Ashampoo Video Optimizer Pro 2

54% GESPART
Ashampoo Video Optimizer Pro 2
Tento produkt není v současné době k dispozici.
572,50 Kč * 1 248,75 Kč *

incl. DPH Doprava zdarma

ESD_Download Okamžité stažení + produktový klíč

  • LS-102756
  • Ashampoo GmbH & Co. KG
  • 1 POČÍTAČ
  • Trvale platné
  • Všechny jazyky
  • Weltweit
  • E-mail
amazonpay Kreditní karta Klarna Invoice Sofort-uberweisung Předplatba
Informace o produktu "Ashampoo Video Optimizer Pro 2"

Snadno zlepšujte kvalitu obrazu, stříhejte a stabilizujte videa!

Úprava videa je často frustrující práce - nebo použijte Ashampoo® Video Optimizer Pro 2! Tento výkonný software dokáže automaticky vylepšit vaše videa a získat z vašich záběrů to nejlepší, a to i v dávkách! Snadno stabilizujte roztřesená videa, optimalizujte kontrast a barvy nebo dodatečně doostřete nahrávky. Digitální šum v obtížných světelných podmínkách nebo blikání obrazu lze také snadno odstranit. Vytvářejte zpomalené nebo zrychlené záběry pro fascinující výsledky nebo snadno korigujte zkreslení objektivu. Přidejte text nebo obrázky k anotacím scén. Nebo použijte sofistikované předvolby, kde najdete nejméně 20 kombinací filtrů, efektů a barevných hodnot, které dodají vašim videím nový lesk. V přehledné editační oblasti můžete videa stříhat a otáčet nebo kombinovat několik klipů, a to snadno a bez předchozích znalostí!

Rychlý nebo pokročilý - dva pohledy na Optimalizátor videa

Ashampoo® Video Optimizer Pro 2 je stejně univerzální jako potřeby uživatelů. Rychlý režim je ideální pro rychlé zpracování několika filmů najednou. Před obnovením filmu lze několika kliknutími vybrat optimalizace, jako je stabilizace, doostření, šum obrazu a mnoho dalších. Vylepšete svá videa během okamžiku a používejte inteligentní automatické funkce! Pokročilý režim je určen pro kreativce, perfekcionisty a všechny, kteří mají rádi vše ve svých rukou. Zde máte prostor pro vývoj, práci s detaily a vše vidíte na propracovaných velkoformátových náhledových snímcích. Tam můžete také změnit velikost nebo exportovat pouze určité úseky a film s nimi rozstříhat.

20 skvělých předvoleb pro nové světy barev

Předvolby vám poskytnou více než jen barevné filtry. Náš tým vytvořil kompletní profily, které zahrnují také hodnoty, jako je expozice, tonální hodnoty, sytost, vinětace a mnoho dalšího. Tam, kde byste to jinak museli dělat sami a možná strávit hodiny hledáním správného nastavení, si nyní můžete odpočinout a vyzkoušet předvolby, dokud si nevyberete. Měl by být spíše skandinávsky studený, nebo dáváte přednost červeným tónům, které vaše video zalijí teplým světlem? Budete se divit, jak moc se může změnit nálada obrazu! Změny můžete samozřejmě provádět i sami a tyto hodnoty a nastavení uložit pro pozdější použití.

Ashampoo® Video Optimizer Pro 2 -

Zlepšení kontrastu a barev, aby obrázky zářily

Ashampoo® Video Optimizer Pro 2 dokáže zlepšit kvalitu videa optimálním nastavením kontrastu a barev. Po několika kliknutích vypadají nahrávky živěji a realističtěji. Vyvážení bílé barvy způsobuje, že videa vypadají teplejší nebo studenější, a nastavuje tak atmosférické akcenty. Tímto způsobem lze kompenzovat zejména často chladný vzhled digitálních fotoaparátů. Samozřejmě si to můžete udělat sami a snadno upravit všechny důležité hodnoty, dokud nebudete s výsledkem spokojeni. I staré fotografie tímto způsobem výrazně získávají. Selektivní úprava jasu, odstínu, stínů a světel je pak konečnou úpravou dokonalého snímku. Zachraňte i průměrné videozáznamy a dejte jim druhou šanci!

Automatická stabilizace videa pro odstranění chvění kamery

Mnoho záznamů pořízených mobilním telefonem, digitální zrcadlovkou nebo akční kamerou je neatraktivně roztřesených. Rádi byste to na domovské obrazovce zrušili! S aplikací Ashampoo® Video Optimizer Pro 2 zažijete stabilizaci videa, která vám zajistí mnohem plynulejší práci s kamerou. Dokonce i videa natočená za pohybu z volné ruky nebo za běhu mají realistický a čistý obraz kamery. Vylepšete svá videa a skoncujte s roztřesenými videi!

Ashampoo® Video Optimizer Pro 2 -

Eliminace rozmazání, šumu a blikání

Čím tmavší je záběr, tím nepříjemnější je digitální šum. Za obzvláště obtížných světelných podmínek je to často doprovázeno nepříjemným blikáním obrazu. Snímek často není dostatečně ostrý, protože má příliš málo kontur pro bezpečné zaostření. Ashampoo® Video Optimizer Pro 2 tyto problémy automaticky rozpozná, optimálně video doostří a vypočítá čistý a stabilní obraz. Dokonce i tmavá a rozmazaná videa se tak stanou slušnými nahrávkami.

Ořezávání, otáčení a změna velikosti videí

Pomocí aplikace Ashampoo® Video Optimizer Pro 2 můžete nejen zlepšit kvalitu, ale také oříznout svá videa. Díky novému zobrazení detailů zde můžete pracovat velmi přesně. Vyberte libovolné úseky videa a exportujte pouze ty nejzajímavější. Nebo spojte více fotografií a videí do jednoho klipu! Jednoduše otáčejte a naklánějte svá videa o 90 / 180 / 270 stupňů nebo o libovolný úhel. Křivé horizonty jsou minulostí! Použijte pouze určitou část obrázku nebo jednoduše změňte velikost obrázku podle potřeby!

Ashampoo® Video Optimizer Pro 2 -

Přidejte fascinující zpomalený nebo zrychlený pohyb

Chcete-li dosáhnout speciálních efektů, můžete také spouštět videa nebo jen jejich části různou rychlostí. Zpomalený záběr vám umožní vidět detaily a kouzlo okamžiku. Pro zobrazení dlouhodobého vývoje nebo pro urychlení poměrně nudných pasáží bez střihu je vhodný časosběrný snímek. Náš tip: V kombinaci s tilt-shiftem získáte skutečně kouzelný efekt, vyzkoušejte to! Zpomaleného a zrychleného pohybu snadno dosáhnete pomocí aplikace Ashampoo® Video Optimizer Pro 2 a dodáte svým videím zcela novou dynamiku!

Rektifikace obrazu namísto zkreslení objektivu a rybího oka

Mnoho fotoaparátů neposkytuje skutečně realistický obraz, a to často i záměrně. Zejména akční kamery obvykle nabízejí širokoúhlé objektivy, které by měly zachytit celou akci. Jejich optika se však při sledování na počítači nebo v televizi příliš rychle omrzí! Ashampoo® Video Optimizer Pro 2 tyto deformace vypočítá a nabídne tak krásný, přirozený obraz. Program obsahuje řadu vestavěných profilů, které jsou přizpůsobeny pro nejoblíbenější typy fotoaparátů. Tento software navíc umožňuje snadno vytvářet další profily objektivů pro vlastní fotoaparát.

Ashampoo® Video Optimizer Pro 2 -

Přidání textu a efektů

Videa často získávají individuální nádech přidáním komentářů nebo speciálních efektů. Ashampoo® Video Optimizer Pro 2 umožňuje snadno přidávat texty a vkládat komentáře nebo vysvětlivky. Můžete také použít působivé efekty, jako jsou atmosférické barevné filtry nebo filtr tilt-shift. Selektivní rozostření zde vytváří zvláštní vzhled, ve kterém skutečné záběry krajiny vypadají jako miniatury. Nový filtr "zaoblené rohy" dodá vašim videím jemnější a sympatičtější nádech. Všechny kroky lze provést během chvilky pomocí několika kliknutí nebo praktických posuvníků!

Četné formáty, metadata a rychlost jsou zahrnuty

Ashampoo® Video Optimizer Pro 2 také přidává k nahrávkám metadata, jako je autor, autorská práva, název a komentář. Program podporuje všechny běžné formáty a kodeky ve všech rozlišeních (včetně HD, 2K, 2,7K, 4K) a dokáže zpracovat i formát H.265, který používá kamera GoPro! Abyste ušetřili čas a námahu, lze i tuto funkci, stejně jako mnoho dalších, spustit prostřednictvím integrovaného dávkového zpracování. Jedním kliknutím můžete snadno vylepšit, upravit nebo přidat metadata libovolného počtu videí! Nebo použijte libovolné efekty, abyste několika filmům dodali společný vzhled. A protože Ashampoo® Video Optimizer Pro 2 používá hardwarové kódování pro H.265 na kartách NVIDIA a optimalizoval svou rychlost, dokáže vytvářet filmy bleskově rychle.

Operační systém:

Potřebujete 64bitovou verzi následujících operačních systémů:

Windows® 10, Windows® 8, Windows® 7

Software:

Windows Media Player 10

.NET Framework 4.0

Procesor:

Střih / výroba v kvalitě DVD - dvoujádrový procesor s frekvencí alespoň 2,4 GHz

Střih / produkce v HD kvalitě Čtyřjádrové procesory Intel Core i5 / i7 nebo podobné

Paměť (RAM):

Kvalita DVD alespoň 2 GB volné paměti RAM

HD kvalita a alespoň 4 GB volné paměti RAM

Ideální: 8 GB RAM nebo více

Grafická karta:

DirectX 9

Pixelshader v2.0

Min. 128 MB RAM.

Min. 1280 x 1024

Související odkazy na "Ashampoo Video Optimizer Pro 2"
KOUPIT SOFTWARE LEVNĚ ONLINE NA LIZENZSTAR Je to tak snadné : KOUPIT... více

KOUPIT SOFTWARE LEVNĚ ONLINE NA LIZENZSTAR

Je to tak snadné:


KOUPIT
Využijte naše atraktivní ceny a nabídky.

STÁHNOUT
Po zakoupení je produkt k dispozici prostřednictvím odkazu ke stažení.

INSTALOVAT
Po instalaci můžete produkt přímo aktivovat.


52% GESPART
Magix Video Deluxe 2022 | pro Windows Magix Video Deluxe 2022 | pro Windows
1 248,75 Kč * 2 622,50 Kč *
22% GESPART
34% GESPART
17% GESPART
Magix Video Deluxe Plus 2022 | pro Windows Magix Video Deluxe Plus 2022 | pro Windows
2 373,75 Kč * 2 872,50 Kč *
30% GESPART
Magix Video Deluxe Plus 2022 | pro Windows Magix Video Deluxe Plus 2022 | pro Windows
1 998,75 Kč * 2 872,50 Kč *
13% GESPART
Ashampoo Video Tilt-Shift Ashampoo Video Tilt-Shift
648,75 Kč * 749,75 Kč *
10% GESPART
Ashampoo Photo Optimizer 8 Ashampoo Photo Optimizer 8
898,75 Kč * 999,75 Kč *
36% GESPART
Magix Video Deluxe 2022 | pro Windows Magix Video Deluxe 2022 | pro Windows
2 073,75 Kč * 3 248,75 Kč *
7% GESPART
19% GESPART
Sada CorelDRAW Graphics Suite 2021 Windows/Mac Sada CorelDRAW Graphics Suite 2021 Windows/Mac
18 123,75 Kč * 22 498,75 Kč *
32% GESPART
Sada CorelDRAW Graphics Suite 2021 Windows/Mac Sada CorelDRAW Graphics Suite 2021 Windows/Mac
4 248,75 Kč * 6 248,75 Kč *
20% GESPART
Sada CorelDRAW Graphics Suite 2021 Windows/Mac Sada CorelDRAW Graphics Suite 2021 Windows/Mac
4 998,75 Kč * 6 248,75 Kč *
26% GESPART
Sada CorelDRAW Graphics Suite 2021 Windows/Mac Sada CorelDRAW Graphics Suite 2021 Windows/Mac
3 498,75 Kč * 4 748,75 Kč *
67% GESPART
F-Secure ID Protection F-Secure ID Protection
Od 497,50 Kč * 1 498,75 Kč *
30% GESPART
Corel PaintShop Pro 2022 | für Windows Corel PaintShop Pro 2022 | für Windows
1 748,75 Kč * 2 498,75 Kč *
44% GESPART
48% GESPART
40% GESPART
32% GESPART
Kaspersky Anti-Virus 2022 Kaspersky Anti-Virus 2022
Od 848,75 Kč * 1 247,50 Kč *
27% GESPART
Kaspersky Anti-Virus 2022 Kaspersky Anti-Virus 2022
Od 548,75 Kč * 748,75 Kč *
69% GESPART
63% GESPART
16% GESPART
Sada CorelDRAW Graphics Suite 2021 Windows/Mac Sada CorelDRAW Graphics Suite 2021 Windows/Mac
7 748,75 Kč * 9 225,00 Kč *
37% GESPART
Abelssoft HackCheck | für Windows Abelssoft HackCheck | für Windows
548,75 Kč * 873,75 Kč *
24% GESPART
Abelssoft Easy PDF | für Windows Abelssoft Easy PDF | für Windows
361,25 Kč * 473,75 Kč *
23% GESPART
Abelssoft FileFusion | für Windows Abelssoft FileFusion | für Windows
423,75 Kč * 548,75 Kč *
25% GESPART
Sada CorelDRAW Graphics Suite 2021 Windows/Mac Sada CorelDRAW Graphics Suite 2021 Windows/Mac
Od 14 975,00 Kč * 19 972,50 Kč *
30% GESPART
Abelssoft HappyCard | für Windows Abelssoft HappyCard | für Windows
523,75 Kč * 748,75 Kč *
25% GESPART
Abelssoft PhotoSort | für Windows Abelssoft PhotoSort | für Windows
373,75 Kč * 498,75 Kč *
31% GESPART
Abelssoft Recordify | für Windows Abelssoft Recordify | für Windows
398,75 Kč * 573,75 Kč *
33% GESPART
Sada CorelDRAW Graphics Suite 2021 Windows/Mac Sada CorelDRAW Graphics Suite 2021 Windows/Mac
2 998,75 Kč * 4 498,75 Kč *
26% GESPART
Audials One 2022 Audials One 2022
2 773,75 Kč * 3 748,75 Kč *
50% GESPART
Ashampoo Photo Commander 16 Ashampoo Photo Commander 16
498,75 Kč * 998,75 Kč *
60% GESPART
Ashampoo Photo Optimizer 8 Ashampoo Photo Optimizer 8
498,75 Kč * 1 249,75 Kč *
50% GESPART
Ashampoo Snap 12 Ashampoo Snap 12
497,50 Kč * 997,50 Kč *
18% GESPART
Corel Painter 2022 | für Windows / Mac Corel Painter 2022 | für Windows / Mac
8 248,75 Kč * 9 998,75 Kč *
25% GESPART
16% GESPART
Abbyy Finereader 15 Firemní 1 uživatel Abbyy Finereader 15 Firemní 1 uživatel
3 797,50 Kč * 4 523,75 Kč *
25% GESPART
Skylum Luminar Neo | für Windows / Mac Skylum Luminar Neo | für Windows / Mac
2 998,75 Kč * 3 998,75 Kč *
Zobrazeno