Zálohy se vytvářejí rychle a lze je velmi snadno obnovit. Speciální funkcí je možnost specifického vyhledávání jednotlivých souborů v záloze, což zabraňuje dlouhému hledání a frustrujícím výsledkům při obnově. Přenášejte data z iPhonu do počítače nebo naopak, vytvářejte vlastní vyzváněcí tóny nebo přehledně a efektivně spravujte stahování médií.

  AnyDroid je řešení společnosti iMobie pro zařízení se systémem Android

  Věděli jste, že existuje více zařízení se systémem Android než s jakýmkoli jiným mobilním operačním systémem? Ať už jde o tablet nebo chytrý telefon, Android je celosvětově nejrozšířenějším operačním systémem pro mobilní zařízení. Výrobce iMobie proto přenesl úspěšný koncept dokonalého softwaru pro přenos dat pro chytré telefony a tablety iPhone do operačního systému Android a nabízí uživatelům úspěšné řešení AnyDroid. Jedním kliknutím můžete přenést obsah z předchozího zařízení se systémem Android do nového smartphonu nebo tabletu. Přenos do počítače je samozřejmě také možný. Pokud přecházíte z iPhonu nebo iPadu od společnosti Apple na tablet nebo smartphone se systémem Android, můžete tato data bezpečně a rychle přenést také pomocí aplikace AnyDroid. Všechna data můžete pohodlně prohlížet a spravovat z notebooku nebo stolního počítače, což poskytuje mnohem lepší přehled než při práci se soubory a složkami přímo v mobilním telefonu.

  Mezi další užitečné funkce řešení iMobie pro Android a iPhone patří

  - Stahování videí a hudby z webových stránek, jako je Instagram nebo YouTube, do počítače PC nebo Mac
  - Převod těchto souborů do příslušného formátu mobilního zařízení (včetně možnosti přenosu)
  - Vytváření individuálních vyzváněcích tónů bez omezení operačním systémem smartphonu
  - Bezpečný přenos všech druhů obsahu mezi všemi koncovými zařízeními
  - Pohodlná správa knihovny médií pro videa, hudbu a filmy

  Snadné stažení softwaru iMobie přímo od nás

  Pokud chcete v budoucnu bezpečně přenášet data z jednoho smartphonu do druhého nebo pokud chcete přeorganizovat vše v počítači, můžete si u nás licenci na produkty iMobie zakoupit právě teď. Pak si stáhněte instalační soubory a začněte ihned pracovat, aniž byste museli čekat na dodání softwaru na datových nosičích. Vynikající kvalita produktů iMobie je stejná v každém operačním systému a na každém koncovém zařízení - můžete tedy postupovat individuálně podle preferovaného systému a vždy dosáhnout nejlepšího výsledku při přenosu dat pro mobilní zařízení.

  Zobrazeno