Zavřít filtry
od do
 
Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!
75% GESPART
BullGuard Antivirus 2022
BullGuard Antivirus 2022
 • 1 POČÍTAČ
 • 1 - 3 roky
 • Všechny jazyky
 • Celosvětově
 • E-mail
 • Od 148,75 Kč * 598,75 Kč *
  75% GESPART
  BullGuard Internet Security 2022
  BullGuard Internet Security 2022
 • 1 / 3 / 5 / 10 jednotek
 • 1 - 3 roky
 • Všechny jazyky
 • Celosvětově
 • E-mail
 • Od 122,50 Kč * 499,75 Kč *
  50% GESPART
  BullGuard Premium Protection 2022
  BullGuard Premium Protection 2022
 • 5 / 10 zařízení
 • 1 - 3 roky
 • Všechny jazyky
 • Celosvětově
 • E-mail
 • Od 748,75 Kč * 1 499,75 Kč *

  Výrobky od BullGuard GmbH

  BullGuard GmbH

  Koupit špičkový bezpečnostní software od společnosti Bullguard

  Pokud hledáte spolehlivou ochranu pro svůj počítač a nechcete používat hotové řešení, mohl by pro vás být správnou volbou renomovaný výrobce BullGuard. Ačkoli existují větší a známější výrobci antivirového softwaru a dalších ochranných programů, Bullguard je mnoha odborníky považován za jedno z nejlepších řešení za relativně málo peněz. To platí zejména v případě, že si licenci Bullguard zakoupíte přímo u nás a chcete programy ihned nainstalovat do svého počítače. Nemusíte čekat na doručení ani se tahat s datovými nosiči - stačí stáhnout a začít ihned po dokončení nákupu. Jaká spolehlivá řešení však společnost Bullguard nabízí?

  BullGuard nabízí správnou ochranu pro váš systém

  Společnost BullGuard nabízí různé typy bezpečnostního softwaru, které se prodávají společně v různých balíčcích. Můžete si tak vybrat produkty, které nejlépe vyhovují vašim potřebám. Na své si přijdou jak ti, kteří potřebují pouze levnou základní ochranu, tak uživatelé, kteří si chtějí do svého počítače nainstalovat všestrannou ochranu s prémiovými funkcemi. Poskytneme vám stručný přehled funkcí a výhod různých softwarových řešení BullGuard.

  BullGuard Internet Security vás chrání při surfování

  Většina kybernetických bezpečnostních hrozeb dnes pochází z internetu. Zatímco infikování systémů klasickými kanály, jako jsou externí datová média (např. CD, DVD nebo dokonce USB klíče a paměťové karty), je dnes spíše výjimkou než pravidlem, pronikání škodlivého softwaru přes internet a e-mail je každodenním problémem všech koncových zařízení. Kromě toho se s rostoucím rozšířením internetového obchodu a internetového bankovnictví ještě více rozšířily brány pro zločince. BullGuard Internet Security nabízí spolehlivou ochranu před nebezpečím při surfování na internetu. Nabídka funkcí zahrnuje:

  - Anti-Phishing
  - Ochrana proti spywaru
  - Rodičovská kontrola
  - Spolehlivý firewall
  - Analýza zranitelnosti

  Pomocí ochrany proti phishingu odvrátíte útoky z internetových stránek a e-mailů, které se navenek téměř neliší od nabídek skutečných poskytovatelů. Právě proto jsou tak nebezpečné, protože mnoho uživatelů se rychle nechá zlákat známým vzhledem e-mailu od banky nebo falešnou webovou stránkou internetového obchodníka a prozradí citlivé údaje a přihlašovací údaje. Následky mohou být nákladné, pokud zločinci použijí vaše údaje k vyčerpání vašeho účtu nebo provedou vaším jménem (a na váš účet) nákupy, se kterými nemáte nic společného. S nástrojem BullGuard Internet Security jste dobře chráněni proti všem běžným hrozbám ze sítě, a to jak současným hrozbám, tak i budoucím plánům, které si zločinci mohou vymyslet.

  BullGuard Antivirus chrání váš systém před malwarem

  Žádný systém by neměl být bez dobrého antivirového programu. To platí bez ohledu na to, jaký operační systém používáte. Vzhledem k vysoké rozšířenosti jsou však obzvláště často napadány systémy PC se systémem Windows. Viry, trojské koně a další škodlivý software, stejně jako takzvané slídící programy, které špehují vaše osobní údaje a nelegálně je předávají dál, patří k četným hrozbám, které jsou bohužel v dnešní době při práci s počítačem až příliš časté. Dobrý antivirový skener musí splňovat především dva požadavky.

  Na jedné straně by měl být samozřejmě schopen spolehlivě detekovat a odvrátit všechny nové hrozby, aby poskytoval co nejúplnější ochranu. Na druhou stranu antivirový program nesmí zpomalovat systém tím, že by vyžadoval nadměrné prostředky, protože to v praxi vede k tomu, že mnoho uživatelů omezí rozsah ochrany nebo dokonce antivirový program zcela deaktivuje, aby mohli nerušeně pracovat. Rovnováha mezi výkonem a úsporou prostředků je u softwaru BullGuard Antivirus obzvláště dobře vyvážená, protože navzdory vynikajícímu ochrannému výkonu provádí software své činnosti téměř nepozorovaně na pozadí, takže vás při práci nebo hraní her neruší.

  BullGuard Premium Protection - když potřebujete trochu víc

  Pokud nemáte rádi částečná řešení nebo chcete jednoduše kompletní řešení z jednoho zdroje, doporučujeme BullGuard Premium Protection. S tímto balíčkem získáte kompletní všestrannou ochranu, která pokrývá všechny oblasti. To se týká nejen počítačových systémů, ale také systému MacOS od společnosti Apple nebo koncových zařízení se systémem Android, jako jsou tablety a chytré telefony. Vzhledem k tomu, že většina domácností dnes používá produkty různých výrobců napříč systémy, je tento přístup výhodný zejména v případě, že chcete chránit více zařízení. Vynikající prémiová ochrana zahrnuje bezplatné aktualizace, které probíhají zcela automaticky na pozadí, velkorysé online úložiště v cloudu pro zálohování a různé možnosti monitorování domácí sítě a optimalizace systému.

  Spuštěné procesy jsou monitorovány stejně spolehlivě jako případné další hrozby, které jsou identifikovány v rámci skenování BullGuard Premium Protection v reálném čase. Díky moderním bezpečnostním technologiím jsou spolehlivě odhaleny i nové výtvory malwaru, které se v současných databázích ještě neobjevily. To je možné díky sofistikované analýze chování pro detekci podezřelých aktivit malwaru. Obranná reakce je samozřejmě stejně spolehlivá jako rychlá, aby ochránila váš počítač před poškozením. Kromě rozsáhlých základních funkcí se ochrana Premium Protection vztahuje také na aktivity na platformách sociálních médií, jejichž uživatelé se stále častěji stávají terčem kybernetických útoků.

  Zobrazeno