Bitdefender Internet Security 2021

10% GESPART
Bitdefender Internet Security 2021
Tento produkt není v současné době k dispozici.
Informace o produktu "Bitdefender Internet Security 2021"

Koupit kompletní ochranu Bitdefender Internet Security 2021 a eliminovat nebezpečí na internetu

Bitdefender Internet Security 2021 je účinná kompletní ochrana pro Windows, která optimálně chrání vaše zařízení před malwarem pomocí automatických aktualizací a upgradů. Program spolehlivě detekuje červy, ransomware, viry, malware a trojské koně. Přesnost detekce je ve srovnání s jinými antivirovými programy mimořádně vysoká. Bitdefender Internet Security 2021 předvídá, identifikuje, předchází a odstraňuje nejnovější internetové hrozby a chrání tak vaše data. Oproti Antiviru Plus obsahuje účinnou rodičovskou kontrolu. To vám umožní omezit čas strávený u obrazovky a v případě potřeby zjistit, kde se vaše děti nacházejí. Pokud si zakoupíte licenci Bitdefender Internet Security 2021 levně prostřednictvím našeho obchodu, můžete kompletní ochranu používat po dobu 1 roku. Vaše zařízení budou mít vynikající zabezpečení.

Využijte našich nabídek a účinně chraňte data pomocí produktu Bitdefender Internet Security 2021

Bezpečnostní software poskytuje ochranu na bázi sítě a zabraňuje šíření zranitelností v systému. Software úspěšně brání útokům hrubou silou a botnetům. Maximální zabezpečení počítače někdy zajišťuje vícevrstvá ochrana proti ransomwaru. Po zakoupení licence získáte antivirus s kompletní ochranou proti malwaru. Technologie Active Virus Control monitoruje všechny procesy spuštěné v počítači z bezpečnostních důvodů. Procesy, které jsou podobné malwaru, jsou softwarem zaznamenány a vyhodnoceny na základě komplexních definic. Pokud je překročena prahová hodnota, je celý proces klasifikován jako nebezpečný a software zabrání možnému poškození systému. Bitdefender Internet Security 2021 využívá tuto technologii ke kontrole každého aktivního programu a zajišťuje spolehlivé zabezpečení počítače.

Maximální ochrana: zakoupit Bitdefender Internet Security 2021

Bitdefender Internet Security 2021 je vybaven integrovanými mechanismy proti podvodům, phishingu, krádežím a spamu. Pokud si zakoupíte Bitdefender Internet Security 2021 v našem obchodě za přesvědčivou cenu, software spolehlivě eliminuje známé i nové hrozby ve smyslu komplexního zabezpečení. Navzdory rozsahu služeb není výkon zařízení negativně ovlivněn. Licenci na plnou verzi programu si můžete levně zakoupit v našem obchodě, který nabízí nejen efektivní software, ale také příznivé ceny. Klíč pro kompletní ochranu vás opravňuje ke komplexnímu používání po dobu 1 roku.

Bitdefender Internet Security 2021: Sledování připojení VPN

Program nabízí oddělený filmový, herní a pracovní režim, abyste vždy dosáhli nejlepšího možného výkonu. Po stažení softwaru jsou připojení VPN také aktivně monitorována pro vaši bezpečnost. Účinná ochrana webové kamery a spolehlivé monitorování mikrofonu zabraňují neoprávněnému nahrávání třetími stranami. Antivirová ochrana zajišťuje, že se během zálohování dat neuloží žádný škodlivý software. Nabídku služeb dále doplňuje správce hesel a šifrování dat. Využijte srovnání cen v našem obchodě a najděte perfektní ochranu proti virům pro PC, Mac a Android.

SYSTÉMOVÉ POŽADAVKY:

Operační systém: Windows 7 s aktualizací Service Pack 1, Windows 8.1, Windows 10 a Windows 11

Paměť (RAM): 2 GB

Volné místo na pevném disku: 2,5 GB volného místa

*Výkon systému může být ovlivněn na zařízeních s procesory staré generace

Související odkazy na "Bitdefender Internet Security 2021"
KOUPIT SOFTWARE LEVNĚ ONLINE NA LIZENZSTAR Je to tak snadné : KOUPIT... více

KOUPIT SOFTWARE LEVNĚ ONLINE NA LIZENZSTAR

Je to tak snadné:


KOUPIT
Využijte naše atraktivní ceny a nabídky.

STÁHNOUT
Po zakoupení je produkt k dispozici prostřednictvím odkazu ke stažení.

INSTALOVAT
Po instalaci můžete produkt přímo aktivovat.


Zobrazeno