Zavřít filtry
od do
 
Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!
2% GESPART
Adaware Antivirus Professional 2022 | pro Windows
Adaware Antivirus Professional 2022 | pro Windows
 • 1 POČÍTAČ
 • 1 rok
 • Všechny jazyky
 • Celosvětově
 • E-mail
 • 998,75 Kč * 1 023,75 Kč *
  21% GESPART
  Adaware Antivirus Total 2022 | für Windows
  Adaware Antivirus Total 2022 | für Windows
 • 1 POČÍTAČ
 • 1 rok
 • Všechny jazyky
 • Celosvětově
 • E-mail
 • 1 498,75 Kč * 1 898,75 Kč *

  Výrobky od Adaware Ltd.

  Adaware Ltd.

  Adaware - profesionalita a podpora pro každou příležitost

  Každý, kdo se chce chránit před nebezpečím z celosvětové sítě, se dnes obvykle spoléhá na spolehlivé společnosti, které se specializují na antivirové programy a další ochranná opatření. Adaware rozhodně patří mezi tyto vysoce specializované společnosti, což dokazují programy jako Adaware Antivirus Professional nebo Adaware Antivirus Total. Kanadská softwarová společnost kombinuje profesionální služby s uživatelsky přívětivým uspořádáním, takže profesionálové i laici mohou své systémy vybavit odpovídající ochranou. Ochrana programu Adaware jde dál, než byste čekali. Na jedné straně jste totiž chráněni během surfování, takže v zásadě zažíváte živou ochranu, a na druhé straně můžete zahájit ruční vyhledávání a odhalit a odstranit malware, který se již v systému nachází. Další velkou výhodou při používání softwaru Adaware je nepřetržitě dostupný zákaznický servis, který vám vždy pomůže, pokud budete mít s programem problémy.

  Možná jste teď o společnosti Adaware a příslušných programech trochu chytřejší, ale k čemu vlastně antivirový software je? Abyste to pochopili, měli byste se něco dozvědět o nebezpečích na síti.

  Nebezpečí plynoucí z celosvětové sítě

  Samozřejmě již víte, že moderní lidé získávají téměř všechny informace z internetu a tráví na něm velkou část svého volného času. Moderní komunikace se také téměř zcela přesunula na internet. K tomuto účelu existuje nespočet chatovacích portálů nebo sociálních médií. Zejména ty druhé umožňují lidem komunikovat mezi sebou po celém světě, vyměňovat si názory, publikovat příspěvky na blogy, diskutovat o tématech a vytvářet osobní profily.

  Jednoduše řečeno to znamená, že se každý den používá, sdílí a zpracovává nepředstavitelné množství dat. Zejména v sociálních médiích je většina údajů zveřejňována záměrně, ale existují i jiné případy. V posledních letech se především zvýšil počet krádeží nebo zneužití dat, protože i kyberzločinci prohledávají hlubiny internetu a hledají nové způsoby, jak dosáhnout svých cílů. Tito kyberzločinci často využívají speciální záludnosti a triky, které by bez vhodného antivirového programu ani nebyly odhalitelné.

  Falešné webové stránky a e-maily

  Zvláště velké nebezpečí představují falešné webové stránky a e-maily, které buď již obsahují malware, nebo vás přesvědčí, abyste klikli na určité odkazy, které pak spustí stahování malwaru. Záludnost takových webových stránek nebo e-mailů spočívá v tom, že většina z nich vypadá klamavě.

  Možná si ještě pamatujete strukturu typického e-mailu z banky. Znáte barvy, vodoznaky, texty reklam, podpisy a odkazy použité v originálním e-mailu. Totéž samozřejmě platí i pro domovskou stránku vaší banky, která má určitou strukturu. Jak již bylo zmíněno, možnosti pro kybernetické zločince se v průběhu času nezmenšily, ale naopak zvětšily. Z tohoto důvodu je nyní organizovaný kyberzločin schopen vytvářet klamavě pravé webové stránky nebo e-maily, které lze jen stěží rozeznat od originálů.

  Struktura, rozvržení a případné podpisy jsou zfalšovány a použity tak, aby webová stránka nebo e-mail vypadaly co nejdůvěryhodněji. Možná si teď říkáte, že byste na takový trik nikdy nenaletěli, že? S tímto předpokladem, který mimochodem sdílí většina lidí, však nemáte tak docela pravdu. Zejména v době internetového bankovnictví takových případů přibývá a stále více obětí musí bezmocně sledovat, jak jsou jejich údaje zneužívány proti nim.

  Příkladem je klasický ransomware. Malware je do počítače oběti stažen prostřednictvím důvěryhodně vypadajícího odkazu na webové stránce nebo v e-mailu. Jakmile je malware, v tomto případě ransomware, v systému, všechny soubory na pevném disku jsou zašifrovány, takže k nim již nemáte žádný přístup. Poté od vás vylákají velkou částku peněz. Nyní si můžete data buď zakoupit zdarma, nebo se bez nich obejít, a pokud dojde k nejhoršímu, budete se muset smířit s masivní ztrátou dat. Zejména ve firmách může mít takový incident existenční důsledky.

  Dalším příkladem je phishing. Na důvěryhodných webových stránkách, které kopírují například domovskou stránku vaší banky, jste vyzváni k zadání přihlašovacích údajů, abyste mohli souhlasit s novými podmínkami, zobrazit nabídky nebo údajně obdržet důležité informace. Po zadání přihlašovacích údajů včetně hesla získají kybernetičtí zločinci přístup k vašim účtům a v nejhorším případě i k vašim peněžním rezervám.

  Malware prostřednictvím služeb messenger

  Možná se vám to už stalo: obdrželi jste od přítele nebo známého podivnou zprávu v rámci služby messenger, například na určité platformě sociálních médií, která obsahovala odkaz. Údajný přítel vás vyzve, abyste klikli na příslušný odkaz. Pokud to uděláte, škodlivý software se v mžiku dostane do vašeho systému a navíc nechtěně odešlete zprávu se stejným obsahem lidem ze seznamu přátel.

  Jak může Adaware pomoci?

  Optimální antivirová ochrana Adaware může zajistit, že takové incidenty budou zlikvidovány hned v zárodku. Spolehlivé antivirové programy, jako jsou Adaware Antivirus Professional a Adaware Antivirus Total, používají k ochraně před nebezpečím na internetu především skenování. Skenování v reálném čase vás nepřetržitě hlídá a doprovází vás při každé cestě na internet. Pokud narazíte na webovou stránku infikovanou malwarem, kliknete na příslušný odkaz nebo se setkáte s jinou hrozbou, kontrola v reálném čase to přímo zaznamená a hrozbu zakáže. Webové stránky jsou zablokovány a stahování je okamžitě zastaveno.

  Pokud se do vašeho počítače dostane malware, antivirová ochrana Adaware vám pomůže i v tomto případě. Systém lze kompletně prohledat, aby software mohl rychle vyhledat infikované soubory. Pokud je nalezen, je napadený soubor okamžitě přesunut do karantény a vy jste o nálezu informováni.

  Pokud budete mít se softwarem problémy nebo nebudete některým věcem rozumět, zákaznický servis je vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Zde vám v případě potřeby kdykoli pomohou. I bez zkušeností s antivirovými programy se však bude snadno používat.

  Zobrazeno