Zavřít filtry
od do
 
Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!
31% GESPART
Avira Antivirus Pro 2022
Avira Antivirus Pro 2022
 • 1 / 3 / 5 jednotek
 • 1 - 3 roky
 • Všechny jazyky
 • Celosvětově
 • E-mail
 • Od 498,75 Kč * 722,50 Kč *
  33% GESPART
  Avira Internet Security Suite 2022
  Avira Internet Security Suite 2022
 • 3 zařízení
 • 1 - 3 roky
 • Všechny jazyky
 • Celosvětově
 • E-mail
 • 1 498,75 Kč * 2 247,50 Kč *
  29% GESPART
  Sada Avira Optimization Suite 2022
  Sada Avira Optimization Suite 2022
 • 1 / 3 zařízení
 • 1 - 3 roky
 • Všechny jazyky
 • Celosvětově
 • E-mail
 • Od 623,75 Kč * 872,50 Kč *

  Výrobky od Avira GmbH & Co. KG

  Avira GmbH & Co. KG

  Avira - vysoce kvalitní software pro větší bezpečnost

  Vzhledem k neustálému nárůstu online hrozeb se dnes žádný uživatel neobejde bez kvalitního bezpečnostního softwaru. Kromě virů a červů, které se v počítačích vyskytují již dlouhou dobu, se neustále objevují nové hrozby. Z tohoto důvodu nabízí renomovaný výrobce Avira zajímavé softwarové produkty, s nimiž lze výrazně zvýšit bezpečnost. Patří mezi ně nástroje Antivirus Pro, Internet Security Suite a Optimalization Suite. Výhody tohoto softwaru jsou podrobněji popsány níže.

  Avira Antivirus Pro

  Tento výkonný antivirový program chrání počítač před veškerým malwarem. To znamená, že malware již nemá možnost infikovat souborový systém počítače a způsobit v něm škody. Tím se také chráníte před poměrně novým ransomwarem, který se v poslední době objevuje stále častěji. Takové infekce si zpočátku nevšimnete, protože probíhá nepozorovaně v pozadí. Po určité době se od některých služeb dozvíte, že s vašimi přístupovými údaji byly provedeny neoprávněné akce. Zkušení hackeři mohou díky těmto podvodům velmi rychle vydělat spoustu peněz. Pokud však používáte Avira Antivirus Pro, nemusíte si s tím dělat starosti.

  Tento vysoce kvalitní antivirový software však nabízí několik dalších výhod. Jedním z nich je jednoduchá instalace. Stačí postupovat podle pokynů instalačního programu a vše se nastaví automaticky. Konfigurace také není nutná, ale je možná kdykoli. Váš počítač je pak okamžitě chráněn, protože každý soubor je před otevřením nebo uložením zkontrolován, zda neobsahuje škodlivé fragmenty kódu. Virovému skeneru Avira nic neunikne. Můžete se na něj spolehnout.

  Software navíc automaticky poskytuje aktualizace. To znamená, že je vždy aktuální. Nejlepší však je, že máte k dispozici i ochranu proti dosud neznámému malwaru. V případě pochybností se soubory nahrají do cloudu a tam se prověří dalšími nástroji. Někdy se o něj postarají i zkušení odborníci.

  Sada Avira Optimisation Suite

  Tato sada obsahuje také Avira Antivirus Pro. Obsahuje však také ladicí software Avira System Speedup Pro. Tím je zajištěn vyšší výkon počítače. To zahrnuje odstranění nadbytečných položek autostartu. To znamená, že se počítač spouští mnohem rychleji. Během provozu dochází také k mnoha procesům, které vedou ke snížení výkonu. Ty jsou také automaticky optimalizovány.

  Kromě toho jsou odstraněny všechny nadbytečné soubory. Při instalaci nebo odinstalaci aplikací vždy zůstane mnoho souborů, které již nejsou potřeba. Protože se však tyto zbytečné soubory objevují v indexu, snižují výkon. Totéž platí pro dočasné internetové soubory. Tyto soubory vytváří každý webový prohlížeč. Důvodem je rychlejší načítání stránky při jejím opětovném vyvolání. Tyto soubory však také ovlivňují výkon systému. Sada Avira Optimization Suite obsahuje vhodné nástroje, které kompletně odstraní veškerý datový odpad. Totéž platí pro chybné zástupce a nepotřebné záznamy v databázi registru, které se obvykle říká jen registr.

  K dispozici je také skartovačka souborů. Tímto způsobem soubory pouze neodstraníte, ale nenávratně je zničíte. Při běžném mazání se soubory z pevného disku neodstraní, ale pouze se sníží jejich alokace. Odstraněný soubor z pevného disku trvale zmizí až po přepsání úložného prostoru jinými daty. Pomocí vhodných nástrojů lze proto konvenčně smazané soubory obnovit. Pokud soubory odstraníte pomocí nástroje Avira's Shredder, budou několikrát přepsány, takže je již nebude možné obnovit.

  Bezpečné surfování se sadou Avira Internet Security Suite

  Při surfování na internetu hrozí řada nebezpečí. Patří mezi ně moderní techniky, jako je sledování a phishing. Aby bylo možné zkontrolovat historii surfování, jsou odposlouchávány údaje uživatele. Tyto údaje se používají mimo jiné k umístění personalizované reklamy nebo ke špehování uživatelů podle jejich zájmů. To je hlavní účel sledování.

  Při phishingu jde spíše o získání dat uživatelů. Zločinci k tomu používají e-maily, které vypadají jako klamavé dopisy od známých bank nebo jiných poskytovatelů. V nich jsou příjemci požádáni o zadání osobních přístupových údajů, například aby zabránili zablokování účtu. Protože se však tato metoda již stala všeobecně známou, používají nyní pachatelé také falešné webové stránky. Návštěvník si myslí, že si objednává obzvlášť zajímavou nabídku, ale ta není nikdy doručena. Místo toho je jeho účet vyčerpán nebo je jeho kreditní karta vybrána až do výše limitu. S výkonnou sadou Avira Internet Security Suite se vám taková nehoda již nemůže stát. Software rozpozná, zda jsou e-maily pravé a zda pocházejí z důvěryhodných webových stránek.

  Zvláště bezpečné je, pokud používáte sadu Avira Internet Security Suite v kombinaci se sadou Avira Optimization Suite. To znamená, že v počítači máte současně nainstalovanou i verzi Avira Antivirus Pro. Velkou výhodou tohoto bezpečnostního softwaru od společnosti Avira je, že pracuje nenápadně na pozadí, aniž by spotřebovával mnoho systémových prostředků. To znamená, že můžete využívat vysokou úroveň ochrany, aniž byste se museli obávat ztráty výkonu.

  Zobrazeno