Ashampoo Photo Optimizer 8

10% GESPART
Ashampoo Photo Optimizer 8
898,75 Kč * 999,75 Kč *

incl. DPH Doprava zdarma

ESD_Download Okamžité stažení + produktový klíč

 • LS-102758
 • Ashampoo GmbH & Co. KG
 • 1 POČÍTAČ
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • Weltweit
 • E-mail
amazonpay Kreditní karta Klarna Invoice Sofort-uberweisung Předplatba
Informace o produktu "Ashampoo Photo Optimizer 8"

Vylepšete fotografie jediným kliknutím!

Ashampoo Photo Optimizer 8 je úprava fotografií stiskem jediného tlačítka! Program umožňuje optimální nastavení barev, kontrastů a expozice pro jednotlivé fotografie nebo celé sbírky fotografií zcela automaticky. Pečlivou analýzou jsou nalezena slabá místa fotografie, která jsou okamžitě odstraněna. Nebo to můžete udělat sami: Snadno narovnáte křivé horizonty snímků, opravíte perspektivu nebo přidáte do fotografií řadu efektů. I drobné vady, jako jsou červené oči, skvrny na pleti nebo skvrny, lze snadno odstranit. Díky jednoduchému ovládání ušetříte čas i nervy a dosáhnete brilantních výsledků během okamžiku!

po8-optimize-result.png

 • Brilantní korekce perspektivy pro přirozené linie
 • Výrazně vylepšená automatická optimalizace obrazu
 • Bleskurychlý přístup k oblíbeným funkcím v části Oblíbené
 • Ruční změna teploty barev
 • Úprava gradačních křivek
 • Vylepšená správa paměti pro rychlejší a stabilnější výkon
 • 64bitová verze

Otázka perspektivy!

Pokud fotografujete budovu, obvykle stojíte před ní dole - což později jasně uvidíte! Čáry "padají", obraz se jakoby naklání a motiv ztrácí své kouzlo. Nebo si při prohlížení fotografií všimnete, že jste před ní stáli v mírném úhlu, a chcete fotografii ihned vyřešit. S novou korekcí perspektivy to již není problém! Snadno opravte horizontální nebo vertikální zkreslení pomocí několika kliknutí! Dejte svým fotografiím druhou šanci a jednoduše upravte perspektivu, dokud nebude objekt umístěn tak, jak chcete!

ScreenshotPhoto Optimizer 8 + Box

Oblíbené položky pro pohodlné používání

Každý má své oblíbené funkce, které používá nejčastěji. Abyste je nemuseli složitě hledat v programu, můžete si funkce pohodlně uložit do oblíbených položek. Pak máte všechny funkce "na dosah ruky" a můžete v klidu provádět pracovní procesy z nabídky. Po automatické optimalizaci můžete například rychle narovnat horizont, opravit perspektivu nebo oříznout snímek. Je to geniálně jednoduché, že?

Automaticky optimalizuje obrázky jako žádný jiný program

Tajemství nového programu Photo Optimizer spočívá v jedinečné optimalizaci obrazu. Za tímto účelem je každý snímek podrobně analyzován, aby se našla případná slabá místa a možnosti zlepšení. To, co jste možná narychlo vyfotili mobilním telefonem, lze vizuálně zachránit! Bledé barvy, špatná expozice nebo chybějící kontrast - algoritmus nástroje Optimalizace fotografií najde všechny chyby! Po analýze optimalizátor znovu vytvoří vaše snímky - jasné, výrazné a přesně takové, jaké by měly dobré fotografie být. Za tímto účelem byly testovány tisíce variant, aby bylo dosaženo vynikajících výsledků s nejvyšší mírou shody. Po dvou letech programování a testování dosáhl Ashampoo Photo Optimizer 8 zcela nové úrovně!

Další možnosti ručního nastavení

I když je automatická optimalizace dobrá - možná ji přesto chcete provést sami? K tomuto účelu je k dispozici řada možností korekce. Novinkou verze 8 je teplota barev, která může snímku dodat zcela nový vzhled. Zejména "studené" snímky z mobilního telefonu tak získají novou atmosféru. Pomocí funkce Světelné křivky můžete snadno měnit gradační křivky a ovlivňovat tak stíny, střední tóny a světla. Zejména u snímků RAW jsou výsledky působivé! Jen si to vyzkoušejte, díky inteligentní technologii zálohování se můžete kdykoli vrátit ke starým úrovním paměti!

Zlepšené využití paměti

Nový Ashampoo Photo Optimizer 8 využívá pro své výpočty v případě potřeby celou paměť RAM a nyní využívá plný systémový výkon vašeho počítače. Dokonce i obrázky s velmi vysokým rozlišením nebo celé složky obrázků lze optimalizovat během chvilky. Těšte se na nejrychlejší a nejstabilnější optimalizátor fotografií v historii!

Zlepšení vyvážení bílé a zintenzivnění šíření kontrastu

Barevná teplota snímku se mění a klesá s vyvážením bílé. Zejména digitální fotoaparáty mají často sklon k modrému nádechu a barvy vypadají bledě. Fotografie pak vypadají jako bez života a nedokážou zachytit výjimečný okamžik. Časté jsou také snímky s nízkým kontrastem, zejména za zhoršených světelných podmínek. I tyto vlastně nepovedené snímky však lze pomocí kontrastního roztírání zintenzivnit a znovu je zatraktivnit! Obě funkce jsou součástí automatické optimalizace a aktivují se, jakmile mohou fotografii vylepšit!

Úprava obrázků na několik kliknutí

Rozhraní programu Photo Optimizer 8 je srozumitelné. Každá funkce je snadno k nalezení, přehledně rozdělená do kategorií a vzdálená maximálně dvě kliknutí. Zatímco v jiných programech pro úpravu obrázků se musíte nejprve prohrabat nápovědou, zde již máte hotové výsledky. Vše je tak logické a jednoduché, že každý uživatel může rychle dosáhnout požadovaného výsledku! Na své si zde přijdou i začátečníci - nebo prostě každý, kdo nechce trávit hodiny s programy na úpravu obrázků.

Pohodlné možnosti exportu

Dobré obrázky chtějí být viděny, takže je samozřejmě můžete snadno odeslat e-mailem a také je zdarma nahrát na web Ashampoo Web ke sdílení. Zvláště krásné obrázky můžete také okamžitě nastavit jako tapetu. Pro tisk obrázků je k dispozici propracovaný tiskový dialog, s jehož pomocí lze obrázky zvěčnit v nejlepší kvalitě a v případě potřeby i s úsporou papíru.

Funkce pro perfekcionisty a kreativce

Pro ty, kterým automatická optimalizace nestačí, je k dispozici mnoho sofistikovaných funkcí. Ať už chcete efektivně doostřit, nebo raději rozmazat, aplikace Photo Optimizer vám nabízí sofistikované funkce pro každou oblast. Stejně účinně lze snížit nepříjemný obrazový šum, změnit teplotu barev nebo snímek jednoduše oříznout. Pro umělečtější přístup je k dispozici spousta možností experimentování s vlnami, víry a implozí.

po8-surface-prints

Přirozeně vypadající vylepšení portrétu

Obličeje jsou středem mnoha fotografií, a přesto se jen málokdy podaří dokonalé snímky! Pomocí nástroje Photo Optimizer můžete automaticky vylepšovat portréty nebo je ručně retušovat. Snadno odstraňte zarudlé oči nebo rozjasněte zuby a získejte zářivý úsměv. Pomocí praktické funkce odstranění skvrn a kopírování vybraných oblastí můžete nenápadně odstranit další nedokonalosti, například skvrny na pleti. Vytvářejte dokonalé a přirozeně vypadající portréty pomocí několika kliknutí!

Vneste do hry více barev!

Bez správných barev není žádný obrázek přesvědčivý. Díky vysoce efektivní korekci barev můžete snímkům dodat vlastní styl nebo klasický realistický vzhled. Pomocí jednoduchých posuvníků lze snadno upravit kontrast, sytost a mnoho dalších hodnot a program okamžitě zobrazí výsledky v podobě náhledu. Kdo si chce pohrát s barevnými efekty, může nastavit jednotlivé akcenty přidáním barev, nostalgickou sépií nebo redukcí pomocí prahové hodnoty. A co se vám nelíbí, to se jednoduše zruší!

Pohodlné dávkové zpracování

Velkou výhodou tohoto programu je, že nevyžaduje žádné další specifikace nebo parametry, ale svou práci vykonává automaticky. Automatickou optimalizací několika obrázků tak můžete ušetřit spoustu času. Optimalizátor fotografií pečlivě analyzuje každý snímek, ať už jde o vybrané snímky z různých zdrojů nebo celé složky, a zlepšuje jejich kvalitu. Tímto způsobem lze zpracovat celou dovolenou na jeden zátah, svatba se rozzáří v nové nádheře nebo narozeniny zazáří novými barvami a dokonalým kontrastem!

Spousta prostoru pro experimentování!

Díky vyzkoušenému zálohování můžete experimentovat, jak se vám zlíbí, záloha původních snímků zabrání jakémukoli neštěstí. To, co se vám nelíbí, lze snadno obnovit do původního stavu. A díky integrovanému zobrazení před a po vždy předem víte, jaké změny vaše aktuální nastavení přinese. Takže vás nečekají žádná nepříjemná překvapení a uchováte si jen dokonalé snímky!

po8-effects

Potřebujete 64bitovou verzi následujících operačních systémů:

Windows® 10, Windows® 8, Windows® 7

Počítač:

Jakýkoli počítač, který podporuje výše uvedené operační systémy. Systémy s procesory ARM nejsou podporovány.

Ostatní:

Microsoft Visual C++ 2015 x86 Redistributable

Související odkazy na "Ashampoo Photo Optimizer 8"
KOUPIT SOFTWARE LEVNĚ ONLINE NA LIZENZSTAR Je to tak snadné : KOUPIT... více

KOUPIT SOFTWARE LEVNĚ ONLINE NA LIZENZSTAR

Je to tak snadné:


KOUPIT
Využijte naše atraktivní ceny a nabídky.

STÁHNOUT
Po zakoupení je produkt k dispozici prostřednictvím odkazu ke stažení.

INSTALOVAT
Po instalaci můžete produkt přímo aktivovat.


20% GESPART
Ashampoo Photo Commander 16 Ashampoo Photo Commander 16
998,75 Kč * 1 248,75 Kč *
41% GESPART
29% GESPART
Sada CorelDRAW Graphics Suite 2021 Windows/Mac Sada CorelDRAW Graphics Suite 2021 Windows/Mac
3 198,75 Kč * 4 498,75 Kč *
30% GESPART
Ashampoo UnInstaller 10 Ashampoo UnInstaller 10
873,75 Kč * 1 248,75 Kč *
20% GESPART
Ashampoo Photo Optimizer 8 Ashampoo Photo Optimizer 8
998,75 Kč * 1 249,75 Kč *
48% GESPART
79% GESPART
O&O Defrag 25 Pro O&O Defrag 25 Pro
373,75 Kč * 1 748,75 Kč *
53% GESPART
CorelDRAW Essentials 2021 | pro Windows CorelDRAW Essentials 2021 | pro Windows
1 747,50 Kč * 3 747,50 Kč *
40% GESPART
Ashampoo Photo Commander 16 Ashampoo Photo Commander 16
748,75 Kč * 1 249,75 Kč *
78% GESPART
Ashampoo Driver Updater Ashampoo Driver Updater
223,75 Kč * 998,75 Kč *
66% GESPART
Microsoft Word 2016 | pro Windows Microsoft Word 2016 | pro Windows
498,75 Kč * 1 448,75 Kč *
48% GESPART
Windows 7 Professional Windows 7 Professional
298,75 Kč * 572,50 Kč *
Zobrazeno